Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Saira

@Mimia ,не мога да отговоря дали употребява наркотици.Както ти писах не излиза,заради жена,а нещо свързано с парични постъпления.Имаш ли наблюдения дали е хазартен тип?
Излизат му и различни мъже,около него,явно приятели,с които е заедно.

Saira

Цитат на: Simon - Ноември 17, 2018, 09:23:41 AM
Цитат на: Simon - Октомври 27, 2018, 09:41:58 AM
Благодаря ти @..., само не разбрах дали ще се обвържа трайно с този човек или с друг след една година и кога ще имам собствено жилище?
@Simon ,за сърцето ти ще се борят двама мъже,кого ще избереш от теб зависи.Везните повече клонят към този,но не мога да отговоря отсега на 100%.
Собствено жилище ще имаш,но не скоро.Поне до година не се дава.

Saira

@Mystic ,благодаря ти за отделеното внимание в твоята тема. :)
Сега аз да ти кажа какво дават картите за теб: ще имаш скоро  не много приятен разговор със кестенява жена със пъстри очи.По принцип много женски карти има около теб в момента,не знам много ли приятелки имаш?! :)
Полагат ти се и малки парични постъпления.Ще имаш  много контакти,срещи в този период до НГ.Мъжът за когото питаш има ли син?(понеже му излиза един млад мъж до него).Той трябва да внимава със здравето.Излиза му и раздяла със една кестенява жена.Ще има конфликт и спор със мъж ,около неговата възраст,предполагам делови проблеми,но не сериозни.Ще има желание да се срещнете отново,като цяло ви излиза добра перспектива.

Roza

... - може ли едни карти за любов да ми хвърлиш. Аз съм с кафеви очи и коса,бяла кожа буква М. Поеви се мъж на хоризонта, сини очи и черна коса бяла кожа.С буква М.и по малък от мен. Благодаря ти

Saira

@Tanitka ,в доста лош период си ,като цяло,излизат ти доста неприятности от различно естество.Излиза ти един светъл мъж,със светли очи ,над 40 годишен,не знам какви отношения имаш с него,но бъди предпазлива.В момента не ви виждам заедно с мъжа за,който питаш.Ще получиш една новина ,която ще те зарадва,свързана със твои лични неща.Добре е да избягваш конфликти в този период и да не споделяш с приятелки,ако има такива любопитни  покрай  теб.

Tanitka

Благодаря,ти  ....Нямам такъв познат светъл мъж и точно на тази възраст. Нямам и такива приятелки,покрай мен,дано грешиш,защото човека до мен е моят човек,но все пак исках да се допитам . Благодаря ти


Mari37

Моят отг не видях ,моля да ми отг.

Activis

Цитат на: Mari37 - Ноември 18, 2018, 11:03:55 PM
Моят отг не видях ,моля да ми отг.
С бързане няма да стане. Имайте търпение!!! 

Mimia

Да хазарта го влече определено

Activis

Цитат на: Mimia - Ноември 18, 2018, 11:07:38 PM
Да хазарта го влече определено

От там идват проблемите, а и от компанията, в която се намира.. Лошото е, че това е балестно състояние.

Mari37

Цитат на: Activis - Ноември 18, 2018, 11:06:24 PM
Цитат на: Mari37 - Ноември 18, 2018, 11:03:55 PM
Моят отг не видях ,моля да ми отг.
С бързане няма да стане. Имайте търпение!!!

Една седмица мина

Activis

Цитат на: Mari37 - Ноември 18, 2018, 11:25:07 PM
Цитат на: Activis - Ноември 18, 2018, 11:06:24 PM
Цитат на: Mari37 - Ноември 18, 2018, 11:03:55 PM
Моят отг не видях ,моля да ми отг.
С бързане няма да стане. Имайте търпение!!!

Една седмица мина

Колкото е нужно толкова. Все пак хората имат и лични ангажименти. Тук се отговаря според желанието също. Имайте търпение.

Saira

@Mari37 ,съжалявам за закъснението,но определено доста хора има,а и аз не съм постоянно във Форума.Напишете ми характеристиките си-цвят на очи и коса,тен на кожата  и възраст.Конкретен въпрос ако имате също.

little_angel

Здравейте,
Може ли да ми гледате на карти?
На 23 години съм. Имам тъмно-кафява коса, тъмно-кафеви очи, светла кожа. Очертава ли се общо бъдеще с 25 годишен, тъмно-кафява коса, същият цвят очи и с немного светла кожа?

Благодаря предварително за отделеното време и желая спокойна вечер. :)

Saira

@Mimia ,получихте отговора на въпроса си,относно него.