Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 12:59:53 PM

« назад - напред »

mozila

@Синева последен въпрос само... очертава ли се скоро той да ми разясни какво мисли... извинявай, ако досаждам...  и лека вечер!
Цитат на: mozila - Декември 16, 2018, 11:00:23 AM
@синева ,очертава ли се скоро той да ми разясни какво мисли... и плановете му открито...
Цитат на: синева - Декември 15, 2018, 09:22:46 PM
О. няма никакви любовни чувства към П. на затова пък тя - да, и той има скрупули да предприеме крачка към раздяла. Тя излиза, че няма идея, че той е влюбен в друг човек. Излиза, че ще има още дълги месеци преди това, но все пак нещата ще се избистрят по положителен начин и П. няма да страда много от тази развръзка на ситуацията. Към август месец.

синева

Цитат на: mozila - Декември 16, 2018, 10:48:33 PM
@Синева последен въпрос само... очертава ли се скоро той да ми разясни какво мисли... извинявай, ако досаждам...  и лека вечер!
Цитат на: mozila - Декември 16, 2018, 11:00:23 AM
@синева ,очертава ли се скоро той да ми разясни какво мисли... и плановете му открито...
Цитат на: синева - Декември 15, 2018, 09:22:46 PM
О. няма никакви любовни чувства към П. на затова пък тя - да, и той има скрупули да предприеме крачка към раздяла. Тя излиза, че няма идея, че той е влюбен в друг човек. Излиза, че ще има още дълги месеци преди това, но все пак нещата ще се избистрят по положителен начин и П. няма да страда много от тази развръзка на ситуацията. Към август месец.
Разясняване на любовните взаимоотношения между О. и теб - към април 2019.

Activis

@синева в момента аз съм блокиран от всякъде, но мога да намеря начин да и пиша. Само да не се ядоса. Но поне от човешка гледна точка ще я поздравя. Не мисля, че на този етап ще се съгласи да се видим. А и аз по празниците ще си бъда в родния град. Исках от придната ни комуникация с нея да си оправим отношенията, но тя пак откачи нещо... отново по нейно желание си ме беше отблокирала и дълго време не и писах...

синева

@Activis малко на Том и Джери я карате вашата връзка. В. не ти е казвала досега, че нещата са окончателно приключили между вас. Ако тя направи това ти ще успееш ли да обърнеш по-лесно страницата ?

yan

@синева, бихте ли ми дали вашата прогноза за мен.
Ще намерим ли път един към дръг, за да изгладим различнията си? Той има ли сериозни намерения за развитие на връзка ни ? Какви чувства има към мен ? Ще бъдем ли заедно за Нова година ? Ще бъдем ли заедно занапред?
Жена под 40 г, мъж под 40 г, светъл тен съм аз, а той тъмен тен, тъмна коса и той и аз, аз съм с кафяви очи, а той със синкави.
В момента и двамата не сме се разбрали какви са ни отношенията.

Activis

@синева , казвала го е това не един път, особенно, когато съм я ядосвал. Мен тези думи не ме притесняват честно да ти кажа. С тях и без тях може да се обърне страницата. Всичко може да се завърти в един момент, защото както каза, то ако бяха окончателно приключили, до сега нито един път да не сме влизали в контакт, дори няма да си прави труда да ме отблокира, да ми отговаря също..Хаха да нещо такова се получава. Ще видим с предната ти прогноза,  където каза, че може да има нещо пак с нея. Но едно знам, че тук не са окончателни нещата.

синева

Цитат на: Debora - Декември 15, 2018, 10:09:05 PM
Здравейте@Синева!Имам няколко вьпроса, но те са отнасят за минали сьбития.Имах голяма любов с буквата Р.Но той се омьжи за жената която твьрдеше че не понася.Тьрсел ме е през годините в трудни за него моменти.За него сьм се добитвала до ясновидци и всички са ми казвали че нещата при него са много сложни.Не вярвах дори че ще се разведе.Имам няколко вьпроси относно него.Каква е причина за развода му с Л.За пари ле се е оженил за нея.И дали е имало изневяра от негова страна и е бил хванат на "местопрестаплението" И още един вьпрос бил ли е подходящият за мен мьж.Мислех че имахме доста сходни раз бирания  за семейството.Сега е различен като че ли малко  фалшив,обигран.Повече му се живее .Не знам дали опитва да навакса загубени години или е в т.н. криза на средната вьзраст.Моята буква е Д.Ще сьм много благодарна .Опитвам си да сложа нещата на място.И още един вьпрос дали ме е потьрсил от любов или е имало и нещо друго(сметка).
Р. излиза приятен за компания, но малко дотам с качествата. Много нервен характер, леко саркастичен и с приключенски характер. Все пак те са се оженили по любов и двамата с цел семейство. Нямало е изневяра, но по-скоро Л. не е успяла да свикне с нервността му. Сега Р. явно няма планове за обвързване, малко самотен е.
Обажданията му са чисто приятелски, има свободно време и се интересува как преминава живота ти в чужбина. Излиза, че си мисли за евентуално да живее в чужбина или поне силно го интересува темата. Ти си с по-толерантен характер и чувствителна. Ако бяхте двойка можеше и да функционира тандема ви с цената на много компромиси от твоя страна. Затова не сте и загубили връзка двамата. Но пък за общо бъдеще - малко е трудно да се каже, по-скоро - не.

