Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво се случва ??

Започната от anq_16, Септември 18, 2018, 06:02:58 PM

« назад - напред »

anq_16

Миналата година май месец Н. (момче което имаше интерес и към мен) и Й. направиха опит за връзка помежду им, но не се получиха нещата. След това прекратиха и комуникация. Й. имаше връзка с друго момче няколко месеца, но се разделиха и сега от няколко дни Й. и Н. пак започнаха да си общуват.

Какво изпитва Н към Й  ?
Н. избира ли Й. пред мен ?

Nom

Н. не изпитва нищо към Й. това е  само  приятелство, приятелски отношения, може  би  малко интимност. И двамата  не са готови за връзка. И именно заради това не са  се получили нещата. Н. ще избере вас, за сега в близките 3 месеца не виждам връзка с Й.
Не отговарям на лични съобщения!

anq_16

Nom, Н. какво мисли/чувства към мен ?

Той не е срамежлив изобщо, много е общителен, флиртува си и то доста, но когато прояви интерес към мен беше напълно пасивен. Дори през времето в което проявяваше интерес към мен пак и имаше моментни влечения настрана. Това пък ме наведе на мисълта, че няма да може да е верен и да има сериозна връзка.

Nom

Не говоря за сериозна връзка аз пък и самата ти го каза. Притежава всички необходими качества за приятелство по между Ви, а саият той не е готов за сериозна връзка. Страх го е от сериозни отношения.
Не отговарям на лични съобщения!

anq_16

Й. напоследък пак показва интерес към него. Той докато беше безразличен, изведнъж започна да я следва в социалните мрежи и да й харесва снимки.
Чувства ли нещо той към нея ?  Нея ли иска вместо мен ?

синева

Цитат на: anq_16 - Януари 06, 2019, 06:28:33 PM
Й. напоследък пак показва интерес към него. Той докато беше безразличен, изведнъж започна да я следва в социалните мрежи и да й харесва снимки.
Чувства ли нещо той към нея ?  Нея ли иска вместо мен ?
Той изпитва увлечение и иска да премине към нов етап с нея, но тя като че ли не е влюбена в него, по - скоро го държи на око като че ли. Наистина излиза малко Дон Жуан и не търси нищо ангажиращо докато вие - да. Вероятно е той да не започне нищо с нея.

anq_16

@синева , като иска да е с нея, защо продължава и на мен да дава надежда и да проявява интерес ? Изобщо чувства ли нещо към мен ?

синева

Той си дава сметка, че сте влюбена в него. Към вас изпитва малко увлечение, но до там. Той си е малко Дон Жуан и вие го казахте, така че все пак осъзнавате, че няма да има развитие между вас.

anq_16

@синева , аз не съм показвала, че съм влюбена в него. При нас бяха няколко срещи и флирт и той започна да се интересува от мен и да разпитва. Търсеше информация. Аз нито го преследвам, нито го търся. Вероятно искаше да ме предизвика аз да направя първата крачка, защото той така е свикнал - жените да бягат след него. Тъй като обаче при мен не се получи така, вероятно затова се е отказал. Иначе ако някоя отиде при него и покаже, че го харесва, той веднага си се впуска в авантюра.
Може би очакваше това и от мен ....  но няма да стане.

Activis

Не е нужно да показваш на някой, че си влюбен в него. То се усеща. Поддържа връзка с вас, нещо като резерва да си има.  А това, че е разпитвал е искал да събере предварителна информация за вас.

anq_16


anq_16

@синева, той ми каза, че тя го е потърсила и искала секс, а той й е отказал. Вярно ли е ?

синева

Цитат на: синева - Януари 06, 2019, 11:27:39 PM
Цитат на: anq_16 - Януари 06, 2019, 06:28:33 PM
Й. напоследък пак показва интерес към него. Той докато беше безразличен, изведнъж започна да я следва в социалните мрежи и да й харесва снимки.
Чувства ли нещо той към нея ?  Нея ли иска вместо мен ?
Той изпитва увлечение и иска да премине към нов етап с нея, но тя като че ли не е влюбена в него, по - скоро го държи на око като че ли. Наистина излиза малко Дон Жуан и не търси нищо ангажиращо докато вие - да. Вероятно е той да не започне нищо с нея.
Съмнявам се, че съм обърнала буквичките им. Н. момчето е безразличен към Й. докато тя иска да премине на друг етап с него. Все пак не излиза нищо сериозно от негова страна към вас.

anq_16

@синева, случва ли се да мисли за мен ? Скоро предстои ли ни да се видим, било то и случайно ?