Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

синева

Цитат на: KIARA - Декември 09, 2018, 12:11:05 AM
Не е семеен, но е влюбен в друга, която го заряза. Връзката ни не беше добра и стабилна. Аз бях влюбена, а той само ме използваше за секс. Но да, най-вероятно изобщо не си мисли за мен.
Значи той мислено е зает в главата си. Погледнах и как е било по време на връзката ви и все пак излиза малко любов и мнооооого физическо привличане почти до страст, но без интелектуална връзка. Излизат няколко месеца, почти година. Това е може би друг ъгъл на виждане, но си е все пак връзка.

KIARA

Да, беше точно година с няколко месеца пауза в тази година. При мен имаше много страст, да. За него не бих казала. Но в крайна сметка тази връзка ми разби живота.

Sun

Цитат на: Sun - Декември 06, 2018, 04:33:53 PM
Здравейте,Синева аз съм ви питала преди известно време, но може ли отново да погледнете за мен и един колега.Аз съм жена с буквата А -15.04.,той е  З -01.10.Ще има ли нещо по-сериозно между нас освен ,че работим заедно?Благодаря

синева

Има все пак вероятност да се срещнете пак. Не знам защо. Трябва да се опиташ да забравиш за тази част от живота ти или най-добре да откриеш позитивните неща, който си научила и да продължиш напред.

синева

Цитат на: Sun - Декември 09, 2018, 12:28:32 AM
Цитат на: Sun - Декември 06, 2018, 04:33:53 PM
Здравейте,Синева аз съм ви питала преди известно време, но може ли отново да погледнете за мен и един колега.Аз съм жена с буквата А -15.04.,той е  З -01.10.Ще има ли нещо по-сериозно между нас освен ,че работим заедно?Благодаря
Изглежда, че З изпитва чувства към вас, но е срамежлив. Вие изглежда, че вече сте на стадйи флирт или демонстрирате открито чувствата ви. И двамата подсъзнателно сте на вълна да търсите дългосрочна връзка, но вие вече си се представяте с него семейно. Прогнозата е положителна за започване на конструктивна връзка с З. По-скоро вие ще сте по-инициативната. Везните, втори декан мечтаят да срещнат идеалната си половинка - ако това може да ви помогне в тази посока. Излиза и ревност от ваша страна, не знам защо.

Sun

Благодаря ви.Усещам ,че има привличане но не бях сигурна ,че той има чувства.Въпреки хубавата прогноза не мисля че той или аз ще разкрием чувствата си,защото сме твърде сериозни.

Activis

@Sun това се нарича его. И е най- голямата глупост да си мълчиш. Разкриваш си чувствата, няма нищо срамно в това. Харесваш човека, сама си усетила и неговите симпатии към теб.  Вие сама си вкарвате негативното мислене и без постъпки нещата ще си останат така, а не мисля, че вие точно това искате. Всичко е във ваши ръце.

Cvete

Благодаря @Синева!
А виждаш ли някакво подобрение в отношението на ръководството към мен? Ще престанат ли да се заяждат с мен? Или пък промяна в ръководството и подобряване на климата в службата?

KIARA

Цитат на: синева - Декември 09, 2018, 12:31:33 AM
Има все пак вероятност да се срещнете пак. Не знам защо. Трябва да се опиташ да забравиш за тази част от живота ти или най-добре да откриеш позитивните неща, който си научила и да продължиш напред.

@синева , да след много време най-накрая се опитах да продължа напред, но ми се случи същото разочарование друга да бъде предпочетена от мъжа, който харесвам. :(

синева

Цитат на: Cvete - Декември 09, 2018, 10:41:31 AM
Благодаря @Синева!
А виждаш ли някакво подобрение в отношението на ръководството към мен? Ще престанат ли да се заяждат с мен? Или пък промяна в ръководството и подобряване на климата в службата?
Нещата в службата ще останат със същата атмосфера. Няма да има промяна в ръководството 2019. По-скоро на теб ти се очертава смяна на службата, но след 3-4 години ?! 

KIARA

@синева, не спирам да се питам защо любовта ми винаги остава несподелена и неуспешна? Каква е причината?

Cvete

Цитат на: синева - Декември 09, 2018, 08:32:37 PM
Цитат на: Cvete - Декември 09, 2018, 10:41:31 AM
Благодаря @Синева!
А виждаш ли някакво подобрение в отношението на ръководството към мен? Ще престанат ли да се заяждат с мен? Или пък промяна в ръководството и подобряване на климата в службата?
Нещата в службата ще останат със същата атмосфера. Няма да има промяна в ръководството 2019. По-скоро на теб ти се очертава смяна на службата, но след 3-4 години ?!
Жалко! Наистина ми се иска да работя в по-спокойна атмосфера. Но, дано следващата ми работа да е по-удовлетворяваща!
Хубав ден и весели празници!

Cvete

Здравей @синева!
Докато се тормозех заради раздялата си с мъжа с буква Т, за когото в предните си постове писах, както и проблемите на работа, се сближих с по-млад от мен колега с буква Д. Можеш ли да видиш на какво се дължи интереса му към мен и доколко е лоялен към мен? На моменти ми се струва, че има някакви очаквания и за това се опитвам да се дистанцирам. Но, ми е приятно в неговата компания.

KIARA

@синева , това момиче ми пречи и ме дразни. Искам да си тръгне вече. Беше казала, че ще си тръгне към лятото. Моля те, погледни пак дали няма да е по-скоро.

синева

Цитат на: KIARA - Декември 10, 2018, 12:02:26 AM
@синева, не спирам да се питам защо любовта ми винаги остава несподелена и неуспешна? Каква е причината?
Аз не знам как да отговоря на този въпрос. По принцип би трябвало всяко гърне да си намери похлупака, но за жалост е теоретично. Има толкова мъка по света...