Гледане на карти

Tanitka · 27249

Романтик, Betyy, ninom, Sun, i7310291717, ioannidis и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mimia

• Потребител
    • Публикации: 12
Отговор #1110 -: Ноември 17, 2018, 12:33:57 am
А , ако си замина при кого ще остане детето понеже той ме заплашва и въобще какво бъдеще ще имам по добре ли ще бъда ако го напусна

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 673
Отговор #1111 -: Ноември 17, 2018, 12:37:06 am
За сега изчакай,не предприемай подобни действия.Най-лесно е да го напуснеш.

Неактивен Mimia

• Потребител
    • Публикации: 12
Отговор #1112 -: Ноември 17, 2018, 12:41:03 am
Щом не ми изневерява това нощно излизане на какво се дължи в момента пак го няма , искам да знам също дали употребява наркотици и дали преди го е правил

Активен Tanitka

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 97
Отговор #1113 -: Ноември 17, 2018, 09:19:48 am
Сайра,аз съм със светла кожа,кафеви очи,черна косапод 40 години,той е със светла кожа, кафеви очи,бил е с кестенява коса,сега плешив,на 40 години

Неактивен Simon

• Потребител
    • Публикации: 8
Отговор #1114 -: Ноември 17, 2018, 09:23:41 am
Благодаря ти @Saira, само не разбрах дали ще се обвържа трайно с този човек или с друг след една година и кога ще имам собствено жилище?

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 731
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Отговор #1115 -: Ноември 17, 2018, 05:38:43 pm
Саира, здравей ! Преди няколко дена се видяхме с П и той ми оказа много голямо внимание, вникна в очите ми и гледа дълго, като влюбен. Поговорихме си и всичко беше наред. Интересува ме, дали след тази хубава среща, ще има някакво развитие в отношенията между него и мен ? Ако ми отвориш карти много ще се радвам. Аз съм А. с тъмнокафява коса, тъмнокафеви очи и той е такъв. Той е висок, слаб, строен на 40. Аз съм пълничка на 26,  Благодаря.

Неактивен Elia

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 74
Отговор #1116 -: Ноември 17, 2018, 08:17:36 pm
Здравей,Саира ще съм благодарна на  едно гадаене и за мен.
Аз съм на 39 светло кестенява коса ,светли очи ,слаба,среден ръст,светъл тен.Той на 50 висок ,кафеви очи ,побеляла коса/иначе тъмна/светъл тен ,по скоро слаб.
Имам отношения от една година с него ,които нямат никакво развитие до момента /с обещание за такива/.Иска ми се да разбера има ли намерение наистина за по сериозни такива ,държи ли на мен ,какво развитие предстои ?

Неактивен Lami

• Потребител
    • Публикации: 43
Отговор #1117 -: Ноември 18, 2018, 11:38:36 am
Здрасти Саира аз писах преди 2 седмици но не ми отг. Никой, ама нормално с толкова хора който пишат. Бих искала да те попитам до края на годината ще започна ли някъде работа и виждаш ли догодина дава ли ни се път в чужбина за работа, за мен К. И годеника ми Д.? Аз съм с пъстри очи а той с кафяви  ::) ::)

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1118 -: Ноември 18, 2018, 06:33:45 pm
@Mimia ,не мога да отговоря дали употребява наркотици.Както ти писах не излиза,заради жена,а нещо свързано с парични постъпления.Имаш ли наблюдения дали е хазартен тип?
Излизат му и различни мъже,около него,явно приятели,с които е заедно.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1119 -: Ноември 18, 2018, 06:36:53 pm
Благодаря ти @Saira, само не разбрах дали ще се обвържа трайно с този човек или с друг след една година и кога ще имам собствено жилище?
@Simon ,за сърцето ти ще се борят двама мъже,кого ще избереш от теб зависи.Везните повече клонят към този,но не мога да отговоря отсега на 100%.
Собствено жилище ще имаш,но не скоро.Поне до година не се дава.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1120 -: Ноември 18, 2018, 07:07:23 pm
@Mystic ,благодаря ти за отделеното внимание в твоята тема. :)
Сега аз да ти кажа какво дават картите за теб: ще имаш скоро  не много приятен разговор със кестенява жена със пъстри очи.По принцип много женски карти има около теб в момента,не знам много ли приятелки имаш?! :)
Полагат ти се и малки парични постъпления.Ще имаш  много контакти,срещи в този период до НГ.Мъжът за когото питаш има ли син?(понеже му излиза един млад мъж до него).Той трябва да внимава със здравето.Излиза му и раздяла със една кестенява жена.Ще има конфликт и спор със мъж ,около неговата възраст,предполагам делови проблеми,но не сериозни.Ще има желание да се срещнете отново,като цяло ви излиза добра перспектива.

Неактивен Roza

• Мъдрост
    • Публикации: 283
Отговор #1121 -: Ноември 18, 2018, 07:08:38 pm
Saira - може ли едни карти за любов да ми хвърлиш. Аз съм с кафеви очи и коса,бяла кожа буква М. Поеви се мъж на хоризонта, сини очи и черна коса бяла кожа.С буква М.и по малък от мен. Благодаря ти

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1122 -: Ноември 18, 2018, 09:15:32 pm
@Tanitka ,в доста лош период си ,като цяло,излизат ти доста неприятности от различно естество.Излиза ти един светъл мъж,със светли очи ,над 40 годишен,не знам какви отношения имаш с него,но бъди предпазлива.В момента не ви виждам заедно с мъжа за,който питаш.Ще получиш една новина ,която ще те зарадва,свързана със твои лични неща.Добре е да избягваш конфликти в този период и да не споделяш с приятелки,ако има такива любопитни  покрай  теб.

Активен Tanitka

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 97
Отговор #1123 -: Ноември 18, 2018, 09:30:44 pm
Благодаря,ти Сайра.Нямам такъв познат светъл мъж и точно на тази възраст. Нямам и такива приятелки,покрай мен,дано грешиш,защото човека до мен е моят човек,но все пак исках да се допитам . Благодаря ти

Неактивен Mari37

• интуиция
  • Потребител
    • Публикации: 10
Отговор #1124 -: Ноември 18, 2018, 11:03:55 pm
Моят отг не видях ,моля да ми отг.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal