Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Тествай психиката си. Какво виждаш на картинката?

Започната от Странен, Септември 30, 2018, 06:18:02 PM

« назад - напред »

Странен

Цитат на: yonni - Октомври 01, 2018, 05:26:26 AM
Като цяло рисунката ми наподобява изображение под микроскоп. Картина на живи и неживи организми.Силно грабна вниманието ми фигурата подобна на двоен правоъгълник без определена причина. Усещането ми от изображението е смесено-любопитство,желание да го разтълкува и малко страх.
Силно изразена сексуалност.  Не реализирани сексуални мечти. Живота за вас е загадка, вие сте неуверена но желанието ви води напред. Наранявана сте от близък човек.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Angel85


lucky

За мен това е СВОБОДА. Въздуха и водата.  Пълна луна, ято птици прелитащи над вълните. Лилавият кръг сам по себе си ми прилича на котешко око, но с очертанията отстрани ми изглежда като някакво животно. Всичко е създадено да бъде такова каквото е.

nai_golemia

Аз виждам Открития космос, слънце, луна, облаци и квадрата със светлина.Слънцето и луната символизират величието на вселената, чиито процеси са извън нашето разбиране и възможност да им влияеме, те ни влиаят без да го разбираме.Облаците са нашата мисловна преграда са видиме космоса. Квадрата със светлина е нашата ограничена дупка, ограничена от стени, а светлината е нашата ограничена радост, че знаеме много.През облаците летят птици, което символизира, че има и някой, който може да се отскубне от квадрата.Птицата може да ходи където иска.

Аве

Аз  виждам  небето  и  земята  . Слънцето в  небето  и  някакво  странно  животно  с  розово  око  . На  земята  има  много  черни  храсти  . Природата  ,  но  и  часовник  ,  който  е  създаден  от  човек  .

pralina

Разкъсана телена мрежа на парчета. Часовник и розов облак/ като захарен памук/.

otchaiana

Аз виждам детска рисунка. Планети, небе, птици и космически кораб. Тъжни чувства ми навява долната част на картината.

milanova21

Виждам едно око,което наблюдава отгоре и черното ми прилича на бодлива тел.

ioannidis

Аз виждам слънце и луна, долу черни облаци а горе розови.

Десислава9

@Странен , това е синьо небе със слънце и мъгла,смок и мръсен въздух същевременно.Все едно идва влак и затлачва всичко с дим ,чак Слънцето закрива. лилавото петно е бинокъл през ,който се  вижда че идва буря - това виждам аз !!!

Enona

На мен ми прилича на Земята. Там където са хората е мъгла и хаус. Дори тези черни неща са зли сили, които кръжат и пируват. А над хората е спокойствието, чистото небе. И аз така съм спокойна като я гледам

ninom

Картината за мен е  абстракция.Окото на Вселената с нейните  закони и ред,мислите на човек, доброто /в розови нюанси на повърхността/ и злото/черните мисли,които кръжат като ято птици и си отиват/,спомените.Вечната битка между доброто и злото във всеки един от нас.

Странен

Цитат на: ninom - Декември 15, 2018, 06:58:37 PM
Картината за мен е  абстракция.Окото на Вселената с нейните  закони и ред,мислите на човек, доброто /в розови нюанси на повърхността/ и злото/черните мисли,които кръжат като ято птици и си отиват/,спомените.Вечната битка между доброто и злото във всеки един от нас.
Това е душата ви, съзнанието ви и аредначертаното ви.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

ninom

Цитат на: Странен - Декември 18, 2018, 06:33:07 PM
Цитат на: ninom - Декември 15, 2018, 06:58:37 PM
Картината за мен е  абстракция.Окото на Вселената с нейните  закони и ред,мислите на човек, доброто /в розови нюанси на повърхността/ и злото/черните мисли,които кръжат като ято птици и си отиват/,спомените.Вечната битка между доброто и злото във всеки един от нас.
Това е душата ви, съзнанието ви и аредначертаното ви.
?Благодаря Ви.

Десислава9

Цитат на: Десислава9 - Декември 13, 2018, 06:02:10 PM
@Странен , това е синьо небе със слънце и мъгла,смок и мръсен въздух същевременно.Все едно идва влак и затлачва всичко с дим ,чак Слънцето закрива. лилавото петно е бинокъл през ,който се  вижда че идва буря - това виждам аз !!!