Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

elly1987

Здравейте, влюбена съм в двама , и моля за помощ .. немога да преценя кой да избера. Александър или Гюнай ? Моля пишете ми

Cvete

Здравейте @Синева!
В предишни постове Ви бях питала за извършвана проверка срещу мен, както и за две атестации. Вчера проведоха събеседване с мен за едната атестация, а днес ме извикаха, за да ме изслушат за проверката. Същото така днес трябваше да разгледат предложението за повишаване в ранг.
Можеш ли да видиш как се развиват нещата и дали биха могли да настъпят някакви неблагоприятни последици от проверката. Вчера ми връчиха сигнала, който е депозиран от по-висшестоящ ръководител с буква Г., който от назначаването ми създава максимални неудобства и се опитва да ме махне. Съдържанието на сигнала излъчва открита неприязън. А, аз много харесвах и уважавах този човек в началото, докато не започнах да подозирам, че всъщност е против мен.

синева

Здравейте,
на мен ми излиза положителен отговор за атестацията. Проблема е по - скоро за повишение в ранг и Г. счита по неутрален начин, че вие не сте достатъчно квалифицирана засега. Може би и затова тази допълнителна проверка, за да ви блокират пътя засега. Ако сте държавен служител това може би и да е единственият начин, с проверка, да регулират повишенията ? Но все пак ми излиза, че ще има повишение, но в по - дългосрочен план.

Nom

Здравей Синева,
Аз искам да те попитам ти какво можеш да ми кажеш за работата при мен - говоря за започване на работа, безработна съм от март тази година, след операция, като работодател нито обезщетеие ми изплати нито пък държавата. От ай месец търся, уверена, амбициозна, владея чужд език, като не за първи път губя работа, а трети път вече. За любовта искам да те попитам там какво да очаквам, в момента  съм в непостоянна сексуална връзка с мъж с година и 4 дена разлика с мен самата, нямам никакви чувства към него, по скоро безразличие. не го харесвам, нямам чувства към него. Спокойна вечер и Благодаря!
Не отговарям на лични съобщения!

Sun

Здравейте,аз съм жена с буква А родена на 15.04. не се чувствам щастлива в личен план, предстои ли ми да срещна човек, с който да си допадна духовно?

Cvete

Цитат на: синева - Ноември 27, 2018, 05:57:02 PM
Здравейте,
на мен ми излиза положителен отговор за атестацията. Проблема е по - скоро за повишение в ранг и Г. счита по неутрален начин, че вие не сте достатъчно квалифицирана засега. Може би и затова тази допълнителна проверка, за да ви блокират пътя засега. Ако сте държавен служител това може би и да е единственият начин, с проверка, да регулират повишенията ? Но все пак ми излиза, че ще има повишение, но в по - дългосрочен план.
И аз считам, че идеята е да се попречи на повишението и освен това е форма на натиск, защото не съм му удобна. Но повишението е свързано с атестация за предходен период, която е положителна. Т.к. не могат да обосноват липса на професионални качества, създават измислен конфликт във връзка с упражнени от мен законови правомощия. Но, той не решава за повишението, а централен орган.

Margarita

Здравейте!
Бих искала да попитам ще си намеря ли друга по-добра работа за в бъдеще?

синева

Цитат на: Nom - Ноември 27, 2018, 06:31:22 PM
Здравей Синева,
Аз искам да те попитам ти какво можеш да ми кажеш за работата при мен - говоря за започване на работа, безработна съм от март тази година, след операция, като работодател нито обезщетеие ми изплати нито пък държавата. От ай месец търся, уверена, амбициозна, владея чужд език, като не за първи път губя работа, а трети път вече. За любовта искам да те попитам там какво да очаквам, в момента  съм в непостоянна сексуална връзка с мъж с година и 4 дена разлика с мен самата, нямам никакви чувства към него, по скоро безразличие. не го харесвам, нямам чувства към него. Спокойна вечер и Благодаря!
Здравейте,
изглежда, че сте се възстановили напълно след операцията и сте готова физически за започване на нова работа. Изглежда, че ще намерите нещо сравнително бързо, но чрез контакт. Ще е добре да разкажете на повече хора около вас  че си търсите работа и за каква позиция. Нещо като в магазин, с търговска насоченост. В сегашната ви връзка нещата изглеждат са ясни и за двамата и няма очаквания за изграждане на семейство. Няма да има прекъсване на връзката засега, нито задълбочаване.

