Гледане на карти

Tanitka · 32712

Reni8, Мон, stef941993, eli, bianka, Betyy и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 87
Отговор #1620 -: Януари 09, 2019, 03:27:35 pm
@ Saira, извинете ме, но май ме пропуснахте сред многото постове, а очаквам с нетърпение Вашата прогноза за 2019г.

Активен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 802
Отговор #1621 -: Януари 09, 2019, 03:37:21 pm
@Feq ,отговарям на въпроса ти: Мъжът за който питаш е на път,явно извън България,но има вероятност скоро да имате контакт.Не мога да кажа,че те  е забравил,дори ако се стигне до разговор ще имате и среща. Много близо до теб излиза един пъстроок мъж.Друго,което трябва да кажа е да внимаваш с документ,който може да ти донесе неприятности.Не знам дали си обвързана,но ми излиза една неудовлетвореност от брак/или сериозна ,дългогодишна връзка/.Скоро може да имаш разговоро,който ще те разстрои. В семейството бъдете внимателни за здравето на млад мъж/момче/.
Това е.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1692
  • Бъди себе си!
Отговор #1622 -: Януари 09, 2019, 03:38:50 pm
@ Saira, извинете ме, но май ме пропуснахте сред многото постове, а очаквам с нетърпение Вашата прогноза за 2019г.

На много хора не е отговорено, не мога да разбера едно. Вие изобщо не четете другите постове..Защо трябва да се дава зор.

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1623 -: Януари 09, 2019, 03:40:46 pm
@Cvete ,не съм пропуснала.Както писах няма да отговарям на въпроси,които са зададени по същото време и на други ясновидци.Ти  когато отправи запитване към мен,не изчака отговора ми и се обърна и към @синева .Това се отнася и за всички други,които не изчакват,а задават и към други.Все пак е редно да има правила.Не може да пишем едно и' също нещо и никой да не обръща внимание.

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 87
Отговор #1624 -: Януари 09, 2019, 04:18:20 pm
Извини ме @Saira,
но въпроса ми към @Синева беше от преди Нова година и касаеше другия мъж, за който ти ме посъветва как да постъпя. Аз уважавам мнението ти и постъпих така, както ме посъветва, въпреки, че вече се бях отчаяла. Просто се случи да се засечем на новогодишно празненство.
Въпроса ми към теб е от 03.01, преди отговора на @Синева, и касае настоящата ми връзка, от която не се чувствам удовлетворена. За пореден път изкарах празниците в напрежение и дразги и като резултат поисках на 31.12 да се разделим. За това поисках съвет от теб, както и прогноза за цялата година.

Неактивен [email protected]

• Потребител
    • Публикации: 9
Отговор #1625 -: Януари 09, 2019, 06:17:25 pm
@Saira благодаря за отговора и отделеното време! Ще последвам съвета ви. Да, вярно е, че се познаваме от скоро, от около 3 месеца, най-вероятно не трябва да прибързвам и да сдържам емоциите си. Всичко добро и от мен!

Неактивен Roza

• Мъдрост
    • Публикации: 291
Отговор #1626 -: Януари 09, 2019, 06:30:38 pm
Saira може ли и на мен да погледнеш,когато е удобно.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 1692
  • Бъди себе си!
Отговор #1627 -: Януари 09, 2019, 07:00:58 pm
@Roza преди теб има още потребители, които чакат, но не дават зор. @Intu, @Мони и още.... Не четете, какво пише @Saira. Като ви дойде времето ще бъде отговорено....

Неактивен Sun

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 75
Отговор #1628 -: Януари 09, 2019, 07:18:07 pm
Благодаря,Сайра.

Неактивен Feq

• Мъдрост
    • Публикации: 428
Отговор #1629 -: Януари 09, 2019, 07:21:54 pm
@Feq ,отговарям на въпроса ти: Мъжът за който питаш е на път,явно извън България,но има вероятност скоро да имате контакт.Не мога да кажа,че те  е забравил,дори ако се стигне до разговор ще имате и среща. Много близо до теб излиза един пъстроок мъж.Друго,което трябва да кажа е да внимаваш с документ,който може да ти донесе неприятности.Не знам дали си обвързана,но ми излиза една неудовлетвореност от брак/или сериозна ,дългогодишна връзка/.Скоро може да имаш разговоро,който ще те разстрои. В семейството бъдете внимателни за здравето на млад мъж/момче/.
Това е.
Благодаря за отговора! Не съм обвързана .

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1630 -: Януари 09, 2019, 11:02:21 pm
@Roza ще ти отговоря тези дни,както и на другите на които все още не съм.Имайте търпение,знам че всеки бърза да получи отговор по вълнуваща го тема.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
    • Публикации: 738
Отговор #1631 -: Януари 10, 2019, 11:07:53 pm
Здравей Saira, принципно не исках да те занимавам повече с онова момиче, аз не я търся, не и звъняи си мислех,че всичко е приключило...но, казаха ми,че тоя дето е с нея - казва се Мирослав, ми прави някаква магия с живак.това според теб отговаря ли на истината , този човек е много зъл и лош според мен , веднъж съм го видял. Вероятно това момиче му е разказало доста неща за мен и той знае местата където работя.Има ли някаква опасност за мен от негова страна от такова или друго естество според теб? Предполагам ,че той и с нея се отнася зле, но това вече не е мой проблем.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
Отговор #1632 -: Януари 10, 2019, 11:09:44 pm
Допълнение  - човека , който ми каза това , е възможно и да е целял или да цели да ме изнудва за пари/но може и да не е така/ - нещото , за което ти ме предупреди именно.

Неактивен Романтик

• Мъдрост
Отговор #1633 -: Януари 10, 2019, 11:13:03 pm
Мирослав е под 40 години, вероятно към 28-29-30, има бяла кожа, кафеви очи и тъмна къса коса, Изражение на лицето - злобно. Това момиче, дето те занимавах преди - 29 години, бяло лице, тъмна дълга коса и кафеви очи

Активен Saira

• Мъдрост
Отговор #1634 -: Януари 11, 2019, 12:01:55 am
@Романтик ,за теб съм сигурна че магии нямаш.Този,който ти го е казал е пълен мошеник и сигурно иска да ти я "развали "магията срещу пари,разбира се .За да ти направи такава магия някой ,то трябва да има достъп до теб,т.е, да ти влиза в дома,да ти сложи нещо в храната или върху дрехите.Магия от "въздуха" не се хваща.Разяснявам ти тези неща,за да си наясно и да не вярваш занапред.Мой съвет е по принцип  от непознати нищо да не вземаш и да не слушаш подобни неща,защото доста ти влияят зле на душевното спокойствие.Ти с това момиче нямаш контакти ,не виждам онзи защо да се занимава с теб?! Изобщо си ги избии от главата подобни неверни мисли.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal