Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Завръщане на мъж

Започната от Rosi12345, Октомври 14, 2018, 07:08:26 PM

« назад - напред »

синева

Цитат на: Cvete - Октомври 16, 2018, 04:18:30 PM
Здравейте @синева!
Може ли да помоля за Вашата прогноза:
Преди около шест месеца имах връзка с мъж на моята възраст, в когото много се влюбих. Разделихме се по неясни за мен причини, той просто не каза нищо конкретно, а само, че чувствал, че нямало да се получи между нас. И това при положение, че бил влюбен в мен около 11 години. Много исках да поговорим и да се разберем, ако има някакъв проблем, но той категорично отказва да се срещнем. Същевременно подпитва приятелите ми за мен. Можеш ли да ми кажеш дали все още има чувства към мен и дали ще се срещнем, за да поговорим. Има ли вероятност да възобновим отношенията си или вече е с друга жена? Имаме ли някакво бъдеще заедно?
Здравейте,
според мене той наистина има някакви чувства към вас, но по-скоро си е добре сам, без жена до него. Така ги чувства нещата. Възможно е вашата връзка да си остане така. Характер.
Успех!

Cvete

Благодаря за отговора, но можеш ли са видиш защо не иска да се срещне с мен и да каже открито какво му пречи.
Говорихме миналата седмица по служебни въпроси и му предложих да се обади, когато идва към работата ми, при което той каза "добре". Беше спокоен. Ще ми се обади ли наистина?

alvena


синева

Цитат на: alvena - Октомври 16, 2018, 05:12:55 PM
Буквата на името е Ш.
Здравейте,
според мен няма нищо,за което да се безпокоите. Ш. има сериозни чувства към вас.
Успех!

malinkarosi

Цитат на: синева - Октомври 14, 2018, 09:19:49 PM
Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:59:28 PM
Цитат на: синева - Октомври 14, 2018, 08:56:53 PM
Цитат на: malinkarosi - Октомври 14, 2018, 08:36:31 PM
@синева , бихте ли ми гледали ?

Въпросът ми е ще остана ли с приятеля ми, с който съм в момента ( за сега имаме връзка ор разстояние и част от годината не сме заедно) и ще създадем ли семейство ? Той иска ли това?

Според мен ще ви трябва много търпение в тази връзка, но няма прекъсване. Семейството е с него, но след години - нещо като 3-4...

Здравейте,
според мене вие досега не сте разговаряли на тази тема и е по-скоро заинтересуван от професионалният и финансов аспект засега... Но няма раздяла.
Поздрави

Не сме говрили, защото не сме се виждали на 4 очи последните месеци, няма как да говрим за такива важни неща онлайн. Затова ми се иска да знам как ще продължи връзката - ще има ли напредък, събиране на едно място ?

@синева, моля те да ми гледаш дали моя прител има нещо общо с бившето си гадже? Не говоря за диалог или да се видят на кафе - а дали имат интимнодт някаква и той да е скрил от мен ?

синева

Здравейте,
според мене той не е имал и няма контакт с бивша.

Cvete

Цитат на: Cvete - Октомври 16, 2018, 04:43:58 PM
Благодаря за отговора, но можеш ли са видиш защо не иска да се срещне с мен и да каже открито какво му пречи.
Говорихме миналата седмица по служебни въпроси и му предложих да се обади, когато идва към работата ми, при което той каза "добре". Беше спокоен. Ще ми се обади ли наистина?
@синева можеш ли да ми отговориш на горните въпроси? Много ми се иска поне да го видя.

malinkarosi

Цитат на: синева - Октомври 16, 2018, 09:00:09 PM
Здравейте,
според мене той не е имал и няма контакт с бивша.

Благодаря @синева, аз също така усещам, за малко се стресирах, но после разсъдих и опитах да усетя истината - и аз мисля,че не е направил нищо нередно.
Мисля,че ме обича.

синева

Цитат на: Cvete - Октомври 16, 2018, 09:10:43 PM
Цитат на: Cvete - Октомври 16, 2018, 04:43:58 PM
Благодаря за отговора, но можеш ли са видиш защо не иска да се срещне с мен и да каже открито какво му пречи.
Говорихме миналата седмица по служебни въпроси и му предложих да се обади, когато идва към работата ми, при което той каза "добре". Беше спокоен. Ще ми се обади ли наистина?
@синева можеш ли да ми отговориш на горните въпроси? Много ми се иска поне да го видя.
Според мене разговор ще има, но може би той да не успее да обясни точно какво се случва, но по принцип няма външен фактор замесен. Успех !

alvena

Благодаря за отговора.Щом този мьж има сериозни чувства,може ли да видите, мисли ли за бьдещо сьжителство с мен ?Дали това накога ще се случи?Благодаря!

ninom

Здравейте, Синева.Бихте ли ми гледали?
Имам връзка с мъж с буква Т над 40г.в когото съм влюбена.Контактът ни е повече от разстояние,живеем в различни градове.Какви са шансовете ни в перспектива,изпитва ли истински чувства към мен и дали ще бъдем заедно.Благодаря предварително.

синева

Цитат на: ninom - Октомври 17, 2018, 12:32:59 PM
Здравейте, Синева.Бихте ли ми гледали?
Имам връзка с мъж с буква Т над 40г.в когото съм влюбена.Контактът ни е повече от разстояние,живеем в различни градове.Какви са шансовете ни в перспектива,изпитва ли истински чувства към мен и дали ще бъдем заедно.Благодаря предварително.
Здравейте,
според мене между вас има искрени любовни чувства въпреки вашите колебания. Ще има планове в насока съжителство, но конкретизацията ще е бавна. Успех !

ninom

Цитат на: синева - Октомври 17, 2018, 03:24:17 PM
Цитат на: ninom - Октомври 17, 2018, 12:32:59 PM
Здравейте, Синева.Бихте ли ми гледали?
Имам връзка с мъж с буква Т над 40г.в когото съм влюбена.Контактът ни е повече от разстояние,живеем в различни градове.Какви са шансовете ни в перспектива,изпитва ли истински чувства към мен и дали ще бъдем заедно.Благодаря предварително.
Здравейте,
според мене между вас има искрени любовни чувства въпреки вашите колебания. Ще има планове в насока съжителство, но конкретизацията ще е бавна. Успех !
[/Сърдечно ти благодаря.

Activis

Трудна работа. Връзки от разстояние, не са много успешни. Трябва да се предприеме нещо...иначе всичко е загубено

Rosi12345

Здравейте,искам да се видя с един мъж,когото много обичам и не съм виждала 5 години.Ще ме потърси ли някога?Обича ли ме още?Ще бъдем ли заедно ?