Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

destani · 12335

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 840
Не е семеен, но е влюбен в друга, която го заряза. Връзката ни не беше добра и стабилна. Аз бях влюбена, а той само ме използваше за секс. Но да, най-вероятно изобщо не си мисли за мен.
Значи той мислено е зает в главата си. Погледнах и как е било по време на връзката ви и все пак излиза малко любов и мнооооого физическо привличане почти до страст, но без интелектуална връзка. Излизат няколко месеца, почти година. Това е може би друг ъгъл на виждане, но си е все пак връзка.

Неактивен KIARA

• Мъдрост
    • Публикации: 1271
Да, беше точно година с няколко месеца пауза в тази година. При мен имаше много страст, да. За него не бих казала. Но в крайна сметка тази връзка ми разби живота.

Неактивен Sun

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 84
Здравейте,Синева аз съм ви питала преди известно време, но може ли отново да погледнете за мен и един колега.Аз съм жена с буквата А -15.04.,той е  З -01.10.Ще има ли нещо по-сериозно между нас освен ,че работим заедно?Благодаря

Неактивен синева

• Мъдрост
Има все пак вероятност да се срещнете пак. Не знам защо. Трябва да се опиташ да забравиш за тази част от живота ти или най-добре да откриеш позитивните неща, който си научила и да продължиш напред.

Неактивен синева

• Мъдрост
Здравейте,Синева аз съм ви питала преди известно време, но може ли отново да погледнете за мен и един колега.Аз съм жена с буквата А -15.04.,той е  З -01.10.Ще има ли нещо по-сериозно между нас освен ,че работим заедно?Благодаря
Изглежда, че З изпитва чувства към вас, но е срамежлив. Вие изглежда, че вече сте на стадйи флирт или демонстрирате открито чувствата ви. И двамата подсъзнателно сте на вълна да търсите дългосрочна връзка, но вие вече си се представяте с него семейно. Прогнозата е положителна за започване на конструктивна връзка с З. По-скоро вие ще сте по-инициативната. Везните, втори декан мечтаят да срещнат идеалната си половинка - ако това може да ви помогне в тази посока. Излиза и ревност от ваша страна, не знам защо.

Неактивен Sun

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 84
Благодаря ви.Усещам ,че има привличане но не бях сигурна ,че той има чувства.Въпреки хубавата прогноза не мисля че той или аз ще разкрием чувствата си,защото сме твърде сериозни.

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2314
  • Бъди себе си!
@Sun това се нарича его. И е най- голямата глупост да си мълчиш. Разкриваш си чувствата, няма нищо срамно в това. Харесваш човека, сама си усетила и неговите симпатии към теб.  Вие сама си вкарвате негативното мислене и без постъпки нещата ще си останат така, а не мисля, че вие точно това искате. Всичко е във ваши ръце.

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 141
Благодаря @Синева!
А виждаш ли някакво подобрение в отношението на ръководството към мен? Ще престанат ли да се заяждат с мен? Или пък промяна в ръководството и подобряване на климата в службата?

Неактивен KIARA

• Мъдрост
Има все пак вероятност да се срещнете пак. Не знам защо. Трябва да се опиташ да забравиш за тази част от живота ти или най-добре да откриеш позитивните неща, който си научила и да продължиш напред.

@синева , да след много време най-накрая се опитах да продължа напред, но ми се случи същото разочарование друга да бъде предпочетена от мъжа, който харесвам. :(

Неактивен синева

• Мъдрост
Благодаря @Синева!
А виждаш ли някакво подобрение в отношението на ръководството към мен? Ще престанат ли да се заяждат с мен? Или пък промяна в ръководството и подобряване на климата в службата?
Нещата в службата ще останат със същата атмосфера. Няма да има промяна в ръководството 2019. По-скоро на теб ти се очертава смяна на службата, но след 3-4 години ?! 

Неактивен KIARA

• Мъдрост
@синева, не спирам да се питам защо любовта ми винаги остава несподелена и неуспешна? Каква е причината?

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
Благодаря @Синева!
Нещата в службата ще останат със същата атмосфера. Няма да има промяна в ръководството 2019. По-скоро на теб ти се очертава смяна на службата, но след 3-4 години ?!
Жалко! Наистина ми се иска да работя в по-спокойна атмосфера. Но, дано следващата ми работа да е по-удовлетворяваща!
Хубав ден и весели празници!

Неактивен Cvete

• Интуиция
  • **
Здравей @синева!
Докато се тормозех заради раздялата си с мъжа с буква Т, за когото в предните си постове писах, както и проблемите на работа, се сближих с по-млад от мен колега с буква Д. Можеш ли да видиш на какво се дължи интереса му към мен и доколко е лоялен към мен? На моменти ми се струва, че има някакви очаквания и за това се опитвам да се дистанцирам. Но, ми е приятно в неговата компания.

Неактивен KIARA

• Мъдрост
@синева , това момиче ми пречи и ме дразни. Искам да си тръгне вече. Беше казала, че ще си тръгне към лятото. Моля те, погледни пак дали няма да е по-скоро.

Неактивен синева

• Мъдрост
@синева, не спирам да се питам защо любовта ми винаги остава несподелена и неуспешна? Каква е причината?
Аз не знам как да отговоря на този въпрос. По принцип би трябвало всяко гърне да си намери похлупака, но за жалост е теоретично. Има толкова мъка по света...

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal