Гледане на карти

Tanitka · 32752

Reni8, Debora, Мон, eli, bianka и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Saint_Dimitrova

• Потребител
    • Публикации: 11
Отговор #1410 -: Декември 10, 2018, 04:24:39 pm
Здравейте, @Saira
след като разбрахме, че нямаме магии и негативни енергии искам да попитам бившия ми партньор какво изпитва към мен? Ще отидем ли заедно някъде през уикенда и ако да каква ще е развръзката на отношенията ни за напред? Той е с буквата М. под 40г. с тъмна коса и кафяви очи, аз съм с буквата Б., под 40г. с пъстри към зелени очи и с тъмно руса коса.
Благодаря!!! предварително

Активен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 811
Отговор #1411 -: Декември 10, 2018, 04:42:02 pm
@[email protected] ,ще ти дам пояснителен отговор утре сутринта.

Неактивен Хриси.Христова

• Потребител
    • Публикации: 41
Отговор #1412 -: Декември 10, 2018, 05:00:29 pm
@Хриси.Христова ,добре ще бъде да дадеш шанс на това си познанство.До среща може да се стигне,но дали ще имаш сериозни отношения с него отсега не мога да ти кажа. Трябва да започнете това познанство по-реално,за да погледнем тогава за бъдещи отношения.Доста пречки по принцип ще има за вас,ако се стигне до по-решителни крачки.Един черноок мъж,над 40 г.се намесва доста в живота ти/това излиза на картите/.Неговото влияние ще е доста силно.За сега път извън страната не ти излиза.
Благодаря Saira ,Аз по принцип за всичко имам пречки най-вече за връзка по един или друг начин нещата все не стават и за това си права .Както и за черноокия мъж,Това е бившия ми бащата на дъщеря ми,наистина мира не ми дава и все проблеми ми създава.Сигурна съм,че ако разбере,че има мъж край мен ще имам големи неприятности.Много подъл човек и проблемен!

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1413 -: Декември 10, 2018, 05:13:52 pm
@yan ,за теб излизат следните неща: имаш доста излъгани надежди по отношение на този човек.Има едно "разстояние" между вас,не знам дали защото не живеете заедно или защото сте доста далечни един на друг,като характери и душевност?!  Чувствата са по-силни от твоя страна.На въпроса ти дали ще бъдете заедно за НГ не мога да дам категоричен отговор,но ще имате разногласия дотогава.Дано стигнете до решение ,което да удовлетворява и двама ви.По принцип ви излизат доста разногласия и неединомислие.Искам да акцентирам върху нещо важно- една черноока жена се намесва между вас.В дома си ще имаш проблем,свързан с пари.За мен с този мъж няма да имаш трайни отношения,излиза ти един кестеняв с тъмни очи към 40 г.,с който може да стигнеш до обвързване и брак.
Това мога да ти кажа засега.Повече подробности и други въпроси- след НГ.

Неактивен yan

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 69
Отговор #1414 -: Декември 10, 2018, 05:53:26 pm
@yan ,за теб излизат следните неща: имаш доста излъгани надежди по отношение на този човек.Има едно "разстояние" между вас,не знам дали защото не живеете заедно или защото сте доста далечни един на друг,като характери и душевност?!  Чувствата са по-силни от твоя страна.На въпроса ти дали ще бъдете заедно за НГ не мога да дам категоричен отговор,но ще имате разногласия дотогава.Дано стигнете до решение ,което да удовлетворява и двама ви.По принцип ви излизат доста разногласия и неединомислие.Искам да акцентирам върху нещо важно- една черноока жена се намесва между вас.В дома си ще имаш проблем,свързан с пари.За мен с този мъж няма да имаш трайни отношения,излиза ти един кестеняв с тъмни очи към 40 г.,с който може да стигнеш до обвързване и брак.
Това мога да ти кажа засега.Повече подробности и други въпроси- след НГ.

Нещата, които казвате са верни. Между нас има много напрежение и конфликти. За тази жена, предполагам, че е бившата му, тя е по-малка от мен с няколко години, с тъмна коса, тъмни очи, тя иска да е с него и има определена изгода от това. Не знаех, че още е фактор в отношенията ни. Дали е тя? Като чух прогнозата и имам усещане, че е вярна ми идва да избягам с 200. Прималя ми, чак ми се доповръща, физически ми влияе това. Дали да прекратя, преди да съм преживяла нови разочарования? Как ще ме посъветвате от гледането?

Неактивен Wood Nymph

• Мъдрост
    • Публикации: 352
Отговор #1415 -: Декември 10, 2018, 06:01:59 pm
Saira здравей! С теб преди време бях писала, хората във форума знаят, че и аз гадая на карти, въпросът е такъв че на себе си познавам трудно а и искам да чуя и странично мнение. Имам връзка в която не се чувствам щастлива, приятелят ми е ревнив и закостенял в мисленето си. Напоследък мисля за наш общ познат, с когото аз се познавам преди да започна връзка със сегашния си приятел. Този наш познат имаше симпатии към мен, но аз го обидих несъзнателно и прекратихме всичко. След това аз започнах сегашната си връзка с приятеля си, без да зная че те двамата се познават и са приятели. Какво виждаш за в бъдеще, ще продължа ли да съм с този човек, и ако не-дали има шанс да съм с другия? Те двамата са тъмни с тъмни коси и очи ( общият ни познат е по-голям от нас с около 10 години), аз съм с кестенява и пъстри очи. Благодаря предварително!

