Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

синева

Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 09:49:45 PM
@синева  я пагледни, какво усещаш за "моята възлюбена". Абстрахирай се от предишните прогнози, защото усещам, че те влияят до някаква степен. Какво усещаш за характера й. Защо така се бори със себе си и се противопоставя. Има противоречия в нея, които долавям аз. Още ли е сама, но се оглежда евентуално.
Ще подготвя въпроса ти утре с удоволствие. По принцип не си спомням много какво съм писала предишните пъти. Изобщо не съм "инат" за прогнозите ми. Интересно ми е до каква степен може да съществува познаваемост на бъдещето и затова съм в този форум. Ако мога да дам и приятелски съвет , още по-добре.

Activis

Добре @синева , затова казах всичко казано до тук да се абдтрахира. Буквата е В. Може да изредите всичко. И в процеса на това, ака има нищо допълнително ще питам.

НЕАКТИВЕН

Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:51:00 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 06:26:49 PM
Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.
Ще може ли буквичката на момчето, за което става въпрос ?
Буквата на приятелят ми: И.
Буквата на общият ни познат: Д.
И двамата са с тъмни коси и очи като вторият е по-възрастен.

mozila

Не, нямам. За това се допитвам до теб..  виждаш ли нещо друго.. ще се оправи ли...какво го спира...  той е черноок  ..
Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:41:10 PM
Цитат на: mozila - Декември 11, 2018, 07:36:26 PM
Синева@ Можеш ли да усетиш  в момента какво мисли и какво му е в главатa. .. Дали има основателна причина да не звъни.. Не  ми е звънял все още... Благодаря за отделеното време и хубава вечер..
Цитат на: синева - Декември 06, 2018, 10:01:53 PM
Изглежда, че сте отворили сърцето си за О. , откакто ви писах. Излиза телефонен разговор, който ще бъде последван от организиране на среща. Дава се много кратък срок - до 3-4 дена. По-скоро той ще се обади. После, поне в краткосрочен план ще има развитие като една нормална сантиментална връзка, но без съвместен живот. Добре ще е, двамата, да поговорите за очакванията ви от тази връзка.
Излиза някакъв блокаж от негова страна. Вие имате ли възможност да го потърсите ?

Activis

 @синева може да ми отговориш, в темата, която се намира в общи приказки ( Разясняване....), та ако има нищо за доразяснение, да не разводняваме тази тема с обяснения..

синева

Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 10:12:47 PM
Добре @синева , затова казах всичко казано до тук да се абдтрахира. Буквата е В. Може да изредите всичко. И в процеса на това, ака има нищо допълнително ще питам.
За В. излиза малко комплекси и малко мълалива, но не до ниво недостатък. Иначе толерантен характер, леко горделив и доста топлосърдечна. В любовен план не е човек, който си прави планове, малко тип самотен или саможив. Сега си спомням отчасти, че имаше нещо такова. 

Nom

Здравей Синева,
Искам да ти споделя моята мечта за работа, малко болна тема.
Мечтата ми свързана с проблема  който знаеш - имам малък опит в кореспонденция, комуникация, писане на оферти, подреждане на документи, както и опитът ми с преоди и чужд език,организиране на срещи, презентации, всичко което  се сетиш в тези насоки и именно това е моята мечта аз работа.Търся такива места, без успех.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: синева - Декември 12, 2018, 09:44:48 PM
Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 10:12:47 PM
Добре @синева , затова казах всичко казано до тук да се абдтрахира. Буквата е В. Може да изредите всичко. И в процеса на това, ака има нищо допълнително ще питам.
За В. излиза малко комплекси и малко мълалива, но не до ниво недостатък. Иначе толерантен характер, леко горделив и доста топлосърдечна. В любовен план не е човек, който си прави планове, малко тип самотен или саможив. Сега си спомням отчасти, че имаше нещо такова.
Точно така е. Тук я описа много точно. Затова е искала да се разделим. Искала да е сама. Но аз знам, че мога да пречупя точно това нещо. И знам,, че колкото и да показва гордост и инатливост, тя има някакви чувства, които прикрива умело. Когато се разделяхме виждах, колко тежко и беше. По очите си личеше. Личеше си , когато се засичяхме и след време. Предполагам е сама все още, нищо, че твърди обратното и всеки път като стане въпрос за това изникват различни версии, и от това тя се издава, а аз имам качеството доста да навръзвам тези неща. За сега съм спрял да я търся, след скорошната ни комуникация. Но смятам че до месеци, може да се предаде. 

