Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

Десислава9

Цитат на: Десислава9 - Декември 03, 2018, 10:37:36 AM
Цитат на: синева - Декември 02, 2018, 10:40:46 PM
Цитат на: Десислава9 - Декември 02, 2018, 09:09:27 AM
Здравейте, бих искала някой да ме насочи в правилна посока ли съм?! Преназначиха ме на др длъжност във фирма в която съм повече от 10 години ,там ли да остана или да се местя в друга?
И моля да ми кажете, имам в живота си мъж с буква Г ,само искам да знам той има ли сериозни чувства или не желае присъствието ми в неговия живот.Всичко стана хаотично, не знам къде съм вече.Благодаря ви!
С Г. излизат силни взаимни чувства, силна връзка в краткосрочен план, но не е нещо конструктивно в дъгосрочен план. Настоящата длъжност не ви устройва във финансов аспект. Излиза, че ще си търсите активно работа и към февруари ще има нова възможност. Ще сте доволна от промяната.

Синева ,благодаря ти ,
искам само повече да кажеш за взаимоотношенията ми с Г. Как краткосрочен план ,имаме дълга връзка ,която сега сякаш замира, досега аз като, че ли дърпах конците - уморих се ,мисля да оставя нещата на самотек ,а те никак не вървят .Какви взаимни чувства?!Какво е в главата на Г, стои си тихо и кротко,настрани , а уж мн ме обича .Моля те да ми кажеш нещо повече  Синева

Синева ,моля те, да кажеш нещо повече за този мъж и мен занапред ?!

bibi986

Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 10:07:14 PM
Цитат на: bibi986 - Декември 03, 2018, 02:31:46 PM
Синева ще има ли някаква промяна в любовният ми живот?
Ще остана ли с човека с който съм сега или ще срещна друг?
Какви чувства има В към мен?
Изглежда, че имате чувства един към друг, но вие се съмнявате във верността му. Оттам и идва леко охлаждане във взаимоотношенията. Вие искате нещо в дългосрочен план, докато В. се рее в облаците и не знае какво точно иска. Има доста ревност и от двете страни. В близките месеци няма да има прекъсване на връзката.
Проблема е ,че до скоро бях ме разделени, заради пиене, ревност не е имало. Той дали ще се промени или нещата ще продължат постарому?

синева

Като гледам в любовен план и ми дава ревност, но явно във вашият случай е свързано с алкохола. Може и това да е обяснението. Ще го имам впредвид занапред. Изглежда, че догодина ще си останат така нещата. Надявам се да съм права, че В. ще почне да се осъзнава и ще намалее консумацията, плавно. Все пак ми се струва, че не става агресивен от алкохола, но е неприятно и разбира се може да е опасно в някои случаи. Излиза, че няма да има изграждане на семейство с деца, донякъде заради тази причина, но все пак ще си изградите някакъв ваш ритъм във връзката.

Intu

Цитат на: Intu - Декември 03, 2018, 10:44:08 PM
Синева за мен сте права. Аз искам конструкция. Този нов етап с нея ли ще бъде. И горе долу в какъв период. Ще имали събиране? В момента тя твърди, че няма чувста не иска събиряне и има друг. Навярно лъже. А за нея сте права, не се чувства готова, но аз не съм я и натискал за това.

@синева как виждате

синева

Цитат на: Intu - Декември 04, 2018, 10:31:28 PM
Цитат на: Intu - Декември 03, 2018, 10:44:08 PM
Синева за мен сте права. Аз искам конструкция. Този нов етап с нея ли ще бъде. И горе долу в какъв период. Ще имали събиране? В момента тя твърди, че няма чувста не иска събиряне и има друг. Навярно лъже. А за нея сте права, не се чувства готова, но аз не съм я и натискал за това.

@синева как виждате
И предният път ми излезе същото, но не го написах тъй като е все пак деликатна тема особено ако не уцелим все пак каква е точно ситуацията. Всяка ситуация в сантиментален план е толкова индивидуална... Така, че на мен ми изглежда, че ВМ се оглежда за друга връзка, има съмнения за положително развитие с вас, но все пак няма нищо конкретно с друг. Във вашата двойка нито имате "отворени" конфликти, нито някакъв "спояващ" елемент. Прогнозата е, че ще се съберете до - след около 3 месеца.

Intu

На този етап се караме. Мине известно време, аграничи ме, после пак не ме ограничава... има период, в койта всичко е спокойно. И аз мисля,че се оглежда. Но дали ще намери накой друг. Какво усещате. Или ще види,че с друг няма да е добре и ще се присети отново за мен. Все пак аз няма да пропускам ако има човек който да ме заобича..

Tanitka

Бих искала да попитам за работата,на която съм в момента,ще продължа ли да работя там,самата работа ми харесва,но има и много интриги.Ако може да видите,какво ми предстои

синева

Изглежда, че това е и единственият проблем - колегиалните взаимоотношения. После излиза, че сте от доста време там, 2-3 години. По отношение на характера излиза, че сте със затворен характер, срамежлива, мълчалива, работлива- тоест идеалната " жертва" за интриги. Само един човек е обект на интриги - и това сте вие. Началниците не ви подкрепят. Засега няма напускане на работата. Ако искате съвет ми кажете дали е такава ситуацията наистина и ще се опитам да задълбоча в последствие.

Intu

Цитат на: Intu - Декември 04, 2018, 11:16:30 PM
На този етап се караме. Мине известно време, аграничи ме, после пак не ме ограничава... има период, в койта всичко е спокойно. И аз мисля,че се оглежда. Но дали ще намери накой друг. Какво усещате. Или ще види,че с друг няма да е добре и ще се присети отново за мен. Все пак аз няма да пропускам ако има човек който да ме заобича..

