Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

синева

Цитат на: Cvete - Декември 10, 2018, 07:40:05 PM
Здравей @синева!
Докато се тормозех заради раздялата си с мъжа с буква Т, за когото в предните си постове писах, както и проблемите на работа, се сближих с по-млад от мен колега с буква Д. Можеш ли да видиш на какво се дължи интереса му към мен и доколко е лоялен към мен? На моменти ми се струва, че има някакви очаквания и за това се опитвам да се дистанцирам. Но, ми е приятно в неговата компания.
Д. е приятелско - флиртаджйиски настроен, но е интересно, че няма физическо привличане. Ти имаш малко чувства и го намираш привлекателен. Но все пак ще бъде доста мимолетен този период. Излиза, че няма да има някакво друго, освен колегиално, развитие между вас. Малко ти е като отдушник може би от тегавата атмосфера на работното ти място.

синева

Цитат на: KIARA - Декември 10, 2018, 08:24:10 PM
@синева , това момиче ми пречи и ме дразни. Искам да си тръгне вече. Беше казала, че ще си тръгне към лятото. Моля те, погледни пак дали няма да е по-скоро.
Излиза, че около март-април ще започне да се замисля за напускане и това ще стане към юни-юли месец 2019.

KIARA

@синева , благодаря! Извинявай, че те ангажирам с негативни теми

синева

Благодаря ти за хубавите думи ! Бях ти писала за зодията и декана и се казваше, че сте малко противоречиви натури и противополижният пол не може да ви разбере. Това е първата идея. Втората идея е сайта, но ще избираме с първата буквичка или псевдонима само сериозните. Ако не за връзка и излизане, поне за разговори в интернет пространството. Това ще може да ти помогне да придобиеш малко повече самочувствие. Има хора, които и си намират половинки там.

KIARA

@синева , аз вече имам много болезнен опит с интернет връзки години наред доста преди провалите в реалния живот. Даже до известна степен те ги предизвикаха. Аз си мисля, че човек има съдба и моята съдба е да съм сама и нещастно влюбена. Не мисля, че напразните надежди помагат. Дори изморяват още повече. Благодаря ти, че се опитваш да ми помогнеш!

синева

Цитат на: KIARA - Декември 10, 2018, 10:52:58 PM
@синева , аз вече имам много болезнен опит с интернет връзки години наред доста преди провалите в реалния живот. Даже до известна степен те ги предизвикаха. Аз си мисля, че човек има съдба и моята съдба е да съм сама и нещастно влюбена. Не мисля, че напразните надежди помагат. Дори изморяват още повече. Благодаря ти, че се опитваш да ми помогнеш!
Аз познавам няколко човека, които са сами от години, някои от десетилетия. Някои страдат, други са по-скоро доволни. Като се замисля, жените страдат повече от мъжете от липсата на любов. Или поне повече си го признават...

Activis

@синева и мъжете страдат съща талкава, колкота жените, но кяякто казваш малко си го признават. Ето аз си признавам страдам, сега като съм сам.

Cvete

Цитат на: синева - Декември 10, 2018, 10:09:56 PM
Цитат на: Cvete - Декември 10, 2018, 07:40:05 PM
Здравей @синева!
Докато се тормозех заради раздялата си с мъжа с буква Т, за когото в предните си постове писах, както и проблемите на работа, се сближих с по-млад от мен колега с буква Д. Можеш ли да видиш на какво се дължи интереса му към мен и доколко е лоялен към мен? На моменти ми се струва, че има някакви очаквания и за това се опитвам да се дистанцирам. Но, ми е приятно в неговата компания.
Д. е приятелско - флиртаджйиски настроен, но е интересно, че няма физическо привличане. Ти имаш малко чувства и го намираш привлекателен. Но все пак ще бъде доста мимолетен този период. Излиза, че няма да има някакво друго, освен колегиално, развитие между вас. Малко ти е като отдушник може би от тегавата атмосфера на работното ти място.
Чувства нямам, но наистина ми действа като отдушник. Имаме много общи интереси и се чувствам добре в неговата компания. Мога да говаря с него по теми, по които с други приятели и колеги не мога. Но, понякога се притеснявам дали не е поредния шпионин, въпреки, че отношението на ръководството към него също не е благосклонно. Друг път, си мисля дали няма други очаквания, защото ми сподели, че се е разделил с приятелката си и от разговорите ни оставам с впечатление, че е самотен. А, и постоянно търси повод да общува с мен.

синева

Изглежда, че няма други "допълнителни" чувства към тебе - нито да ти навреди нито в сантиментален план. Покрай проблемите около работата се е зародила тази съпричастност и разбиране. Не е невъзможно и да те е преценил вече за възможна бъдеща връзка, но това всички необвързани го правят малко или много на подсъзнателно ниво. Вие имате около 4-5 години разлика ?!

Cvete

Повече са и за това никога не съм гледала на него по друг начин. По-скоро колежката ми постоянно ми подмята и това ме накара да се замисля. Дори в един момент силно се дистанцирах, защото не искам да остане с погрешни впечатления.
Аз си страдам по другия с буквичката Т., който е точно на моята възраст, и се надявам с времето болката да намалее и да го забравя. Явно, не ни е било писано да се съберем.

НЕАКТИВЕН

Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.

mozila

Синева@ Можеш ли да усетиш  в момента какво мисли и какво му е в главатa. .. Дали има основателна причина да не звъни.. Не  ми е звънял все още... Благодаря за отделеното време и хубава вечер..
Цитат на: синева - Декември 06, 2018, 10:01:53 PM
Изглежда, че сте отворили сърцето си за О. , откакто ви писах. Излиза телефонен разговор, който ще бъде последван от организиране на среща. Дава се много кратък срок - до 3-4 дена. По-скоро той ще се обади. После, поне в краткосрочен план ще има развитие като една нормална сантиментална връзка, но без съвместен живот. Добре ще е, двамата, да поговорите за очакванията ви от тази връзка.

синева

Цитат на: mozila - Декември 11, 2018, 07:36:26 PM
Синева@ Можеш ли да усетиш  в момента какво мисли и какво му е в главатa. .. Дали има основателна причина да не звъни.. Не  ми е звънял все още... Благодаря за отделеното време и хубава вечер..
Цитат на: синева - Декември 06, 2018, 10:01:53 PM
Изглежда, че сте отворили сърцето си за О. , откакто ви писах. Излиза телефонен разговор, който ще бъде последван от организиране на среща. Дава се много кратък срок - до 3-4 дена. По-скоро той ще се обади. После, поне в краткосрочен план ще има развитие като една нормална сантиментална връзка, но без съвместен живот. Добре ще е, двамата, да поговорите за очакванията ви от тази връзка.
Излиза някакъв блокаж от негова страна. Вие имате ли възможност да го потърсите ?

Activis

@синева  я погледни, какво усещаш за "моята възлюбена". Абстрахирай се от предишните прогнози, защото усещам, че те влияят до някаква степен. Какво усещаш за характера й. Защо така се бори със себе си и се противопоставя. Има противоречия в нея, които долавям аз. Още ли е сама, но се оглежда евентуално.

синева

Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 06:26:49 PM
Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.
Ще може ли буквичката на момчето, за което става въпрос ?