Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

asperji

Здравейте, искам да Ви поздравя за това, че давате възможност на хората да открехнат вратичка към бъдещето, като им давате надежда. В тази връзка бих искала да попитам две неща:
1. Как ще се развият нещата в работата ми, тъй като в следствие на интриги, положението е нетърпимо, и обмислям да напусна, и да се опитам да работя самостоятелно - занимавам се с проектиране, или самостоятелен бизнес.
2. Ще се променят отношенията ми със съпругът ми вследствие три годишна командировка в чужбина
Благодаря предварително!

синева

Цитат на: asperji - Октомври 17, 2018, 12:38:53 PM
Здравейте, искам да Ви поздравя за това, че давате възможност на хората да открехнат вратичка към бъдещето, като им давате надежда. В тази връзка бих искала да попитам две неща:
1. Как ще се развият нещата в работата ми, тъй като в следствие на интриги, положението е нетърпимо, и обмислям да напусна, и да се опитам да работя самостоятелно - занимавам се с проектиране, или самостоятелен бизнес.
2. Ще се променят отношенията ми със съпругът ми вследствие три годишна командировка в чужбина
Благодаря предварително!
Здравейте,
според мене е жалко да напуснете хубавата ви работа, която ви удовлетворява и професионално и финансово. Изглежда че работите в голям колектив, но тези които пречат на спокойствието се единици. Може би ще е добре да поговорите с началника и ситуацията да се изяни по време на събрание. Желая ви успех !

asperji

Здравейте, много точно казано, благодаря за отговора, идва в точен момент. А и номера на Вашата публикация за отговора на моят въпрос е номер 77, което е допълнителен знак за мен :)  . Желая ви здраве! Благодаря още веднъж и успех!

Silviyaa

Здравейте можете ли да ми кажете , кога ще сменя работата си .. и ако е възможно да ми дадете съвет за любовта.. от 5 години нещата не винаги са ок във връзката ми..има много хора, които се месят негативно към мен ..
благодаря ви

синева

Цитат на: asperji - Октомври 17, 2018, 12:38:53 PM
Здравейте, искам да Ви поздравя за това, че давате възможност на хората да открехнат вратичка към бъдещето, като им давате надежда. В тази връзка бих искала да попитам две неща:
1. Как ще се развият нещата в работата ми, тъй като в следствие на интриги, положението е нетърпимо, и обмислям да напусна, и да се опитам да работя самостоятелно - занимавам се с проектиране, или самостоятелен бизнес.
2. Ще се променят отношенията ми със съпругът ми вследствие три годишна командировка в чужбина
Благодаря предварително!
Точка 2. Мъжът ви ще се прибере скоро, до 2-3 месеца ? Мотивацията за чужбина е била чисто финансова. Взаимните ви чувства са силни. Засега не прави планове за натам. Успех !

Silviyaa

Съжалявам за въпроса но наптави ми впечатление, че отговаряте  много  бързо на всички ..а аз все още нямам отговор.. надявам се да не е в мен проблемът!:)

Activis

Не е във вас проблема. Въпроса ви е доста неподходящ....

Silviyaa

Добре ще си задам по следния начин въпроса... бих била много благодарна, ако някой ми направи една прогноза и на мен.. било то за работа и любов..
Благодаря предварително! А ако има отново проблем ще спра да досаждам обещавам!:)

синева

Цитат на: Silviyaa - Октомври 18, 2018, 05:29:18 PM
Съжалявам за въпроса но наптави ми впечатление, че отговаряте  много  бързо на всички ..а аз все още нямам отговор.. надявам се да не е в мен проблемът!:)
Здравейте,
изобщо не е нарочно, не съм видяла може би запитването. Благодаря ви за доверието и ...
според мене вашата сегашна работа ви удовлетворява сравнително добре в професионален и финансов план. Но нещо във взаимоотношенията в колектива не е както трябва и затова най-вече се замисляте за смяна на работата.  Вие не се чувствате добре интегрирана ? Малко самотна.Но въпреки всичко няма да има скорошна конкретизация на тази идея за друга работа. Вие ще намерите решение на проблема.Успех !

Silviyaa

Искрени благодарности!
А бихте ли ми казали нещо за любовта..

синева

Да, добре че имате силни чувства един към друг. Вие сте отворена и социална двойка, но идва момент в който вие трябва да сте си най-важни и да се отдръпнете на добра дистанция от другите хора. За определени поводи примерно. Подобрете си комуникацията двамата. Намерете вашият нов ритъм, тъй като с времето хората се променят и имат нужда от време да се преоткрият.  Вие сте в такъв етап.

Silviyaa


Saira

Здравейте синева! Бих искала да попитам какво може да кажете за отношенията ми с  мъж,чието име започва с "В" ?
Предварително Благодаря за отделеното време!

Saira

Здравейте @синева !Бих искала да попитам какво може да кажете за отношенията ми с мъж,с начална буква на името "В" ?
Благодаря ви за вниманието!

Roza

Синева - да ви попитам и аз виждате ли да си намеря работа до края на годината. Относно любовта - вижда ли се нещо. Благодаря