синева

Цитат на: Cvete - Ноември 27, 2018, 06:46:14 PM
Цитат на: синева - Ноември 27, 2018, 05:57:02 PM
Здравейте,
на мен ми излиза положителен отговор за атестацията. Проблема е по - скоро за повишение в ранг и Г. счита по неутрален начин, че вие не сте достатъчно квалифицирана засега. Може би и затова тази допълнителна проверка, за да ви блокират пътя засега. Ако сте държавен служител това може би и да е единственият начин, с проверка, да регулират повишенията ? Но все пак ми излиза, че ще има повишение, но в по - дългосрочен план.
И аз считам, че идеята е да се попречи на повишението и освен това е форма на натиск, защото не съм му удобна. Но повишението е свързано с атестация за предходен период, която е положителна. Т.к. не могат да обосноват липса на професионални качества, създават измислен конфликт във връзка с упражнени от мен законови правомощия. Но, той не решава за повишението, а централен орган.
Повишението ще дойде, но периода не е ясен - между 2 месеца и години. Централният орган ви счита за достатъчно квалифицирана за повишението. Аз гледах и от позицията на Г който не смята, че сте готова. Все пак резултата е положителен въпреки временните блокажи.

синева

Цитат на: Sun - Ноември 27, 2018, 06:34:19 PM
Здравейте,аз съм жена с буква А родена на 15.04. не се чувствам щастлива в личен план, предстои ли ми да срещна човек, с който да си допадна духовно?
Здравейте,
вие изглеждате твърдо решена да намерите човек, който да отговаря на вашите очаквания за изграждане на сериозна връзка. Изглежда, че имате доста приятели или добри познати, които ще ви помогнат да намерите бъдещата ви половинка. Има и нещо като интернет или сайт. Мъж на около 38 -40 години, разведен. С около 4-6 години повече от вас. В свободното ви време вие обичате да четете книги. Във връзка с духовната съвместимост бих казала, че темите за личностно развитие ви интересуват доста и бъдещият ви партньор ще трябва да припокрива и този ви критерий.

синева

Цитат на: Margarita - Ноември 27, 2018, 07:10:41 PM
Здравейте!
Бих искала да попитам ще си намеря ли друга по-добра работа за в бъдеще?
Бижутерията ? Изглежда, че вие не обичате да носите бижута, но следващата ви работа е възможно да е свързана директно или индиректно с този бранш.

Roza

Синева - вие виждате ли при мен започване на работа. В момента съм без работа тъй като гледах малката докато почне градина. Вие виждате ли преместване да живея в София,аз сега съм в Пловдив. Кафеви коса и очи , бяла кожа. С буква М.

mozila

Здравейте @Синева отново!Аз съм жена- светло кестенява коса, пъстри очи. Под 40..
Можете ли да ми кажете какво виждате за бъдещето ми по отношение на работата и любовта? По отношение на работата очаква ли ме скоро добро предложение?
По отношение на любовта ме интересува развитието на отношенията ми с мъж с буква О.тъмен- какво мисли за нас... И мъж с буква С.светъл. под 40 години са.  С кого виждате бъдеще? 
Благодаря предварително за отделеното време!

синева

Цитат на: Roza - Ноември 27, 2018, 11:38:39 PM
Синева - вие виждате ли при мен започване на работа. В момента съм без работа тъй като гледах малката докато почне градина. Вие виждате ли преместване да живея в София,аз сега съм в Пловдив. Кафеви коса и очи , бяла кожа. С буква М.
Здравейте,
изглежда че търсенето на работа ща продължи още известно време. Излиза подписване на договор след около 5 месеца и бих допълнила, че търсите нещо в здравният сектор или поне индиректно  дейността ви ще е свързана с този сектор. По обява. Вие като, че ли не търсите още толкова интензивно работа.
За преместването излиза, че ще се реализира в дългосрочен план и засега не сте толкова мотивирана. По - нататък ще сте доволна от това ви решение. Но става въпрос за преместване след около 3 години.

Activis