Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Saira

@kala ,излиза ви страдание по черноок мъж,проблемите,които сте имали в любовта са ви причинени от кестенява жена/тя е допринесла да имате такива/.Предстоят ви неприятности в делови аспект,свързани с получаване на пари/заплащане/.Не знам защо,но ви се падна голямо емоционално преживяване,което ви е разтърсило доста.След това нещата ви тръгват сякаш надолу.

Teomi

@...,не знам ти колко си запозната.Хемоглобина е съдържащ желязо протеин,който е част от еритроцитите и е с червен цвят,оттам е и цвета на кръвта.Еритроцитите от друга страна транспортират кислорода и въглеродния двуокис в кръвта.Пониженото ниво на хемоглобина (т.н.анемия) много лошо е преведена на български малкокръвие,а всъщност е понижение на еритроцити ,а оттам и понижение на кислород в кръвта,което води до недостатъчно оросяване на органите и до смърт.В тази ситуация обаче спада кръвното рязко и се повишава пулса,т.н.шоково състояние и обекновено в този случай се прелива кръв.Както вече казах пулс  60 до 100 удара в минута са нормални (най-добре е 60-80).Пулс се повишава най-често при стрес (завишен адреналин),проблеми със сърцето (тогава е повишено и кръвното),или проблеми с бъбреците.А някои хора просто се раждат с повишен пулс.Но затова са лекарите.

Teomi

@...,само да поясня,не го казвам с лоши чувства,не искам недоразумения.На мен това ми е работата,работя всеки ден с пациенти,лабораторни изследвания и прочие.Бих посъветвала  Бианка да пие повече вода,да си контролира кръвната захар и да яде повече храни богати на желязо.Това е от мен🤗

Hope6

Цитат на: ... - Октомври 01, 2018, 08:28:21 PM
@Норе6,около вас излизат повече мъжки карти,може би по принцип сте заобиколена от повече представители на мъжкия пол.Ще имате проблем с получаването на пари.Имали ли сте желание да купувате дом настрани,или да продавате ?!защото ви излиза.Внимавайте с болест в семейството,може някой от близките ви да не се почувства добре.

@..., оказахте се права за неразположението на човек в семейството.
Може ли да Ви помоля още веднъж да погледнете в картите от кого да очаквам този проблем с получаването на пари. Също така се интересувам дали мъж с тъмна коса и сини очи над 50 год. иска да продължим да работим заедно. Ще се срещна ли с този мъж до края на месеца, за да говорим по този въпрос. Аз съм над 40 с кафява коса и очи.
Благодаря Ви предварително.

bianka

Здравейте, днес ми казаха че вероятно е пролапс на сърцето, плюс стрес. Още не съм си изследвала хемоглобина. Извинете че ви занимавам със здравословни проблеми, едва ли е приятно. Благодаря!

Reni8

Цитат на: Reni8 - Октомври 09, 2018, 09:24:17 PM
Siara това пътуване скоро или по нататък заедно ли ще сме? Мисли ли да мен и ще работим ли в екип с него отново. Нещо повече за тази руса жена при него?

Teomi

@bianka Симптомите на сърдечен пролапс за аритмия,виене на свят  и липса на въздух при най-малкото физическо натоварване. Пулса ви е повишен от стреса.Бих ви посъветвала да се консултирате с друг лекар.Какви изследвания ви правиха,за да ви кажат,че имате пролапс?

kala

Цитат на: ... - Октомври 17, 2018, 11:17:09 PM
@kala ,излиза ви страдание по черноок мъж,проблемите,които сте имали в любовта са ви причинени от кестенява жена/тя е допринесла да имате такива/.Предстоят ви неприятности в делови аспект,свързани с получаване на пари/заплащане/.Не знам защо,но ви се падна голямо емоционално преживяване,което ви е разтърсило доста.След това нещата ви тръгват сякаш надолу.
Много Ви благодаря ...!

Saira

@bianka ,няма за какво да се извиняваш,затова сме тук-да си помагаме,макар и със съвети.Вярвам,че проблема не е толкова сериозен,а за да са сигурни в диагнозата за сърдечен пролапс трябва да ти направят обстойни прегледи,които не са само една обикновена кардиограма.Дръж ни в течение.
@Teomi ,аз не твърдя,че съм можеща и знаеща,но след като ти имаш по-голем ипознания,мисля че беше редно да отговориш на bianka още на първото и' запитване.От миналата седмица тя има въпрос и очаква помощ,но никой не се отзова.Радвам се,че всички,които имат въпроси от здравословен характер,ще могат да се консултират с теб.Хубаво е да има и такъв човек във Форума.
Поздрави!

