Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах,че съм осъдена и трябва да отида в затвора

Започната от mail_11, Септември 24, 2018, 09:01:56 AM

« назад - напред »

mail_11

Сънувах, че съм осъдена и трябва да отида в затвора. Не си спомням точно какво беше станало, но станалото беше нещо много дребно и незначително, някакъв разговор, или нещо такова. Някой каза,че трябва да отида в затвора и то за дълъг период от време. Аз бях с моя мъж и децата. Не можех да повярвам, дали това е сън или реалност, но в съня ми беше реалност. Подготвях се да влизам, но още не бях влязла в съня ми. Спомням си някаква стая или някакви рафтове около мен. Не можех да си представя да съм изолирана и далече от хората, с които живея.
Какво значи този сън?

Nom

Недей да се поддаваш на дребни съблазни и изкушения. Трябва да се откъснеш и
да прекратиш влиянието на други гора около теб наистина за дълъг период от време.
Възможно е да трябва да се отдалечиш от семейството си за дълъг период от време.
Не отговарям на лични съобщения!

Странен

Ще затвориш болката и страданието. Започваш, по-щастлива част от живота си, ще си защитена от твой покровител. Сънят е много хубав!
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

mail_11