синева

Цитат на: yan - Декември 16, 2018, 11:25:05 PM
@синева, бихте ли ми дали вашата прогноза за мен.
Ще намерим ли път един към дръг, за да изгладим различнията си? Той има ли сериозни намерения за развитие на връзка ни ? Какви чувства има към мен ? Ще бъдем ли заедно за Нова година ? Ще бъдем ли заедно занапред?
Жена под 40 г, мъж под 40 г, светъл тен съм аз, а той тъмен тен, тъмна коса и той и аз, аз съм с кафяви очи, а той със синкави.
В момента и двамата не сме се разбрали какви са ни отношенията.
Той размисля също, но нещата от негова страна са "закотвени" на ниво увлечение. При вас има повече ангажираност в чувствата. Излиза, че няма да има развитие в отношенията ви в любовен аспект.

НЕАКТИВЕН

Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 09:59:29 PM
@Wood Nymph излиза, че така ще си останат нещата между тях. М. намира Н. за привлекателен мъж, но няма да има развитие в чувствата на двамата.
Жалко, майка ми е разведена а той е ерген. Има чувство за хумор и е много младолик, те са си млади и двамата де. По принцип майка ми не си пада по такъв тип мъже. Искам да попитам, понеже ни предстои ремонт, не можем да намерим кадърен майстор. Те, двамата братя Н и Д се занимаваха преди години, работили са ни вкъщи и останахме доволни. Удачно ли е ако не успеем да намерим подходящ човек да говорим с тях? Д. дали би отказал, след преживяното с мен? Ние говорихме с един майстор, но той е ангажиран и каза че ще ни прати негови познати които работили добре. Градът ни е много малък, възможно ли е нещо да стане така че да ни работят наистина те? Забравих да кажа, че преди време майка ми сънува, че Н. е дошъл вкъщи и прави ремонт.

Activis

@синева вчеращният ти отговор малко ме обърка. По принцип така изглеждат нещата към настоящия момент. Но вярвам и на картите... А и моята интуиция подсказва, че има още неща, които трябва да се случат и нищо не е приключило. Явно тази връзка е от тази, както каза с раздели и събирания. Но всичко зависи от това, тя дали ще погледне нещата по друг начин , а не да е с това мислене, с което е в момента. А мислено, нещо я изяжда отвътре. Така го усещам аз

yan

Цитат на: синева - Декември 17, 2018, 04:57:49 PM
Цитат на: yan - Декември 16, 2018, 11:25:05 PM
@синева, бихте ли ми дали вашата прогноза за мен.
Ще намерим ли път един към дръг, за да изгладим различнията си? Той има ли сериозни намерения за развитие на връзка ни ? Какви чувства има към мен ? Ще бъдем ли заедно за Нова година ? Ще бъдем ли заедно занапред?
Жена под 40 г, мъж под 40 г, светъл тен съм аз, а той тъмен тен, тъмна коса и той и аз, аз съм с кафяви очи, а той със синкави.
В момента и двамата не сме се разбрали какви са ни отношенията.
Той размисля също, но нещата от негова страна са "закотвени" на ниво увлечение. При вас има повече ангажираност в чувствата. Излиза, че няма да има развитие в отношенията ви в любовен аспект.
Напълно потвърждавате и моето усещане. Аз вече се отказах от него, защото той не заслужава вниманието ми. Но той все още не е рабрал,че аз съм пас. Сега единствената идея ми е как да се отърва от него, не искам да ми напомня за себе си, разочарована съм. Може ли да ми кажете как ще се развие ситуацията сега, когато той разбере ,че повече не желая контакт ? Ще го ударя в еготос безразличие,ще ми прави ли проблеми?