@синева в крайна сметка тя ще се осъзнае ли преди да е станало прекалено късно

Sun

Здравейте,Синева аз съм ви питала преди известно време, но може ли отново да погледнете за мен и един колега.Аз съм жена с буквата А -15.04.,той е  З -01.10.Ще има ли нещо по-сериозно между нас освен ,че работим заедно?Благодаря

синева

Цитат на: Intu - Декември 06, 2018, 04:31:45 PM
Цитат на: Intu - Декември 04, 2018, 11:16:30 PM
На този етап се караме. Мине известно време, аграничи ме, после пак не ме ограничава... има период, в койта всичко е спокойно. И аз мисля,че се оглежда. Но дали ще намери накой друг. Какво усещате. Или ще види,че с друг няма да е добре и ще се присети отново за мен. Все пак аз няма да пропускам ако има човек който да ме заобича..

@синева в крайна сметка тя ще се осъзнае ли преди да е станало прекалено късно
Бях вече отговорила на въпроса с моята прогноза - до 3 месеца ще сте пак заедно, дано. Вие ще сте по-инициативен в тази посока. Разговорите по темата ще започнат в сравнително скоро време - до месец.

mozila

Синева@ здравей отново! За тъмноокия мъж - буква О. виждате ли пречки, обаждане, разяснение скоро, много благодаря за бързите отговори... 
Цитат на: синева - Декември 03, 2018, 02:09:54 PM
Цитат на: mozila - Декември 03, 2018, 12:01:47 PM
Благодаря ти много Синева! Весели празници! ;*
Цитат на: синева - Декември 02, 2018, 10:48:03 PM
Цитат на: mozila - Ноември 29, 2018, 07:04:29 PM
Цитат на: синева - Ноември 28, 2018, 08:53:50 PM
Цитат на: mozila - Ноември 28, 2018, 12:41:01 AM
Здравейте @Синева отново!Аз съм жена- светло кестенява коса, пъстри очи. Под 40..
Можете ли да ми кажете какво виждате за бъдещето ми по отношение на работата и любовта? По отношение на работата очаква ли ме скоро добро предложение?
По отношение на любовта ме интересува развитието на отношенията ми с мъж с буква О.тъмен- какво мисли за нас... И мъж с буква С.светъл. под 40 години са.  С кого виждате бъдеще? 
Благодаря предварително за отделеното време!
О е със затворен характер, малко песимистично настроен, спокоен. Този претендент наистина си прави дългосрочни планове с вас, но не сте имали връзка досега. Вие почти нямате чувства към него.
С е по - харизматичен, общителен, спокоен х-р, но си пада малко чаровник с жените и вие малко го ревнувате. Но той не търси сериозна връзка, въпреки че има чувства към вас. Имали сте нещо като флирт досега. Вие, от ваша страна си давате сметка за това и сте резервирана. Вие сте чувствителна и интуитивна и внимавате много. По - скоро бихте започнала нещо с О. "Прогностично" бих казала, чи нито с един от двамата ще започнете връзка.
В професионален план вие ста доволна от настоящата си работа, но заради финансите търсите по - добра позиция, но като че ли на вашето работно място няма толкова възможности за развитие. Има нещо свързано с счетоводството. Бих казала, че няма да има повишение засега. Вие се разбирате с колегите.
Здравей! Благодаря ти много за бързия отговор!  За в работата наистина беше така, но преди седмица напуснах, виждаш ли нещо, като предложение скоро?  За тъмноокия мъж мога ли да очаквам скоро новини някакви и виждате ли чувства, връзка ... много ти благодаря, и извинявай, че досаждам с още въпроси...
Все пак излиза, че ще има започване на връзка с О. с планове за съвместен живот.
До два месеца ще си намерите работа, от която ще сте доволна.
Малко си противоречи прогнозата с О. :-))) Съжалявам. Не винаги имам възможност да си правя тиражите и анализите на спокойствие.

синева

Изглежда, че сте отворили сърцето си за О. , откакто ви писах. Излиза телефонен разговор, който ще бъде последван от организиране на среща. Дава се много кратък срок - до 3-4 дена. По-скоро той ще се обади. После, поне в краткосрочен план ще има развитие като една нормална сантиментална връзка, но без съвместен живот. Добре ще е, двамата, да поговорите за очакванията ви от тази връзка.

синева

Цитат на: Intu - Декември 06, 2018, 04:31:45 PM
Цитат на: Intu - Декември 04, 2018, 11:16:30 PM
На този етап се караме. Мине известно време, аграничи ме, после пак не ме ограничава... има период, в койта всичко е спокойно. И аз мисля,че се оглежда. Но дали ще намери накой друг. Какво усещате. Или ще види,че с друг няма да е добре и ще се присети отново за мен. Все пак аз няма да пропускам ако има човек който да ме заобича..

@синева в крайна сметка тя ще се осъзнае ли преди да е станало прекалено късно

Засега не, но все пак тя в един момент е решила, че не ви обича достатъчно за да продължите заедно. Прогнозата е все пак положителна и ще трябва малко търпение.

Intu

@синева уцели това на 1000% ,точно така беше. Дано да е положителна, ще имам търпение още малко. Надявам се да не си хване друг, до тогава. И да се усети, какво губи и да ми даде шанс и да се убеди сама, че е сгрешила. Сега може да няма физическо привличане към мен...на този етап