Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

KIARA

Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 09:18:14 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:06:59 PM
@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?
Ще е добре все пак да ги наблюдавате и да си направите заключения. По спомени ви бях казала, че ще бъде спонтанно без инициатива на празник. Остават ни още два месеца...Все пак сте сравнително дистанцирана с него и може би ще е добре да заздравите колегиалните ви взаимоотношения и да покажете повече интерес към него.


Интуицията ми подсказва, че надеждите ми са напразни :(

Debora

Здравейте@Синева!!!Мога ли да Ви помоля да погледнете нещо за Р.Г.Х. Дали е добре.Това е мьжьт,който е оставил трайни следи в мен.Никого не сьм обичала повече от него.Дали още мисли за мен.Струва ми се че връзката с него е била по скоро духовна.Липства ми на моменти,вьпреки че се опитвам да не го мисля.Не го търся.Твьрде горделива сьм а и консервативна.Скоро има рожден ден-да го поздравя ли?Благодаря Ви за прогнозата за детето!Зарадвахте ме!Вьпреки че не ми се иска да става артист:-).

синева

Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:42:24 PM
Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 09:18:14 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:06:59 PM
@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?
Ще е добре все пак да ги наблюдавате и да си направите заключения. По спомени ви бях казала, че ще бъде спонтанно без инициатива на празник. Остават ни още два месеца...Все пак сте сравнително дистанцирана с него и може би ще е добре да заздравите колегиалните ви взаимоотношения и да покажете повече интерес към него.


Интуицията ми подсказва, че надеждите ми са напразни :(
Засега ще стискаме палци ;-)

KIARA

Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 10:20:16 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:42:24 PM
Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 09:18:14 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:06:59 PM
@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?
Ще е добре все пак да ги наблюдавате и да си направите заключения. По спомени ви бях казала, че ще бъде спонтанно без инициатива на празник. Остават ни още два месеца...Все пак сте сравнително дистанцирана с него и може би ще е добре да заздравите колегиалните ви взаимоотношения и да покажете повече интерес към него.


Интуицията ми подсказва, че надеждите ми са напразни :(
Засега ще стискаме палци ;-)


@синева, благодаря! :)

синева

Цитат на: Debora - Ноември 05, 2018, 09:57:37 PM
Здравейте@Синева!!!Мога ли да Ви помоля да погледнете нещо за Р.Г.Х. Дали е добре.Това е мьжьт,който е оставил трайни следи в мен.Никого не сьм обичала повече от него.Дали още мисли за мен.Струва ми се че връзката с него е била по скоро духовна.Липства ми на моменти,вьпреки че се опитвам да не го мисля.Не го търся.Твьрде горделива сьм а и консервативна.Скоро има рожден ден-да го поздравя ли?Благодаря Ви за прогнозата за детето!Зарадвахте ме!Вьпреки че не ми се иска да става артист:-).
Да, ще се зарадва по приятелски, но е имал любовни чувства преди. Ще бъде приятен разговор. Той изглежда е необвързан. За детето - има доста професии директно и индректно свързани с дадена област. Но е добре да се има в предвид, за да намери бъдещата си професия.

Debora

Здравйте@Синева!Благодаря за отговора!Действително Р.Г.Х. е необвързан(разведен от 6г) и е бил влюбен в мен,както и аз.Но винаги е имало разминаване между нас.По скоро е имало елемент на идеализиране и от двете страни.Малко останахме поразочаровани един от друг.Много сложен човек!

Debora

@Синева,тази ваша астрологична книжка доста ме заинтригува.Бихте ли погледнали,естествено когато Ви е възможно.Той Р.Г.Х. роден на 14.11. и аз 19.07. За мен знам че сьм с асцидент Скорпион,Венера в Льв,Марс в Овен и Луна в Риба.Много вода и много огьн.Когато Ви е възможно.Не бързам.

синева

Цитат на: Debora - Ноември 06, 2018, 09:39:32 PM
@Синева,тази ваша астрологична книжка доста ме заинтригува.Бихте ли погледнали,естествено когато Ви е възможно.Той Р.Г.Х. роден на 14.11. и аз 19.07. За мен знам че сьм с асцидент Скорпион,Венера в Льв,Марс в Овен и Луна в Риба.Много вода и много огьн.Когато Ви е възможно.Не бързам.
Аз не съм много запозната с астрологията, но тази книга ми дава понякога идеи. Трети декан Скорпион са много огнени хора, ревниви. Любовта е важна на физично и духовно ниво. Малко трудно се стабилизира в любовен аспект. Всичко, което прави е за да бъде обичан... За вас - високи интелектуални способности, писателски способности, изследователка дейност. Добри комуникативни качества. В любовта  - коктейл от огън и лед.

Debora

Благодаря за отговора!Има доста истини във Вашата книжка.А моята кога ще я напиша незнам.Отдавна ми се върти нещо в главата.

синева

Цитат на: Debora - Ноември 07, 2018, 09:58:51 AM
Благодаря за отговора!Има доста истини във Вашата книжка.А моята кога ще я напиша незнам.Отдавна ми се върти нещо в главата.
Казвайте, да разнищим въпроса с писането ако желаете...

KIARA

Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 10:20:16 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:42:24 PM
Цитат на: синева - Ноември 05, 2018, 09:18:14 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 05, 2018, 09:06:59 PM
@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?
Ще е добре все пак да ги наблюдавате и да си направите заключения. По спомени ви бях казала, че ще бъде спонтанно без инициатива на празник. Остават ни още два месеца...Все пак сте сравнително дистанцирана с него и може би ще е добре да заздравите колегиалните ви взаимоотношения и да покажете повече интерес към него.


Интуицията ми подсказва, че надеждите ми са напразни :(
Засега ще стискаме палци ;-)


Днес стана ясно, че между тях наистина има нещо. Отново се чувствам като пълна глупачка, че изобщо си въобразих и се надявах. :(
Ще срещна ли друг човек, който да харесам скоро, но който също ще харесва точно мен?

синева

Не е лесно да се дадат точни отговори понякога. Има нещо като лек флирт между тях. Защо си мислите, че няма никаква перспектива между вас ?

Activis

Киара в такива моменти всичко ти се струва все едно има нещо. И най- незначимите неща ти се струват друго яче. В главата ти се пораждат, какви ли не мисли.

KIARA

Цитат на: синева - Ноември 07, 2018, 11:36:46 PM
Не е лесно да се дадат точни отговори понякога. Има нещо като лек флирт между тях. Защо си мислите, че няма никаква перспектива между вас ?

Ако той се интересуваше от мен, защо му е да флиртува с друга, а не прави крачка към мен вместо това? Очевидно е, че съм си въобразила, че проявява някога интерес към мен. Искам да срещна най-накрая човек, за който аз съм предпочитаната и който аз наистина харесвам. Ще се случи ли скоро?

Activis

Защото човека си е такъв. А явно колежката ти се унася, на теб ти минават различни мисли. Явно е подхвърлил нещо и на теб, а като изпитваш нещо ти го приемаш по друг начин. В близко време няма да се случи поне до края на годината ще има застой