Saira

@Debora ,падат ти се парични постъпления,материална придобивка.Ще имаш разговор ,относно пътуване настрани.В дома /семейството ти/ излиза проблем със жена.Ще имаш и спор/конфликт/със светъл възрастен мъж.В личен план определено си в застой.Пъстроокият мъж му излизат проблеми,свързани с работата.

Teomi

Права си,...,трябваше да отговоря по-рано.Права си и за това,че с едно ЕКГ и лаборатория не може да се диагностицира пролапс.

Saira

Цитат на: Hope6 - Октомври 18, 2018, 08:33:18 AM
Цитат на: ... - Октомври 01, 2018, 08:28:21 PM
@Норе6,около вас излизат повече мъжки карти,може би по принцип сте заобиколена от повече представители на мъжкия пол.Ще имате проблем с получаването на пари.Имали ли сте желание да купувате дом настрани,или да продавате ?!защото ви излиза.Внимавайте с болест в семейството,може някой от близките ви да не се почувства добре.


@..., оказахте се права за неразположението на човек в семейството.
Може ли да Ви помоля още веднъж да погледнете в картите от кого да очаквам този проблем с получаването на пари. Също така се интересувам дали мъж с тъмна коса и сини очи над 50 год. иска да продължим да работим заедно. Ще се срещна ли с този мъж до края на месеца, за да говорим по този въпрос. Аз съм над 40 с кафява коса и очи.
Благодаря Ви предварително.
Проблемът с парите е свързан със светъл мъж,над 40 год.,с него ще имате неприятности.Бъдете внимателна с такъв човек!Също така внимавайте какви документи подписвате.До края на месеца не ви се дава среща с мъжа за който питате,а на въпроса за съвместна работа с него -от сега не мога да кажа дали ще имате шанса да бъдете заедно,трябва да се случат други събития,за да се стигне и до това.

Debora

Благодаря @...!Действително очаквам постъпления следващата седмица.Предполагам че светлият мьж е баща ми.Пьстроокият мьж проявява ли все още интерес към мен?Дали е възможно да му хвърлиш карти-над 40г светьл тен пъстри много светли очи и тъмно кестенява коса леко прошарена.Дори научих и как се казва .Започва със S.По повод проблемите на blanka-моя позната бе със същата диагноза прави доста изследвания.В крайна сметка не откриха нищо сериозно.След като се успокои симптомите отшумяха.Чудесна е идеята да си даваме съвети!!!Винаги има какво още да се научи!

Saira

@Debora ,пъстроокият мъж има интерес към теб,но в момента има проблеми от делови характер,както казах и преди.Явява се като доста контактен,хората с които общува повечето са на път/в друго населено място/,явно роднини,приятели.Мога да кажа,че е стабилен финансово,изявява се като характерен,дори понякога безкомпромисен.В живота си е преживял доста неща,струва ми се,че е бил и семеен,не знам защо се явява и младо момче/може да е негов син/или в най-лошия случай роднинско дете.Има една кестенява жена,която все още страда по него,но той е обърнал гръб.В душата си носи доста разочерования.Трудно се доверява по принцип и доста трябва да се постарае някой,за да му спечели пълното доверие.Жената до него първо трябва да му бъде приятел,после всичко останало,за да гледа сериозно на нея и да е готов на решителна крачка.
Това мога да кажа.

Saira

Цитат на: Tanitka - Октомври 08, 2018, 07:41:22 PM
...,ще помоля пак да ми хвърлиш карти за връзката ми в момента,аз съм под 40 год,със светла кожа тъмна коса,той е със светла кожа,бил е кестеняв,сега е плешив.Ако може да видиш развитието на връзката ни,ще ти бъда благодарна
@Tanitka,щях да ти отговоря още на първото запитване ,но поради техн.проблем не успях.
Мога да ти кажа следните неща:Пази си нервите и здравето,за да не стигнеш до болестно състояние.Ти си доста емоционален и динамичен човек.Очертава се разочерование и сълзи от мъжа за който ме питаш,най-вероятно ще имате някакви разногласия.Не знам защо,но ти излиза черноок мъж над 40 г.,в друго населено място,който мисли за теб./не казвам,че е влюбен/,може да е роднина,познат.За момента връзката ти ще бъде в застой ,не виждам скорошни промени.