синева

Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 10:13:23 PM
Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:51:00 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 06:26:49 PM
Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.
Ще може ли буквичката на момчето, за което става въпрос ?
Буквата на приятелят ми: И.
Буквата на общият ни познат: Д.
И двамата са с тъмни коси и очи като вторият е по-възрастен.
Здравейте,
излиза, че с И. въпреки сегашните колебания връзката ще се развива в положителен план. И. изглежда доста позитивен човек, леко повърхностен, което може би ви дразни. В любовен план излиза, че е стабилен и си прави дългосрочни планове. Вашата връзка изглежда пълноценна във всички аспекти, и вашите съмнения ще са краткотрайни. Към Д. имате чувства, но те са донякъде продиктувани от неизживяната любов. Той ви счита по-скоро част от приятелският си кръг, въпреки че ви намира за привлекателна.

синева

Цитат на: Activis - Декември 12, 2018, 09:57:21 PM
Цитат на: синева - Декември 12, 2018, 09:44:48 PM
Цитат на: Activis - Декември 11, 2018, 10:12:47 PM
Добре @синева , затова казах всичко казано до тук да се абдтрахира. Буквата е В. Може да изредите всичко. И в процеса на това, ака има нищо допълнително ще питам.
За В. излиза малко комплекси и малко мълалива, но не до ниво недостатък. Иначе толерантен характер, леко горделив и доста топлосърдечна. В любовен план не е човек, който си прави планове, малко тип самотен или саможив. Сега си спомням отчасти, че имаше нещо такова.
Точно така е. Тук я описа много точно. Затова е искала да се разделим. Искала да е сама. Но аз знам, че мога да пречупя точно това нещо. И знам,, че колкото и да показва гордост и инатливост, тя има някакви чувства, които прикрива умело. Когато се разделяхме виждах, колко тежко и беше. По очите си личеше. Личеше си , когато се засичяхме и след време. Предполагам е сама все още, нищо, че твърди обратното и всеки път като стане въпрос за това изникват различни версии, и от това тя се издава, а аз имам качеството доста да навръзвам тези неща. За сега съм спрял да я търся, след скорошната ни комуникация. Но смятам че до месеци, може да се предаде.
Всъщност излезе и нещо като лицемерие, но за да не те обидя не го споменах. Може и да има и други по-точни синоними - хладнокръвие, потайност или прикритост. Пак излиза, че ще има нещо към април 19, но този път с В.
Краткотрайно. Всъщност има връзки, в който има по няколко раздели и възобновявания и е трудно да се даде нещо като окончателен срок за каквото и да е било. Това затруднява малко прогнозите. Но то ако всичко течеше по мед и масло нямаше да съществува ясновидството.

Activis

Така е , значи може да има възобновяване. Но това вече си зависи от нас кас ще се развият нещата. Аз ще си изложа, моята теза. За сега не смятам да я търся. Блягодаря. А сама ли е в момента

синева

Цитат на: mozila - Декември 11, 2018, 10:18:56 PM
Не, нямам. За това се допитвам до теб..  виждаш ли нещо друго.. ще се оправи ли...какво го спира...  той е черноок  ..
Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:41:10 PM
Цитат на: mozila - Декември 11, 2018, 07:36:26 PM
Синева@ Можеш ли да усетиш  в момента какво мисли и какво му е в главатa. .. Дали има основателна причина да не звъни.. Не  ми е звънял все още... Благодаря за отделеното време и хубава вечер..
Цитат на: синева - Декември 06, 2018, 10:01:53 PM
Изглежда, че сте отворили сърцето си за О. , откакто ви писах. Излиза телефонен разговор, който ще бъде последван от организиране на среща. Дава се много кратък срок - до 3-4 дена. По-скоро той ще се обади. После, поне в краткосрочен план ще има развитие като една нормална сантиментална връзка, но без съвместен живот. Добре ще е, двамата, да поговорите за очакванията ви от тази връзка.
Излиза някакъв блокаж от негова страна. Вие имате ли възможност да го потърсите ?
Може би и първата прогноза да е била по-точна ?! По спомени ставаше въпрос, ча няма да има развитие нито с един от двамата. Днес ми излиза пак блокажа от вчера. Доколкото разбрах ти нямаш негови координати, и само той може да те потърси ?! Последният път като се видяхте с О. какви ти бяха впечатленията за неговите чувства ?