Debora

Много благодаря@Синева за изчерпателният отговор!Доста точна характеристика за вьпросният мьж Р.Само авантюризма някак не ми се врьзва.Той е мьж ,който е прекарал почти целият си живот в един град.За разлика от мен.Може би е нещо ,което желае но е твьрде обвьрзан с работата.И вьпреки всичко сьм убедена е че е имало безброй изневери от негова страна по време на брака .Видях много голяма промяна в него.Има и много противоречия, дисбаланс.Бихте ли погледнали дали има някаква психични отклонения или всичко идва от нервноста му.Усетих и жестокост и някакьв вид перверзност.Не знаеше че живеея в чужбина но наистина му допадна идеята да си продаде бизнеса и да живее някьде другаде.Има и момче на 20 и няколко години ,което ми се видя някак доста чувствително и обьркано,преживяващо нещо.За мен той ще си остане самотник.А вие виждатели при него втори брак или сьжителство?Ще успее ли да си продаде заведението?

синева

Цитат на: Wood Nymph - Декември 17, 2018, 05:16:36 PM
Цитат на: синева - Декември 16, 2018, 09:59:29 PM
@Wood Nymph излиза, че така ще си останат нещата между тях. М. намира Н. за привлекателен мъж, но няма да има развитие в чувствата на двамата.
Жалко, майка ми е разведена а той е ерген. Има чувство за хумор и е много младолик, те са си млади и двамата де. По принцип майка ми не си пада по такъв тип мъже. Искам да попитам, понеже ни предстои ремонт, не можем да намерим кадърен майстор. Те, двамата братя Н и Д се занимаваха преди години, работили са ни вкъщи и останахме доволни. Удачно ли е ако не успеем да намерим подходящ човек да говорим с тях? Д. дали би отказал, след преживяното с мен? Ние говорихме с един майстор, но той е ангажиран и каза че ще ни прати негови познати които работили добре. Градът ни е много малък, възможно ли е нещо да стане така че да ни работят наистина те? Забравих да кажа, че преди време майка ми сънува, че Н. е дошъл вкъщи и прави ремонт.
И на мен ми се дава по-скоро Н. да извършва ремонтите. Д. участва, но може би частично. Има голяма вероятност те да извършат ремонтните дейности.

синева

Цитат на: Debora - Декември 17, 2018, 08:12:56 PM
Много благодаря@Синева за изчерпателният отговор!Доста точна характеристика за вьпросният мьж Р.Само авантюризма някак не ми се врьзва.Той е мьж ,който е прекарал почти целият си живот в един град.За разлика от мен.Може би е нещо ,което желае но е твьрде обвьрзан с работата.И вьпреки всичко сьм убедена е че е имало безброй изневери от негова страна по време на брака .Видях много голяма промяна в него.Има и много противоречия, дисбаланс.Бихте ли погледнали дали има някаква психични отклонения или всичко идва от нервноста му.Усетих и жестокост и някакьв вид перверзност.Не знаеше че живеея в чужбина но наистина му допадна идеята да си продаде бизнеса и да живее някьде другаде.Има и момче на 20 и няколко години ,което ми се видя някак доста чувствително и обьркано,преживяващо нещо.За мен той ще си остане самотник.А вие виждатели при него втори брак или сьжителство?Ще успее ли да си продаде заведението?
Всъщност не беше точно да кажа, че е силно заинтересуван, може и да е от любопитство. Приключенски дух може и да му е трябвало, за да започне бизнес. Това не е като да работиш на държавна работа примерно. Не е за всеки. Р. излиза, че е изневерявал, но Л. не е била в течение по-скоро, отколкото да си е мълчала. Няма психологически проблеми, но е по-скоро изморен от проблемите в бизнеса му. Излиза, че ще спре сегашната дейност след около 2 години. За продажба не е много ясно. За втори брак си права, че е твърде вероятно да не планува. Детето му нямам буквичка, но общо взето е добре, доволно, въпреки че още страда малко от развода на родителите си.

синева

Цитат на: Activis - Декември 17, 2018, 05:31:28 PM
@синева вчеращният ти отговор малко ме обърка. По принцип така изглеждат нещата към настоящия момент. Но вярвам и на картите... А и моята интуиция подсказва, че има още неща, които трябва да се случат и нищо не е приключило. Явно тази връзка е от тази, както каза с раздели и събирания. Но всичко зависи от това, тя дали ще погледне нещата по друг начин , а не да е с това мислене, с което е в момента. А мислено, нещо я изяжда отвътре. Така го усещам аз
Не съм казала, че ще е връзка с раздели и събирания. Ставаше въпрос за това как се търсите, блокирате телефони, разговаряте, после мълание...малко като Том и Джери. Както ти казваш е сегашната ситуация. Поведението на В. не е категорично и това разбира се дава предпоставка за едно възможно възобновяване на връзката. Тя знае какви са ти чувствата и се колебае все пак дали не е допуснала някъде грешка в преценката си за прекъсване на връзката. Сега може да не е на вълна да "разработва" любовният аспект на личният си живот.