Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос свързан с работа?

Започната от Reni8, Октомври 14, 2018, 03:25:49 PM

« назад - напред »

синева

Изкарайте педагогически курс. Вие обичате да работите с деца, не юноши. В начално училище.

Hope6

@синева, след няколко дни имам интервю за работа, което ще се проведе в друг град, а не в града където живея. Имам ли шансове за одобрение, какво виждате?
Благодаря Ви предварително.

eli

Цитат на: синева - Октомври 15, 2018, 03:10:02 PM
Здравейте,
според мене ще си намерите нова и малко по-добре платена работа. До 2-3 месеца.
Поздрави
Благодаря, надявам се да се случи положително развитие в работен план и ново по-добро начало.

синева

Здравейте,
според мене тази работа ви мотивира и финансово и професионално. Ще има и други кандидати - около 4 -5. Но ми се струва, че въпреки доброто ви представяне на интервюто, в крайна сметка, след колебание ще изберат кандидат с повече опит и по-близка квалификация към изискваната. Няма преместване, но вие ще смените работата към декември и с по - добро заплащане. Желая ви успех!

Hope6


Activis

@синева как виждаш моето развитие в работата. Искам след време да израствам. Работя в доста сериозно предприятие. С колегите се разбираме добре., както и с началниците ми.

синева

Здравейте,
според мене вие ще останете да работите и развивате успешно в същото предприятие още доста години. Заплатата е добра. Успех !

Activis

Да наистина заплатата е доста добра. Попитах ви , защото по принцип съм по заместване. Но титуляра има още време докато се върне, защото е по майчинство. А и до колкото съм говорил с началниците , ще искат да ме оставят. Все пак съм обучен кадър виче.Благодаря

Roza

Синева - може ли да ми кажеш кога ще започна работа. Сега съм безработна и си търся работа. Кандидатствах скоро по обява но още не ми са се обадили.

Roza

[quote author=Roza link=topic=5
Синева - може ли да ми кажеш кога ще започна работа. Сега съм безработна и си търся работа. Кандидатствах скоро по обява но още не ми са се обадили.
[/quote]

синева

Цитат на: Roza - Октомври 16, 2018, 09:59:02 PM
Синева - може ли да ми кажеш кога ще започна работа. Сега съм безработна и си търся работа. Кандидатствах скоро по обява но още не ми са се обадили.
,,
Здравейте,
според мене ще си намерите сравнително бързо работа и ще сте доволна въпреки ниската заплата.
Желая ви успех !

Roza

Синева - виждате ли да ми се обадят за интервю за работата която кандидатствах миналата седмица. Работата е свързана в банковата сфера. Благодаря ви

синева

Цитат на: Roza - Октомври 16, 2018, 10:51:14 PM
Синева - виждате ли да ми се обадят за интервю за работата която кандидатствах миналата седмица. Работата е свързана в банковата сфера. Благодаря ви
Здравейте,
според мене ще ви се обадят за интервю сравнително бързо. Само че ми излиза ниска заплата - около 450 лева. Нормално ли е ? Успех !

Activis

Стартовите заплати в тази сфера са около тези пари.

reliance

Здравейте! От няколко години се боря малкото предприятие, което управлявам да не фалира. Тази година нещата са много трудни и не вървят добре. Какво ще се случи? Ще оцелеем ли или ще затворим? Ще съм благодарна, ако получа предсказание. Аз съм зодия лъв.