Гледане на карти

Tanitka · 27245

Романтик, Betyy, ninom, Sun, i7310291717, ioannidis и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 673
Отговор #1170 -: Ноември 20, 2018, 09:16:23 pm
@Simon ,не разбрах от къде този въпрос към мен ?

Неактивен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
    • Публикации: 268
Отговор #1171 -: Ноември 20, 2018, 10:34:17 pm
Здравейте, имам един въпрос - къде и с кой ще живея през 2019? Съквартирантката ме напуска, а мъжа с който съм не мога да намеря повод да говорим иска ли да живеем заедно.

Аз съм тъмно кестенява дълга коса и кафяви очи, средно висока на 29г.и светъл тен

Активен Ники

• Потребител
    • Публикации: 35
Отговор #1172 -: Ноември 20, 2018, 10:41:50 pm
Здравейте бих те ли погледнали как ще продължи връзката ми Аз съм с черна коса кафеви очи другия месец ще навърша 42г партньора ми е с тъмна коса кафеви очи и той следващия месец ще навърши 44г

Активен Monitoy

• Потребител
    • Публикации: 5
Отговор #1173 -: Ноември 21, 2018, 01:00:57 am
Здравейте, може ли да ми гледате на карти за любов? Аз съм с руса коса, сини очи на 20г. Той е с кафява коса, кафеви очи, матов е на 23г. 😊

Неактивен bianka

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 103
Отговор #1174 -: Ноември 21, 2018, 03:36:13 pm
Здравей @Saira, преди ти позна че мисля за мъж със светли очи, без да съм го споменавала и е така. Миналата година имахме връзка, но от миналия октомври не сме се виждали, той живее в друг град. Не си и говорим, мислех че съм го забравила но не знам защо пак все ми е в главата. Възможно ли е и той да мисли за мен и за това да е така?  Много е горд и инат и не би ме потърсил. Искам само да ми прости и да си говорим поне. Възможно ли е? Той е на 35, светла кожа, кестеняв, висок, сини очи Александър. Аз съм кафяви очи, тъмно червеникава коса, боядисана, светла кожа, 32г. Благодаря Ти много!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1175 -: Ноември 21, 2018, 05:37:40 pm
@bianka ,правилно си усетила нещата.На него също му минаваш през мислите,но не смятам че ще има куража да ти се обади.Опитай да стигнеш до него,посредством други хора,т.е. ваши общи познати,приятели,иначе няма вероятност за диалог.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1176 -: Ноември 21, 2018, 05:46:53 pm
@eli ,в близко време ти се падат финансови постъпления.Ще имаш контакт с две жени-кестенява и по-светло/руса/,те донякъде ще са свързани с материалната придобивка.В дома ти излизат проблеми със  светъл мъж,по-голям от теб.Скоро ще получиш известие от черноока жена,свързано с деловата сфера/работа,учение/.В любовен аспект няма да има развитие в близко време.Очертава се за следващата година да живееш в друг град.Ще имаш съквартирантка жена.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
    • Публикации: 2467
Отговор #1177 -: Ноември 21, 2018, 05:47:13 pm
@Saira  моля те хвърли ми и на мен карти, от известно имам едни страни сънища и ми се иска да видя твоите карти какво ще кажат ...

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1178 -: Ноември 21, 2018, 05:48:51 pm
@Странен ,напиши ми само цвят на очи,коса,тен на кожата и възраст.Ще погледна.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #1179 -: Ноември 21, 2018, 06:08:50 pm
@Saira  Коса кестенява, очи сини, тена на кожата зависи от сезона. Зимата ми е по-светла кожата.  От години ще се въздържа, просто щото много са ме питали тук и не съм казвал...

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1180 -: Ноември 21, 2018, 06:17:39 pm
Добре, и без възраст ще опитам,въпреки,че ми беше нужно за картата с която да те определя.Благодаря.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1181 -: Ноември 21, 2018, 06:47:12 pm
@Странен ,ето какво излиза: В миналото излизат неприятности от черноок мъж,над 40 г.,свързани със реализиране на твои планове в друго населено място.Скоро ти предстои делово пътуване,свързано с работа.Мислиш по финансови въпроси и получаване на пари от път,но ще има пречка в получаването и един кестеняв мъж,възрастен ще ти помогне.В мислите ти е  и една кестенява жена.Очертава ти се и разговор със светъл мъж,при който може да се породи конфликт,затова трябва да си предпазлив.Ще получиш важен документ или известие,което очакваш и ще имаш проясняване на ситуация,която те вълнува.По принцип периода в който си е свързан с повече развитие във деловата сфера,отколкото в личния живот.Повечето ти контакти и отношения ще са свързани с мъже.Само искам да спомена,че една пъстрока жена има чувства към теб/може и да не се е афиширала/.

Активен Странен

• Администратор
  • Парапсихолог
Отговор #1182 -: Ноември 21, 2018, 07:57:23 pm
@Странен ,ето какво излиза: В миналото излизат неприятности от черноок мъж,над 40 г.,свързани със реализиране на твои планове в друго населено място.Скоро ти предстои делово пътуване,свързано с работа.Мислиш по финансови въпроси и получаване на пари от път,но ще има пречка в получаването и един кестеняв мъж,възрастен ще ти помогне.В мислите ти е  и една кестенява жена.Очертава ти се и разговор със светъл мъж,при който може да се породи конфликт,затова трябва да си предпазлив.Ще получиш важен документ или известие,което очакваш и ще имаш проясняване на ситуация,която те вълнува.По принцип периода в който си е свързан с повече развитие във деловата сфера,отколкото в личния живот.Повечето ти контакти и отношения ще са свързани с мъже.Само искам да спомена,че една пъстрока жена има чувства към теб/може и да не се е афиширала/.
Много ти благодаря, прекрасно и много точно!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1183 -: Ноември 21, 2018, 08:43:49 pm
@Странен ,моля,няма за какво!Радвам се ако съм могла да бъда полезна.И аз Благодаря, за вниманието.

Неактивен Margarita

• Мъдрост
    • Публикации: 788
Отговор #1184 -: Ноември 21, 2018, 09:07:29 pm
Може ли да погледнете и за мен? Много ще съм Ви благодарна.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal