Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Какво се случва

Започната от fenita003, Октомври 14, 2018, 11:54:22 AM

« назад - напред »

fenita003

Приятеля ми работи в чужбина за по няколко месеца. Нещата уж си бяха нормални. Но преди три дни ми каза че докато е в чужбина не иска да го търся!! Какво се случва? Друга ли има? Ще си подновим ли отношенията, ще се ибади ли?

Teomi

Дори и да ви се обади се запитайте дали ди заслужава да бъдете с такъв човек.Той ясно ви показва,че не държи на вас.Просто иска да си има нещо сигурно,когато се прибира.Бийте му шута,за ваше добро е.

fenita003

Очертава ли се да имам сериозна връзка в близко бъдеще

синева

Здравейте,
според мене, последният ви телефонен разговор е бил разочароващ и за двамата, но ще се сдобрите. Няма друго замесено лице. Засега няма да има развитие във връзката, нито раздяла.
Поздрави

Activis

@синева ти със способности ли си? Искам да си върна едно момиче, и да потръгнат отново нещата. От няколко месеца сме разделени. През това време сме се засичали един два пъти и сме си писали малко... от близо месец не сме комуникирали. Има ли друг човек с нея

синева

Здавейте,
според мене тя има по-скоро приятелски чувства към вас. Ще се зарадва ако и се обадите.
Поздрави

Activis

Абе не мисля, че ще се зарадва да ви кажа на този етап. Дори незнам дали има и приятелски чувства изобщо. Но нека времето покаже. А още ли е сама. Или има някой вече

синева

Флирт, но без обвързване... Тя и не още на такъв етап. Във всеки случай ми изглежда позитивен човек и не пази лоши спомени от вас.

Activis

Цитат на: синева - Октомври 14, 2018, 08:32:42 PM
Флирт, но без обвързване... Тя и не още на такъв етап. Във всеки случай ми изглежда позитивен човек и не пази лоши спомени от вас.

Да позитивна личност е. Вижда ли се с този човек. Значи е интимна с някой без да е обвързана така ли да разбирам? Или греша. Ами аз не съм сторил нищо лошо спрямо нея. Винаги съм давал максималното от мен. А все пак дали би искала да се върне. Да преосмисли нещата. А и аз не искам да я търся, защото като го правех все се измисляше различни истории, че е обвързана, и от близо месец не съм я търсил, защото отново ме блокира, не че не мога да се свържа с нея. И после все ме отблокира.. Все пак тя реши да се разделим, понеже в този момент каза, че не се чувствала добре и е по склонна да се разделим. Вярно и аз имам малка вина, понеже съм импулсивен човек, а тя понякога се дразнеше от това. Но и каза, че аз я обичам повече от колкото тя мен. След като се разделихме все ми повтаряще ,че не ме обича, но знам, че не е точно така. Не ви разбрах за какъв етап говорите- за обвързването ли. Просто флиртува ли. Ще има ли връзка с този човек. Ще бъде ли поне добре с него? Защото макар и разделени искам да е добре. Ако не бъда с нея то поне скоро ще се появи ли друго момиче, макар, че искам много да се съберем и да оправим нещата. Защото чувствам, че може да излезе наистина нещо от това. Незнам нейните чувства истински ли са били. Тя първа ги разкри и доста добре се отнасяше с мен. Връзката ни многа бързо прерастна в сериозна, заживяхме заедно, но изведнъж нещо много се обърка и се обърнаха нещата. Като и двамата си говорехме за напред дори смятахме, след време да предприемем по сериозна стъпка. Възможно ли е връзката ни да е била кармична. Благодаря за отговора ви

синева

Здравейте,

според мене тя си няма представа какво чувствате към нея. Изглежда ми, че тя не е много инициативна с мъжете. Така че вие ще трябва да измислете начин, за да си поговорите двамата. Тя е малко по-малко импулсивна в любовта отколкото вие. По-скоро вие сте искале да скъсате с нея. Тя е била по-пасивна. Сега съжалявате. Анализирайте добре чувствата ви и бъдете по-открит с нея.
Поздрави

Activis

@синева Не съм искал да скъсам с нея по никакъв начин. Аз се пробвам да я върна, но ще е много трудно. Аз искам да се видим, но тя не иска. Тя знае, че я обичам и знае напълно чувствата ми. Нищо не съм крил. А отностно другите неща, където ви питах за флирта и останалото, какво виждате. Виждате ли да се съберем с нея дори да не е сега. Да се променят нещата. И ако не се събера с нея, скоро ще се появили друго момиче

синева

Цитат на: Activis - Октомври 15, 2018, 02:45:30 PM
@синева Не съм искал да скъсам с нея по никакъв начин. Аз се пробвам да я върна, но ще е много трудно. Аз искам да се видим, но тя не иска. Тя знае, че я обичам и знае напълно чувствата ми. Нищо не съм крил. А отностно другите неща, където ви питах за флирта и останалото, какво виждате. Виждате ли да се съберем с нея дори да не е сега. Да се променят нещата. И ако не се събера с нея, скоро ще се появили друго момиче
Съжалявам, отговорих без да прочета предният пост. Ще може ли буквичката й ?

Activis

Името и е с В. Благодаря за отделеното време. Ще се радвам да ми отговорите на тези неща. И какво виждате занапред дори и да не съм с нея, макар, че чувствам че това е жената.

синева

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 02:34:34 PM
Здравейте,

според мене тя си няма представа какво чувствате към нея. Изглежда ми, че тя не е много инициативна с мъжете. Така че вие ще трябва да измислете начин, за да си поговорите двамата. Тя е малко по-малко импулсивна в любовта отколкото вие. По-скоро вие сте искале да скъсате с нея. Тя е била по-пасивна. Сега съжалявате. Анализирайте добре чувствата ви и бъдете по-открит с нея.
Поздрави
Според мене тя не знае как да реагира спрямо вашата импулсивност. Ако вече мислено търсите други алтернативи в любовен план значи не  сте открит с нея. Така или иначе моят съвет е първо да преосмислите характера ви, да станете по-спокойна личност. Така ще подобрите и интуицията ви. После ще бъдете готов да намерите любовта.
Поздрави

Activis

По принцип не търся други алтернативи. Питам просто. Аз искам да бъда с нея. Да права сте за характера ми. Опитвам се да бъда по спокоен. Но все пак , има ли шанс да сме заедно с нея. Ще се оправят ли нещата. И другите неща, където ви питах какво ще излезе от тях. От този флирт. Тя сеща ли се за мен. Благодаря