Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 07:58:05 PM

« назад - напред »

Saira

@otchaiana ,здравей! Отговарям на въпроса ти: Връзката с този мъж ти носи много сълзи,много страдаш.Не знам защо ,но него го виждам да пътува или е в др.населено място,има разстояние между вас.Ти мечтаеш за дом и семейство с него.При него излизат доста проблеми,единият от които е свързан с кестенява жена,която се намесва в живота му.Скоро ще имаш среща с него,но ще останеш със смесени чувства след нея.В смисъл такъв,че от една страна ще се зарадваш,от друга ще страдаш.Тези смесени чувства донякъде водят до напрежение и душевна тежест.Объръщай  си по-голямо внимание на здравето!До половин година нещата при вас ще бъдат така,както са били досега,съществени промени  няма да има.За по-голям период от време е безсмислено да казвам,защото няма да е вярна прогнозата, а аз не желая да заблуждавам никого.Другото,което мога да ти кажа е че ще имаш малки неприятности в работата.Пази се от приказки- внимавай пред кого какво споделяш.Излиза ти и един черноок мъж,който се е опитвал да ти създава неприятности в миналото,сега ще напомни за себе си по някакъв начин,но с него не се очакват кой знае какви събития.
Това са важните акценти до момента.
Дано съм ти била полезна!

Saira

@Nevenna ,здравей!  Намираш се в един доста напрегнат период,в който нещата няма да се развиват така,както желаеш.Почти на всяка крачка ще имаш препятствия,това ще бъде поне до май месец.Относно момчето,за което питаш/въпреки,че не си ми написала подробности за години,тен на кожата  и т.н./мога да ти кажа,че дълготрайна връзка с него не се очаква.Самият той не е настроен на такава вълна.Ще се появи и един пъстроок мъж от път,който предполагам ще е по-голям от този.С него нещата имат по-голям шанс да потръгнат в задълбочаване на отношенията.Скоро може да имаш конфликти и неразбирателства в дома/семейството/.В миналото си имала възможност да се омъжиш по любов,но нещата са се разминали,за съжаление.
Това е което мога да кажа засега. Ако желаеш към март,може пак да погледнем.
Поздрави!

Sienna

Цитат на: ... - Ноември 20, 2018, 03:50:20 PM
Цитат на: Sienna - Ноември 19, 2018, 08:31:52 PM
@..., може ли да ми направите гледане за 2019г. Искам да сменя работата си - развитие и по-високи доходи с които да живея по-спокойно, да имам сериозна връзка с цел съвместно съжителство, да забременея. Какво ще ми се случи от тези мои цели и в какъв срок ? В България или в чужбина се очертава да живея ?Аз съм бяла, кестенява коса, кафяви очи под 40.
@Sienna ,ще имаш възможност да смениш работата си и да живееш в друго населено място/в друг град/,но след пролетта догодина.Ще имаш познанство със кестеняв мъж,около 40 год.Ще имаш син/до година и половина,като период  от време/.Излиза ти раздяла със черноок мъж.С една дума -Да,ще има промяна в живота ти,но след март-април догодина.
Тази прогноза я давам до тогава,затова те моля да не ми задаваш въпроси отново в близко време.
Здравей @..., възможна ли е допълнителан проверка по прогнозата от теб ?
- искам да попитам за кестенявият мъж, дали вече го познавам и от него ли ми се пада да имам дете - имах обяснение в любов от  близък на сърцето ми мъж, но с него нямаме връзка за сега ( кестеняв, около 40, тъмно сини очи)
- нямам отношения с черноок мъж и не съм имала
- за работата нещо допълнително ако се вижда - по какъв начин ще е я намеря
Разбира се, ти си ми казала да не питам нищо повече, ако сметнеш може и да не ми отговаряш , аз и така съм благодарна:)

Saira

@Sienna,здравей!
Кестенявият мъж е около 40 г.и отговаря на описанието на този човек.На мен ми се дава,като нов за теб човек,т.е. не човек с когото си имала отношения преди,а нещата тепърва ще се развиват в такава посока.Когато съм написала "раздяла с черноок мъж" не разбирай само раздяла свързана с любовни отношения,това може да е раздяла,прекратяване на отношенията с твой познат или роднина.Понякога разбирате  написаното дословно,а трябва да мислите по-мащабно.Картите не могат да "говорят" с думи,затова тълкуването им има различен смисъл,още повече че човека не е срещу мен,а гледам по описание.
Искам само да попитам-този мъж от друго населено място ли е ?

Sienna

Цитат на: ... - Януари 17, 2019, 05:35:16 PM
@Sienna,здравей!
Кестенявият мъж е около 40 г.и отговаря на описанието на този човек.На мен ми се дава,като нов за теб човек,т.е. не човек с когото си имала отношения преди,а нещата тепърва ще се развиват в такава посока.Когато съм написала "раздяла с черноок мъж" не разбирай само раздяла свързана с любовни отношения,това може да е раздяла,прекратяване на отношенията с твой познат или роднина.Понякога разбирате  написаното дословно,а трябва да мислите по-мащабно.Картите не могат да "говорят" с думи,затова тълкуването им има различен смисъл,още повече че човека не е срещу мен,а гледам по описание.
Искам само да попитам-този мъж от друго населено място ли е ?
Да, живее в Мексико за сега.

