Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Имам ли бъдеще с него?

Започната от Адриана Лазарова, Октомври 14, 2018, 01:15:23 PM

« назад - напред »

Адриана Лазарова

Здравейте! Изпитвам силни чувства към един мъж. Много искам да имам връзка с него. Пишем си и той казва, че иска да се види с мен, но все се случва нещо и не се виждаме. Досега не съм се чувствала толкова добре с никой мъж. Той казва, че и на него му е хубаво с мен. Искам да попитам имам ли шанс да имам сериозни отношения с него и дали той е моят човек, защото аз така го усещам.Благодаря!

ufo100

Щом така го усещате, значи е така. Със сигрност има шанс. Въпросът е ще се възползвате ли от него и дали няма да почнат номерата.

Адриана Лазарова

За какви номера става въпрос, от негова страна ли, защото аз не си падам по номерата, доста съм директна.

синева


Здравейте,
според мене, вашата интуиция за развитието на вашата връзка е добра. Явно ще ви трябва малко време за да конкретизирате вашата връзка, но до края на октомври ще има среща и начало на една красива история...
Поздрави

elena1973

Благодаря ви много за отговора.С Миран живеем в Швеция. Той не е получил всички документи от миграционните власти и не може да започне работа без тях. Виждате ли кога може да ги получи? Той се притеснява, че не работи.

синева

Здревейте,
според мене до 2 месеца ще получи документите. После веднага ще си намери работа. Успех!

elena1973



Благодаря ви много за отговора! Хубаво е да чуЯ
нещо положително!

ddd

Здравейте,
От 3 години имам връзка с мъж, който за мен беше мъжът с главно "М". Наскоро обаче разбрах, че от известно време има отношения и с друга жена (не знам точно колко дълбоки отношения, за мен е важен факта, че я има). За момента не се виждаме, по мое желание. Въпреки това, аз не мога да се примиря, че това е краят ни.
Ще продължат ли отношенията ни "на чисто" или просто всеки трябва да си тръгне по своят път?

Activis

Според мен лъжата в една връзка е низост и още по- малко, че имате връзка от толко време. Вие как чувствате мъжа си до вас. Нещо променило ли се е в държанието му към вас? Вие склонна ли сте да простите тази изневяра? И да живеете с тази мисъл занапред, защото един път се е случило? Седнете и поговорете открито. Тогава ще разберете, какво да правите. Това е моето мнение

синева

Цитат на: ddd - Октомври 22, 2018, 08:03:55 PM
Здравейте,
От 3 години имам връзка с мъж, който за мен беше мъжът с главно "М". Наскоро обаче разбрах, че от известно време има отношения и с друга жена (не знам точно колко дълбоки отношения, за мен е важен факта, че я има). За момента не се виждаме, по мое желание. Въпреки това, аз не мога да се примиря, че това е краят ни.
Ще продължат ли отношенията ни "на чисто" или просто всеки трябва да си тръгне по своят път?
Здравейте,
според мене той е искал да изживее, сравнително по декомплексиран начин, една паралелна на вашата връзка. Изглежда, че той не обича да прави дългосрочни съвместни планове с вас. Той има малко чувства към вас и ви намира привлекателна, така че няма нищо против да възобнови връзката си с вас. Вие ще решите.

ddd

Цитат на: синева - Октомври 22, 2018, 08:57:14 PM
Цитат на: ddd - Октомври 22, 2018, 08:03:55 PM
Здравейте,
От 3 години имам връзка с мъж, който за мен беше мъжът с главно "М". Наскоро обаче разбрах, че от известно време има отношения и с друга жена (не знам точно колко дълбоки отношения, за мен е важен факта, че я има). За момента не се виждаме, по мое желание. Въпреки това, аз не мога да се примиря, че това е краят ни.
Ще продължат ли отношенията ни "на чисто" или просто всеки трябва да си тръгне по своят път?
Здравейте,
според мене той е искал да изживее, сравнително по декомплексиран начин, една паралелна на вашата връзка. Изглежда, че той не обича да прави дългосрочни съвместни планове с вас. Той има малко чувства към вас и ви намира привлекателна, така че няма нищо против да възобнови връзката си с вас. Вие ще решите.

Благодаря ви за отговора!

sunshai

Здравейте след пет годишно съжителство ме напусна оставяйки едно  за сбогом.Интересува ме имам ли бъдеще с този човек.Обичам го ужасно много

Activis

Щом ми е оставил , а не ви го е казал директно този човек го мъчи нещо или го е било страх от реакцията ви, ако го каже в очите ви. Има нещо нередно в тази ситуация. Но щом е казал да не го търсите едва ли той ще ви потърси

sunshai


Activis

Цитат на: sunshai - Октомври 23, 2018, 06:25:19 PM
Благодаря ви за отговора

Това е мое мнение. Нека и други да кажат