Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще успея ли да помогна?

Започната от otchaiana, Октомври 14, 2018, 12:04:17 AM

« назад - напред »

otchaiana

Дъщерята на мъжът , който обичам все не и върви в любовта вече е на години а няма приятел, деца. Има хубава работа , която принципно и харесва, но иска да живее в чужбина. Баща и ме помоли да питам дали мой познати могат да и помогнат и аз и изпратих автобиографията и сега чакам резултат. Ще успея ли да и помогна? Ще намери ли нова работа, която да и харесва и ще намери ли човек с който да създаде семейство и да бъде щастлива? 

ufo100

Тя си поставя прекалено завишени цели. Не върви поетапно... Такова поведение, не води към успех.

otchaiana

Да разбирам, че не виждате развитие при нея в близко бъдеще и явно няма да успея да и помогна.

синева

Здревейте,
всъщност отговора е принципен. Тя първо трябва да е задоволена от поне едно нейно лично постижение за да може нещо друго да се "вмъкне". Как да привлече любовта недоволна ? Трябва да действа приоритетно. От там нататък всичко си е лично. Според мен тя няма да замине в чужбина. Имам съмнение, че тя владее чужд език.
Поздрави

otchaiana

Благодаря ви. Тя принципно владее много добре английски език, голяма част от работата и е на английски. И също така владее и руски но не на толкова високо ниво. Тя иска да живее в чужбина.  Интересува предимно от работата си и развитието си. Как я виждате в близко бъдеще?

синева

Съжалявам че моят отговор не съвпада с вашият за владеенето на чужд език. Може би трябва да ползвам глагола - говори, тъй като владее означава почти перфектно. Надявам се да съм била полезна.

синева

Цитат на: otchaiana - Октомври 14, 2018, 10:43:34 PM
Благодаря ви. Тя принципно владее много добре английски език, голяма част от работата и е на английски. И също така владее и руски но не на толкова високо ниво. Тя иска да живее в чужбина.  Интересува предимно от работата си и развитието си. Как я виждате в близко бъдеще?
С буквичката на името може ли ?

otchaiana

Благодаря Ви. Инициалите са и ИК.

синева

Съжалявам, но за мене ИК няма да успее да финализира тази идея въпреки, че е интелигентна. Ще има други инициативи, но без резултат. ИК е на възраст около 31-33 години ? Работи в настоящата компания от 2-3 години ?
Това е от мене. Желая ви успех! ИК е с късмет, че ви има като опора.

otchaiana

Благодаря Ви Синева, точно така е както казвате и за годините и за работата и, явно няма да успее за смяна на работата и на този етап. Още веднъж ви Благодаря