Saira

Така,понеже ми се даде ,че е на път.Искам да ти кажа,че работата ти ще зависи от местожителството.Ще имаш възможност за смяна на местожителството,т.е. няма да си там,където живееш в момента.
До година и половина ти се дава и бременност.
Много ще се радвам да се похвалиш с хубави новини!
Желая ти го от  сърце,стойностен човек си !
Друго засега не мога да ти изясня,но ако има развитие по въпроса-винаги може да питаш.Ще се радвам да съм полезна.

Sienna

Благодаря @..., ще се похваля дай Боже чудото да стане. За сега няма да има развитие до няколко месеца, защото той си е в Мексико. Въпреки, че познанството ни е по-отдавна, не е било като връзка никога, а като чувства и емоции, поради обозрими причини. Ще видим какво ще става занапред.

Saira

@eli ,радвам се,че  съм познала :) А "черноокият човек",който е със сини очи с тъмна коса ли е ?
Сега за годината,като цяло: Годината ти ще бъде добра,изпълнена с емоции.Ще имаш доста нови познанства,с хора,дори по-големи от теб на възраст.Доста ще разшириш кръга си от познати.Скоро ще получиш известие ,свързано с деловата сфера,то ще бъде от светла /руса/жена.До май месец ще успееш да реализираш нещо,което отдавна е в мислите ти,свързано и с пътуване.Един светъл мъж/по-голям от теб / ще има желание да те опознае.През лятото/към август/ ще имаш малки недоразумения и неприятности от кестеняв мъж,с тъмни очи,около твоята вързраст/не казвам,че е гадже,може да е колега,познат... и т.н./Две важни пътувания ще имаш през годината,от които ще си удовлетворена.Ще успееш да решиш въпроси,които през изминалата  година са останали нерешени.За успеха ти ще имат намеса хора,по-големи от теб.Като цяло годината ще бъде изпълнена с преживявания и няма да скучаеш. :) А през този месец ще проведеш много разговори,но до решаване на нещо съществено няма да се стигне.Ти си много контактен човек,дейна и търсеща натура,затова смея да кажа,че годината ще бъде  едно ново предизвикателство за теб.
Това е като акценти засега.Към март месец,ако желаеш отново ще погледнем.
Всичко хубаво ти желая през всичките 12 месеца!
Поздрави.


Saira

Гледане,свързано с Прогноза за цялата Година няма да правя.Ще отговарям само на отделни въпроси,които ви интересуват!

eli

Цитат на: ... - Януари 17, 2019, 06:29:00 PM
@eli ,радвам се,че  съм познала :) А "черноокият човек",който е със сини очи с тъмна коса ли е ?
Сега за годината,като цяло: Годината ти ще бъде добра,изпълнена с емоции.Ще имаш доста нови познанства,с хора,дори по-големи от теб на възраст.Доста ще разшириш кръга си от познати.Скоро ще получиш известие ,свързано с деловата сфера,то ще бъде от светла /руса/жена.До май месец ще успееш да реализираш нещо,което отдавна е в мислите ти,свързано и с пътуване.Един светъл мъж/по-голям от теб / ще има желание да те опознае.През лятото/към август/ ще имаш малки недоразумения и неприятности от кестеняв мъж,с тъмни очи,около твоята вързраст/не казвам,че е гадже,може да е колега,познат... и т.н./Две важни пътувания ще имаш през годината,от които ще си удовлетворена.Ще успееш да решиш въпроси,които през изминалата  година са останали нерешени.За успеха ти ще имат намеса хора,по-големи от теб.Като цяло годината ще бъде изпълнена с преживявания и няма да скучаеш. :) А през този месец ще проведеш много разговори,но до решаване на нещо съществено няма да се стигне.Ти си много контактен човек,дейна и търсеща натура,затова смея да кажа,че годината ще бъде  едно ново предизвикателство за теб.
Това е като акценти засега.Към март месец,ако желаеш отново ще погледнем.
Всичко хубаво ти желая през всичките 12 месеца!
Поздрави.

@... , радвам се ,че хванах гледането за година, иначе лично на мен ми е по интересно както ти си предложила на въпроси :). Мъжът е със сини очи и тъмна коса - да.
За пътуване, което излиза -сега спестявам пари и когато съм готова след няколко месеца ще реализирам, намислила съм дестинация в арабските страни, но при събрани пари, може и да я сменя с някой остров - важното е да има пътувания :). За нерешените въпрос/и , те са свързани с въпросния синеок мъж , интимни казуси  за нашите чувства и бъдещи перспективи и има ли такива като цяло. Забравих да кажа,че след кофликта имаше и съответните помирителни думи и откровения. Да разчитам ли,че тази година ще знам отговора на това ?

stef941993

Здравейте, @... ако е възможно да погледнете, когато е удобно и за мен. Бих искала да знам има ли шанс да бъдем отново заедно с едно момче. Аз съм със светло кестенява коса, кафеви очи и светка кожа, на 24 години, а той е със руса коса, сини очи и светла кожа на 31 години. Благодаря ти предварително! Хубава вечер!

Saira

@eli ,Да,до края на годината ще си наясно с този мъж и как ще се развият нещата .

Activis

@... стана късно, но това с колата много ме притесни. Сега тези дни пътувам до работа. Но в понеделник, ще пътувам на по- далечно разстаяние, но не с моята кола. Ще провериш ли излизали сериозно препятствие.

Saira

@Activis ,това с колата беше в миналата ти чаша,не в последната.
Няма препятствие,ако имаше -щях да ти кажа.Просто бъди по -съсредоточен .В колата сам ли ще си ?

Saira

@Activis ,ще ти пиша в твоята тема.