Гледане на карти

Tanitka · 44428

Божидарова и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bruja

• Потребител
    • Публикации: 28
Отговор #1605 -: Януари 08, 2019, 06:54:19 pm
Много исках да видя дали ще се появи пъстроокия мъж :) Възможно ли е това да е бившият ми,той е рус със сини очи на 37г с инициали Д.Н.? Но се разделихме 2017 края,за друг не се сещам

Неактивен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 917
Отговор #1606 -: Януари 08, 2019, 07:01:40 pm
@Bruja ,да,този светъл мъж  е явно бившият ти,защото ми излиза,че не е близко до теб.Не знам,но този човек още мисли за теб.Не му излизаш от главата.

Неактивен Bruja

• Потребител
Отговор #1607 -: Януари 08, 2019, 07:04:25 pm
Забравих да ви благодаря за отделеното време. Исках и да споделя,че ви сънувах тази нощ. Излъчването беше на много добър и позитивен човек. Просто усещане. Помагахте ми за нещо и накрая успяхме. За предния въпрос,когато имате време. Успешна година ви желая и всичко най-добро.

Неактивен Мон

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 120
Отговор #1608 -: Януари 08, 2019, 07:04:53 pm
Здравей Saira. И честита нова година.  Аз искам да разбера относно един мъж,  които се запознахме по Интернет на коледа. И се опознахме доста бързо.  Допаднахме си и се харесахме. Аз дори се влюбих в него. Установих,че имаме сходни характери и мислене. Открих сродната душа,но има 2 проблема. Първия е че той уча в Англия и се прибира в България 2 пъти в годината. И втория,които е доста голямо значение е че той не е забравил бившата си :(
Каза ми,че се бори вече 1 година с този проблем а аз му отговорих,че винаги ще съм до него и ще го чакам дори години да трябва да я забрави.  Много се разбираме и искам да се видим. Моля те искам да разбера дали тази година ще се видя с него?  Има ли шанс да имаме нещо? Той е с тъмни очи и кестенява коса. А аз съм със сини очи и светла коса. Неговите инициали са Ю.В а моите М.М. Той е искрен с мен;откровен и честен. Дори си говорим вече. Въпроса ми е ще бъда ли с него или ми се отчертава да намеря някой друг от моя град,защото той не е от моя град. И още един въпрос искам да попитам: очертава ли ми се да уча в чужбина? Надявам се,че ще ми отговориш.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1609 -: Януари 08, 2019, 07:06:00 pm
@Betyy ,добре е да не бързаш със местенето в друг град,поне до март.Изчакай засега!

Неактивен Bruja

• Потребител
Отговор #1610 -: Януари 08, 2019, 07:09:23 pm
И тук си права,не е близо до мен,премести се да живее в друг град на 400км от мен. Сега е с друга. Много тежко го изживях. Но вече гледам да се занимавам с всичко друго,но не и с мъже. Беше доста тежък удар от този човек.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1611 -: Януари 08, 2019, 07:12:33 pm
@Bruja ,благодаря ти за доверието! Радвам се,че си имала подобно усещане за мен :)  А когато мога да помогна и с каквото мога-насреща съм! Винаги може да споделиш за проблем и да се постараем да намерим решение.Както се казва: споделен проблем е вече половин проблем"
Пожелавам ти успешно вземане на изпита и много любов,която наистина е около теб :)
До скоро!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1612 -: Януари 09, 2019, 11:41:24 am
@[email protected] ,срещата ще мине добре като цяло,но ти ще останеш със "смесени чувства",както се казва.За сега е добре да се въздържиш и да не говориш за чувствата си.Ти ще имаш някака пречка за реализиране на пътуване.До средата на годината ще си наясно дали ще продължиш отношенията си с това момче или не.За мен той има интерес към теб,но за много силни чувства все още ми с струва рано да се говори.Не знам от колко време всъщност се познавате ,но ми се струва твърде рано?!
През годината ще имаш много нови познанства с хора ,като един от тях ще е познанството ти с по-светъл/рус  мъж/,по-голям от теб.С него е твърде възможно да имаш романтично прежияване.Искам да ти кажа,че е добре да си малко по-сдържана и да не показваш голяма емоционалност,защото си твърде чувствителен и емоционален човек.
Това е което ми се дава засега.На допълнителни въпроси мога да отговоря едва към март месец.

Всичко добро от мен!

Неактивен Reni8

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 94
Отговор #1613 -: Януари 09, 2019, 11:59:34 am
Siara Честита Нова година жива и здрава бъдете вие и всички ваши близки, все така добра и отзивчива към хората във форума. Ако може и на мен да гледате за 2019 във всички аспекти които показват картите но най-  вече в личен план. Аз съм на 31 г. светла кожа , тъмна коса и светли очи. Благодаря

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1614 -: Януари 09, 2019, 02:13:27 pm
@Sun ,отговарям на въпроса ти: Мъжът от когото се интересуваш има доста неприятности и грижи около себе си,които са реална пречка за по-решителна крачка към теб.Доста трудно могат да се получат нещата между вас,да не кажа почти невъзможно.В момента той има финансов проблем и отделно грижи покрай млад човек(има ли син?).Ти е добре да насочиш вниманието си към близкото обкръжение хора(семейството),излиза здравословен проблем при черноока жена,може и млада.Неприятности и проблеми си имала още в миналото.Доста излъгани надежди и очаквания.Ще имаш две ходения,свързани със черноок мъж(около твоята възраст,а може и по-голям).Като цяло мога да обобщя,че и за двама ви се очертава напрегнат период и малко емоциите около връзката ви ще останат на заден план.
Това мога да ти кажа. За отговори на допълнителни въпроси-към март месец.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1615 -: Януари 09, 2019, 02:25:06 pm
@anq_16 ,отговарям на питването ти: Според картите сериозни отношения с този мъж не бива да очакваш.На късмет ще ти е светлокестеняв мъж,с него ще стигнеш и до брак.Този мъж от когто се интересуваш ми излиза,че пътува или смята да заминава някъде.

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1616 -: Януари 09, 2019, 03:17:22 pm
@bianka ,годината за теб ще бъде динамична.Януари месец ще бъде,като цяло емоционален за теб,в смисъл събитията ще са свързани със личния ти живот..Очертава ти се и проблем в работата в началото на годината и малко ядове покрай него.Към средата на годината нещата ще потръгнат повече и ще си по-спокойна,дори през август ще успееш да осъществиш твое желание,свързано с нещо лично.Излиза ти се познанство със пъстроок мъж,но към есента.Този човек излиза,като доста  успял и с добро финансово положение.Не знам защо ,но се появява  конфликт със  кестенява жена(роднина или близка приятелка?!).Имаш ли проблем с такава?

Неактивен bianka

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 124
Отговор #1617 -: Януари 09, 2019, 03:20:08 pm
Здравей @Saira, с майка ми често спорим, най вероятно е тя, благодаря за отделеното време и отговори!

Неактивен Saira

• Мъдрост
Отговор #1618 -: Януари 09, 2019, 03:22:08 pm
@bianka ,и да спорите ще се сдобрявате.Няма да останете скарани.
Всичко добро от мен!

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 141
Отговор #1619 -: Януари 09, 2019, 03:27:35 pm
@ Saira, извинете ме, но май ме пропуснахте сред многото постове, а очаквам с нетърпение Вашата прогноза за 2019г.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal