Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Завръщане на мъж

Започната от Rosi12345, Октомври 14, 2018, 07:08:26 PM

« назад - напред »

Rosi12345

Ще се върне ли при мен мъжът с когото имах много дълга връзка. Обичам го страшно много и искам поне за 5 минутки да си поговорим. Имам ли шанс да ме потърси?

синева

Здравейте,
според мене вашата връзка изглежда малко изчерпана, въпреки че и двамата желаете да си дадете нов шанс, но миналите ви взаимоотношния са били малко объркани. Ще има разговор по ваша инициатива след известно време...
Поздрави

malinkarosi

@синева , бихте ли ми гледали ?

Въпросът ми е ще остана ли с приятеля ми, с който съм в момента ( за сега имаме връзка ор разстояние и част от годината не сме заедно) и ще създадем ли семейство ? Той иска ли това?

Rosi12345

Искам той да ме потърси и кога ще стане това. Обичам го страшно много

синева

Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:36:31 PM
@синева , бихте ли ми гледали ?

Въпросът ми е ще остана ли с приятеля ми, с който съм в момента ( за сега имаме връзка ор разстояние и част от годината не сме заедно) и ще създадем ли семейство ? Той иска ли това?

Здравейте,
според мене вие досега не сте разговаряли на тази тема и е по-скоро заинтересуван от професионалният и финансов аспект засега... Но няма раздяла.
Поздрави

malinkarosi

Цитат на: синева - Октомври 14, 2018, 08:56:53 PM
Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:36:31 PM
@синева , бихте ли ми гледали ?

Въпросът ми е ще остана ли с приятеля ми, с който съм в момента ( за сега имаме връзка ор разстояние и част от годината не сме заедно) и ще създадем ли семейство ? Той иска ли това?

Здравейте,
според мене вие досега не сте разговаряли на тази тема и е по-скоро заинтересуван от професионалният и финансов аспект засега... Но няма раздяла.
Поздрави

Не сме говрили, защото не сме се виждали на 4 очи последните месеци, няма как да говрим за такива важни неща онлайн. Затова ми се иска да знам как ще продължи връзката - ще има ли напредък, събиране на едно място ?

синева

Цитат на: Rosi12345 - Октомври 14, 2018, 08:38:02 PM
Искам той да ме потърси и кога ще стане това. Обичам го страшно много

И той има чувства и колебания същевременно. Той иска да ви се обади, но по-скоро вие ще го потърсите. Бъдещето ще покаже...

синева

Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:59:28 PM
Цитат на: синева - Октомври 14, 2018, 08:56:53 PM
Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:36:31 PM
@синева , бихте ли ми гледали ?

Въпросът ми е ще остана ли с приятеля ми, с който съм в момента ( за сега имаме връзка ор разстояние и част от годината не сме заедно) и ще създадем ли семейство ? Той иска ли това?

Според мен ще ви трябва много търпение в тази връзка, но няма прекъсване. Семейството е с него, но след години - нещо като 3-4...

Здравейте,
според мене вие досега не сте разговаряли на тази тема и е по-скоро заинтересуван от професионалният и финансов аспект засега... Но няма раздяла.
Поздрави

Не сме говрили, защото не сме се виждали на 4 очи последните месеци, няма как да говрим за такива важни неща онлайн. Затова ми се иска да знам как ще продължи връзката - ще има ли напредък, събиране на едно място ?

alvena

@синева,може ли и на мен да гледате,ако има вьзможност?Мьжа в когото сьм влюбена,сьщо казва,че ме обича,но в сьщото време не тьрси контакт,а чака само аз да го правя.Дали не ме льже?Ще бьдем ли семейство?Благодаря!

синева

Цитат на: alvena - Октомври 16, 2018, 09:10:19 AM
@синева,може ли и на мен да гледате,ако има вьзможност?Мьжа в когото сьм влюбена,сьщо казва,че ме обича,но в сьщото време не тьрси контакт,а чака само аз да го правя.Дали не ме льже?Ще бьдем ли семейство?Благодаря!
Здравейте,
според мене той има чувства, но засега е много далеч от темата за семейство и деца. Вие явно сте му казали какво е вашето становище и сега той не знае как да реагира. Ако не се лъжа, вие сте още млади. Оставете време на времето. Поздрави!

ailli

Стар приятел ме потърси, каза, че сме свързани и му липсвам, че с мен има уникална връзка и се чувства себе си. Обаче, има хиляди проблеми в живота си и се е изгубил в тях, не намира собствена посока. Тези трудности ще попречат ли на това да сме заедно отново? Кога би било възможно? Искаме се, но той не знам дали може да поеме отговорност за двама ни. Моля за прогнозата ви @синева

синева

Здравейте,
според мене, приятели - да. Развиване в любовна връзка - не.
Поздрави !

alvena

@синева ,благодаря за отговора.Да,аз му казах моето становище.Наистина,той все едно не знае какво да направи,но ми се струва, че иска да сме заедно.Ние не сме много млади,над 40,аз бях вече омьжена,а той не е бил и според мен няма много време  да се бави.Но не разбрах, дали ни виждате като семейство?.Благодаря.

синева

Цитат на: alvena - Октомври 16, 2018, 03:52:58 PM
@синева ,благодаря за отговора.Да,аз му казах моето становище.Наистина,той все едно не знае какво да направи,но ми се струва, че иска да сме заедно.Ние не сме много млади,над 40,аз бях вече омьжена,а той не е бил и според мен няма много време  да се бави.Но не разбрах, дали ни виждате като семейство?.Благодаря.
Ще може ли буквичката на името му?

Cvete

Здравейте @синева!
Може ли да помоля за Вашата прогноза:
Преди около шест месеца имах връзка с мъж на моята възраст, в когото много се влюбих. Разделихме се по неясни за мен причини, той просто не каза нищо конкретно, а само, че чувствал, че нямало да се получи между нас. И това при положение, че бил влюбен в мен около 11 години. Много исках да поговорим и да се разберем, ако има някакъв проблем, но той категорично отказва да се срещнем. Същевременно подпитва приятелите ми за мен. Можеш ли да ми кажеш дали все още има чувства към мен и дали ще се срещнем, за да поговорим. Има ли вероятност да възобновим отношенията си или вече е с друга жена? Имаме ли някакво бъдеще заедно?