Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

KIARA

Цитат на: KIARA - Ноември 08, 2018, 10:40:39 PM
Цитат на: синева - Ноември 07, 2018, 11:36:46 PM
Не е лесно да се дадат точни отговори понякога. Има нещо като лек флирт между тях. Защо си мислите, че няма никаква перспектива между вас ?

Ако той се интересуваше от мен, защо му е да флиртува с друга, а не прави крачка към мен вместо това? Очевидно е, че съм си въобразила, че проявява някога интерес към мен. Искам да срещна най-накрая човек, за който аз съм предпочитаната и който аз наистина харесвам. Ще се случи ли скоро?

@синева, твоето мнение какво е? Ще се появи ли скоро нов човек за мен?

синева

Пак същото, към края на годината ще има нещо. С А явно няма да се конкретизира. Той е харизматичен и има нещо към вас, но той обича да флиртува. Все пак може да има нещо за Коледа, покрай празниците да ви запознаят примерно.

синева

Цитат на: Activis - Ноември 08, 2018, 10:48:34 PM
Защото човека си е такъв. А явно колежката ти се унася, на теб ти минават различни мисли. Явно е подхвърлил нещо и на теб, а като изпитваш нещо ти го приемаш по друг начин. В близко време няма да се случи поне до края на годината ще има застой
Защо не си купите карти за гледане ? Изглежда не ви привлича тази допълнителна стъпка въпреки че имате възможности в тази практика.

Activis

Синева аз не им разбирам на тези карти. Тук си има човек, който им разбира.

KIARA

Напразните надежди толкова ме изморяват. Според мен Actavis e прав този път и застоят ще продължи дори и след празниците.

Activis

И аз съм в твоето положение. И за мен се убедих едно. Че не трябва да се създават надежди, защото накрая винаги човек остава разочарован. Хаби енергия напразно.
Ти трябва да погледнеш с други очи на любовта. Давай шанс на хората. Обичта идва с времето, не веднага. Не гледай толко външната красота. Да и тя е важна Но не очаквай да срещнеш принца от приказките. Важното е да ти е симпатичен, другото ще се нареди. Промени нещо и в себе си, като външен вид например. Женските неща си ги знаеш..

KIARA

Този човек не беше точно принцът за мен, но все пак приключи с разочарование.

Activis

Цитат на: KIARA - Ноември 09, 2018, 12:01:12 AM
Този човек не беше точно принцът за мен, но все пак приключи с разочарование.
За съжаление ги има и тези моменти. Неприятни са, но с времето се преодоляват

KIARA

Аз не питам дали ще го преодолея, а дали ще има промяна и в какъв срок.

синева

Цитат на: KIARA - Ноември 08, 2018, 11:50:27 PM
Напразните надежди толкова ме изморяват. Според мен Actavis e прав този път и застоят ще продължи дори и след празниците.
Това е малко обратната страна на прогнозите...
аз лично, бях обяснила в един преден пост, че предпочитам да правя прогнози с конкретни хора и буквички. Общи прогнози не са за мене, въпреки че винаги има отговор.

KIARA

Цитат на: синева - Ноември 09, 2018, 09:08:58 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 08, 2018, 11:50:27 PM
Напразните надежди толкова ме изморяват. Според мен Actavis e прав този път и застоят ще продължи дори и след празниците.
Това е малко обратната страна на прогнозите...
аз лично, бях обяснила в един преден пост, че предпочитам да правя прогнози с конкретни хора и буквички. Общи прогнози не са за мене, въпреки че винаги има отговор.

@синева, аз съм много признателна за прогнозите ти, защото те все пак ме карат да се замисля какво точно искам аз и да взема решение. А в случая на искам да се състезавам с друга точно за този човек.

синева

Цитат на: KIARA - Ноември 09, 2018, 09:33:56 PM
Цитат на: синева - Ноември 09, 2018, 09:08:58 PM
Цитат на: KIARA - Ноември 08, 2018, 11:50:27 PM
Напразните надежди толкова ме изморяват. Според мен Actavis e прав този път и застоят ще продължи дори и след празниците.
Това е малко обратната страна на прогнозите...
аз лично, бях обяснила в един преден пост, че предпочитам да правя прогнози с конкретни хора и буквички. Общи прогнози не са за мене, въпреки че винаги има отговор.

@синева, аз съм много признателна за прогнозите ти, защото те все пак ме карат да се замисля какво точно искам аз и да взема решение. А в случая на искам да се състезавам с друга точно за този човек.
Аз разбирам точно какво чувствате, и на мен ми се е случвало да ми кажат прогноза и после да мисля постоянно за това и накрая се оказва - не. Отначалото доколкото си спомням беше обща прогноза и после А, Но верно, че с А нещо не бях задълбочила въпроса. Има малко любов и привличане и от негова страна, но това определящо ли е, че ще започне една връзка - не. Все пак една връзка като трябва да стане - ще стане. Почне ли мъчене от една страна даже, няма смисъл. Лесно е да се каже. Формулирах въпроса, кога ще започнете нова сериозна любовна връзка с мъж ? Януари пак.

KIARA


KIARA

А тази въпросна друга колежка, която той предпочита в момента, ще се задържи ли във фирмата и ще бъде ли пречка за мен?

mail_11

Ще сменя ли работата си скоро,човек с който е говорено ще ми помогне ли? Ако не - в
Тази си работа имам ли шанс да се издигна и да се утвърдя?