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1416 -: Декември 10, 2018, 06:04:01 pm
@yan ,ще те посъветвам да изчакаш до НГ,ако тогава не предложи и  не пожелае да бъде с теб,това трябва да е повече от показателно за отношението му.Ти сама ще усетиш накъде вървят нещата и сама ще вземеш решение,което е най-доброто.Когато човек вземе сам решение,според усещането си ,тогава не съжалява.
Относно чернооката жена-Да,възможно е да е точно тази.Стоя твърдо зад казаното,че такава жена влияе и ще влияе на вашата връзка.
Това е което мога да ти кажа и да те посъветвам.
След НГ може да погледнем занапред как ще бъде.Дали със този човек или без него живота ти ще продължи да се развива и то доста бързо,като събития.

Неактивен yan

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 69
Отговор #1417 -: Декември 10, 2018, 06:29:06 pm
Хващам се за последните ви думи @Saira - бързо и динамично развитие към по-добро,дай Боже. Дай Боже за всички ни! Не се чувствам стабилна и мисля да си дам почивка, с един голям игнор за него. Ще се отдам на коледно настрение, даже ще изляза с някой мъж за разкош. Не ми върви в любовта от няколко години, чакам светлината в края на тунела.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1418 -: Декември 10, 2018, 06:33:21 pm
@Wood Nymph ,здравей! Отношенията с този мъж с когото си ще бъдат и занапред такива,ако прдължиш с него.Той няма да се промени.За мен връзката ви е един вид изчерпана.Според  мен дошло е времето да направиш своя избор,дали си струва да продължиш с него?!
Другият мъж е доста по-различен ,като характер от този.С него ще бъдеш материално по-добре,излиза му финансова стабилност.Но искам да подчертая нещо- излиза ти и един кестеняв мъж,с кафеви очи,светъл тен на кожата,по-голям от теб.Определено ще имаш дилема пред теб,ще избираш между двама мъже.
Това е което мога да ти кажа.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1419 -: Декември 10, 2018, 06:36:47 pm
@yan ,Да,дано за всички ни събитията се развиват по-бързо и в по-добра светлина през следващата година!
Определено при теб ще има ускоряване на събитията през новата година,затова го казах.Ще имаш нова любов,която няма да е толкова обременяваща,като тази....,но пак ще говорим  :)
Пожелавам ти от сърце всичко най-добро,защото го заслужаваш!

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1420 -: Декември 10, 2018, 06:44:07 pm
@Хриси.Христова ,определено имаш нужда нещо ново да навлезе в живота ти.Ще се радвам ако нещата с новия човек се получат.Все пак трябва да продължиш напред.Това,че имаш зад  себе си брак и дете не бива да те притеснява,който те обича истински ще те приеме всякак.Това е изпитание  и за отсрещния човек-дали всъщност е сериозен.
Пожелавам ти срещата да мине добре и да се получат нещата!
Поздрави!

Неактивен Wood Nymph

• Мъдрост
Отговор #1421 -: Декември 10, 2018, 06:46:40 pm
@Wood Nymph ,здравей! Отношенията с този мъж с когото си ще бъдат и занапред такива,ако прдължиш с него.Той няма да се промени.За мен връзката ви е един вид изчерпана.Според  мен дошло е времето да направиш своя избор,дали си струва да продължиш с него?!
Другият мъж е доста по-различен ,като характер от този.С него ще бъдеш материално по-добре,излиза му финансова стабилност.Но искам да подчертая нещо- излиза ти и един кестеняв мъж,с кафеви очи,светъл тен на кожата,по-голям от теб.Определено ще имаш дилема пред теб,ще избираш между двама мъже.
Това е което мога да ти кажа.
Този кестеняв мъж подозирам, че е мой бивш. Но все пак имам ли шанс с другия мъж? Всичко е така както го описа! Просто този мъж ми допада и като характер, леко детински, шегаджия, като външност е типично мой тип. Нещо много силно ме дърпа към него.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1422 -: Декември 10, 2018, 06:55:26 pm
@Wood Nymph ,шанс имаш дотолкова,че ти трябва да проявиш инициативата.Ако очакваш той да го направи ,няма да стане.Единственото,което може да го възпира е това,че познава другия.От там може да има притеснения,но това двамата трябва да решите,ако се стигне до контакт.
Щом имаш усещането  и нещо те тегли към него,опитай!
Ако не опиташ,винаги ще се връщаш към това,като мисли...че не си направила опита,а може да е било за добро!
Това мога да те посъветвам.

Неактивен Wood Nymph

• Мъдрост
Отговор #1423 -: Декември 10, 2018, 06:59:12 pm
@Wood Nymph ,шанс имаш дотолкова,че ти трябва да проявиш инициативата.Ако очакваш той да го направи ,няма да стане.Единственото,което може да го възпира е това,че познава другия.От там може да има притеснения,но това двамата трябва да решите,ако се стигне до контакт.
Щом имаш усещането  и нещо те тегли към него,опитай!
Ако не опиташ,винаги ще се връщаш към това,като мисли...че не си направила опита,а може да е било за добро!
Това мога да те посъветвам.
Аз преди бях осъществила контакт с него чрез майка ми защото се познават. Той и сподели че е избързал много като се е държал лошо с мен и че съжалява, но че така е преценил. Само и е казал да ми предаде че въпреки всичко не задържа лоши чувства към мен и семейството ми защото ни познава всички.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1698
  • Бъди себе си!
Отговор #1424 -: Декември 10, 2018, 07:01:56 pm
@Wood Nymph действай така какта го чувстваш. Видя и пре мен какво излезе на картите. Успех. Трудно е ,когато човек е под дилема..Дана вземеш правилното решение

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal