Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Saira

@Странен ,напиши ми само цвят на очи,коса,тен на кожата и възраст.Ще погледна.

Странен

@...  Коса кестенява, очи сини, тена на кожата зависи от сезона. Зимата ми е по-светла кожата.  От години ще се въздържа, просто щото много са ме питали тук и не съм казвал...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Saira

Добре, и без възраст ще опитам,въпреки,че ми беше нужно за картата с която да те определя.Благодаря.

Saira

@Странен ,ето какво излиза: В миналото излизат неприятности от черноок мъж,над 40 г.,свързани със реализиране на твои планове в друго населено място.Скоро ти предстои делово пътуване,свързано с работа.Мислиш по финансови въпроси и получаване на пари от път,но ще има пречка в получаването и един кестеняв мъж,възрастен ще ти помогне.В мислите ти е  и една кестенява жена.Очертава ти се и разговор със светъл мъж,при който може да се породи конфликт,затова трябва да си предпазлив.Ще получиш важен документ или известие,което очакваш и ще имаш проясняване на ситуация,която те вълнува.По принцип периода в който си е свързан с повече развитие във деловата сфера,отколкото в личния живот.Повечето ти контакти и отношения ще са свързани с мъже.Само искам да спомена,че една пъстрока жена има чувства към теб/може и да не се е афиширала/.

Странен

Цитат на: ... - Ноември 21, 2018, 06:47:12 PM
@Странен ,ето какво излиза: В миналото излизат неприятности от черноок мъж,над 40 г.,свързани със реализиране на твои планове в друго населено място.Скоро ти предстои делово пътуване,свързано с работа.Мислиш по финансови въпроси и получаване на пари от път,но ще има пречка в получаването и един кестеняв мъж,възрастен ще ти помогне.В мислите ти е  и една кестенява жена.Очертава ти се и разговор със светъл мъж,при който може да се породи конфликт,затова трябва да си предпазлив.Ще получиш важен документ или известие,което очакваш и ще имаш проясняване на ситуация,която те вълнува.По принцип периода в който си е свързан с повече развитие във деловата сфера,отколкото в личния живот.Повечето ти контакти и отношения ще са свързани с мъже.Само искам да спомена,че една пъстрока жена има чувства към теб/може и да не се е афиширала/.
Много ти благодаря, прекрасно и много точно!
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Saira

@Странен ,моля,няма за какво!Радвам се ако съм могла да бъда полезна.И аз Благодаря, за вниманието.

Margarita

Може ли да погледнете и за мен? Много ще съм Ви благодарна.

Saira

@Margarita ,за да погледна трябва първо да има реална ситуация при теб и човек с когото да мога да те свържа.Не знам за кой път вече се повтарям-Опитай да създадеш някакви познанства/нови/,не хора от миналото,които нямат проекция за бъдеще с теб.Имам един въпрос към теб-Имаш ли Фейсбук?

Activis

@Margarita ти не се опитваш да си помогнеш сама. Като мялко дете си в тяло на възрастен. Опитвай запознанства. Ката не стане с един, с друг и така ще се появи...излизай ня срещи. Не е казано, че трябва обезятелно веднага да търсиш направо за връзка

Margarita

Да, имам. Това лято се запознах с едно момче и общувахме чрез фейсбук. Познати сме. Живее наблизо до работното ми място, минава покрай мен. Изпрати ми бележка, защото е срамежлив и предпочете да си пишем. Беше интересно запознанство, но само толкова. Ще се опитам да създам нови запознанства. Имам проблеми в работата и ми е объркано.

Margarita

Добре, разбирам. Ще намеря време и ще излизам по-често.
Благодаря!

Saira

@Margarita ,нека прехвърлим разговора ни в темата за "Разясняване и по -задълбочено констатиране на въпроси", или създай собствена ,за да не разводняваме тук.Нямам нищо против да поговорим и обсъдим някои неща,които те вълнуват.Така ще мога да ти обърна по-голямо внимание.

eli

Цитат на: ... - Ноември 21, 2018, 05:46:53 PM
@eli ,в близко време ти се падат финансови постъпления.Ще имаш контакт с две жени-кестенява и по-светло/руса/,те донякъде ще са свързани с материалната придобивка.В дома ти излизат проблеми със  светъл мъж,по-голям от теб.Скоро ще получиш известие от черноока жена,свързано с деловата сфера/работа,учение/.В любовен аспект няма да има развитие в близко време.Очертава се за следващата година да живееш в друг град.Ще имаш съквартирантка жена.
@... , сега видях отговора ти - за момента не се ориентирам в описаните ситуации, времето ще покаже за финансите
. Но възникна въпрос в мен - знам за кой мъж става дума, може ли да ми кажеш какви проблеми се очертавта с него ? Също така се учудих за смяната на града - аз живея в София и не виждам причина да сменям града, понеже няма как да се развивам в по-малък град - може ли да погледнеш защо така излиза ?

Saira

@Ники ,имате много излъгани надежди относно мъжа,с който живеете.Доста неща са ви се натрупали през годините на съжителство.Проблемите ви не са от сега и преди е имало конфликти и сълзи.В момента чувствате едно отчуждение.Единият от проблемите,които сипват"масло в огъня "е финансов.Не знам защо ,но ви излиза,че сте преминали  и болест.Ще имате  и недоразумения със млад човек/ваш син?!/.Предстои ви делово пътуване,свързано със приток на пари към вас.Имате все още надежда за подобравяне на отношенията с този мъж.Желанието да се оправят нещата е по-голяма от ваша страна,отколкото от негова.Искам да подчертая,че няма намеса на друга жена в отношенията ви.Има една двойка /пъстроок мъж и кестенява жена/,които се опитват да ви създават проблеми.Пред мъжа ви ще има някакво премеждие или загуба,нека бъде предпазлив!
Нещата няма да се все така при вас,ще има подобрение.Бих ви посъветвала да ограничите  малко познанствата си и да избягвате да каните  в дома си хора,които не са добронамерени към вас.Ако желаете да поговорим повече,ще ви пиша в другата тема,където сте задали отново въпроса си.
Това е засега.

Ники

Много ви благодаря и тук ако искате продължете . Предполагам че ще има проблем с племеника ми. Бих те ли ми каза ли каква ще е тази загуба. И наистина ли ще продължим заедно. Да претърпях операция на щетовидната жлеза. И финансово дали ще се оправя.