Activis

@синева благодаря за прогнозата. Дали ще стане нещо или не зависи от времето. И на мойте карти излезе, че има някакаъв шанс. Но аз не искам краткотрайна връзка. Не сме на по 20 години..Но ситуацията е такава, че тя трябва да промени малко мирогледа си. А в случая картите посъветваха да се отдръпна и да взема решение. И за сега ще стоя настрана. И още мисля, че е сама и няма никой в момента. Дори и да има симпатии към някой, не се получават нещата

НЕАКТИВЕН

Цитат на: синева - Декември 12, 2018, 11:12:28 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 10:13:23 PM
Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:51:00 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 06:26:49 PM
Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.
Ще може ли буквичката на момчето, за което става въпрос ?
Буквата на приятелят ми: И.
Буквата на общият ни познат: Д.
И двамата са с тъмни коси и очи като вторият е по-възрастен.
Здравейте,
излиза, че с И. въпреки сегашните колебания връзката ще се развива в положителен план. И. изглежда доста позитивен човек, леко повърхностен, което може би ви дразни. В любовен план излиза, че е стабилен и си прави дългосрочни планове. Вашата връзка изглежда пълноценна във всички аспекти, и вашите съмнения ще са краткотрайни. Към Д. имате чувства, но те са донякъде продиктувани от неизживяната любов. Той ви счита по-скоро част от приятелският си кръг, въпреки че ви намира за привлекателна.
Всичко е така. Наистина И. е добър, но напоследък не се чувствам добре в тази връзка. За Д. не зная в момента какво мисли за мен, чувствам само че го спира това, че имам връзка с негов приятел. Преди месеци ми беше обиден, но сега като гледам май е отшумяло ( съдя за това по любезното отношение към семейството ми защото те се познават). Чувствам, че с И. няма да продължа още дълго ако нещата продължават така. Той е много сприхав, следи всяко едно нещо, ревнува безпричинно.

синева

Цитат на: Wood Nymph - Декември 13, 2018, 10:53:40 AM
Цитат на: синева - Декември 12, 2018, 11:12:28 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 10:13:23 PM
Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:51:00 PM
Цитат на: Wood Nymph - Декември 11, 2018, 06:26:49 PM
Здравей, синева! Моят въпрос е свързан с това какво ме очаква в любовта? Във връзка съм, но не съм особено удовлетворена от нея. За сметка на това съм привлечена от приятел на моя приятел. С него не общувам вече ( преди имахме кратък контакт и това беше). Той ме харесваше, аз също но като че ли се уплаших, засегнах го и се разделихме. След това се запознах със сегашния си приятел като не знаех че те двамата се познават. Какво виждаш занапред, как ще се развият нещата? Някак си интуицията ми казва, че и този мъж мисли за мен, не знам защо и дали това не е плод на моето желание да контактувам с него.
Ще може ли буквичката на момчето, за което става въпрос ?
Буквата на приятелят ми: И.
Буквата на общият ни познат: Д.
И двамата са с тъмни коси и очи като вторият е по-възрастен.
Здравейте,
излиза, че с И. въпреки сегашните колебания връзката ще се развива в положителен план. И. изглежда доста позитивен човек, леко повърхностен, което може би ви дразни. В любовен план излиза, че е стабилен и си прави дългосрочни планове. Вашата връзка изглежда пълноценна във всички аспекти, и вашите съмнения ще са краткотрайни. Към Д. имате чувства, но те са донякъде продиктувани от неизживяната любов. Той ви счита по-скоро част от приятелският си кръг, въпреки че ви намира за привлекателна.
Всичко е така. Наистина И. е добър, но напоследък не се чувствам добре в тази връзка. За Д. не зная в момента какво мисли за мен, чувствам само че го спира това, че имам връзка с негов приятел. Преди месеци ми беше обиден, но сега като гледам май е отшумяло ( съдя за това по любезното отношение към семейството ми защото те се познават). Чувствам, че с И. няма да продължа още дълго ако нещата продължават така. Той е много сприхав, следи всяко едно нещо, ревнува безпричинно.
Все пак тази ситуация заслужава да бъде разгледана по-подробно. И. си мисли, че вие не сте много влюбена в него и  затова така реагира, тъй като той не е комплексиран по принцип. Д. не си търси нещо трайно засега. Зависи дали ревността е от известно време или още от началото на връзката ви ? Дали става въпрос за характер или просто И. усеща, че чувствата ви се променят и да реагира по неприятен начин.