Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Мое жилище

Започната от Margarita, Октомври 16, 2018, 06:44:18 PM

« назад - напред »

Margarita

Здравейте, от години живея в апартамента на сестра ми. Мечтая за мой собствен дом. Ще се осъществи ли? Ще живея ли в ново жилище?

синева

Цитат на: Margarita - Октомври 16, 2018, 06:44:18 PM
Здравейте, от години живея в апартамента на сестра ми. Мечтая за мой собствен дом. Ще се осъществи ли? Ще живея ли в ново жилище?
Здравейте,
след няколко години.
Успех!

Activis

@синева цял живот винаги се стремя сам да постигам целите си. Рано или късно. В момента нямам собствен дом. Там където ми е родния град живея при родителите си. А в града в който работя съм на квартира, така може да се каже. Живях и малко при момичето, за което знаеш. Въпро са ми е виждаш ли в близките години дали ще успея да осъществя и тази мечта да имам мой собствен дом.

синева

Цитат на: Activis - Октомври 16, 2018, 10:19:49 PM
@синева цял живот винаги се стремя сам да постигам целите си. Рано или късно. В момента нямам собствен дом. Там където ми е родния град живея при родителите си. А в града в който работя съм на квартира, така може да се каже. Живях и малко при момичето, за което знаеш. Въпро са ми е виждаш ли в близките години дали ще успея да осъществя и тази мечта да имам мой собствен дом.
Според мене засега няма покупка на жилище въпреки добрата заплата, която не е все пак достатъчна за кредит. Често покупката на жилище е свързана със създаването на семейство, и не знам дали ще се съгласите с мене, но имам чувството, че при вас нещата в този аспект ще се нареждат лека-полека. Успех !

Activis

Да права сте. Тук усещането ви е доста високо. Заплатата ми не е на ниво голям заем за жилище на този етап. Макар, че заплатата ще се увеличава постепенно с годините. Да точно затова искам жилище, един ден като имам семейство да съм спокоен.  Незнам кога ще го създам това семейство, смятах, че с това момиче, с което бях можехме да го създадем на по- късен етап. Но това времето ще покаже дали ще е тя или друга жена. Благодаря.

Teomi

Може ли и аз да задам въпрос?От години се опитвам да продам жилището си в България.Много хора се обаждат,разглеждат и дотам.Вече достатъчно смъкнах от цената.Въпроса ми е ще успея ли да го продам и заслужава ли си да купя жилище тук в Германия?

Activis

Теоми, а защо не го дадеш под наем. Ако не можеш да го продадеш. Един ден можеш да си се върнеш.

Teomi

Не става за даване под наем,ако е,ще е само сезонно (на морето е).Аз има къде да се върна в България,но тук съм под наем о бих предпочела да давам тази сума на банката и жилището да си е за мен след време.

синева

Здравейте,
според мене жилището има нужда от ремонт и поради тази причина потенциалните купувачи се колебаят и намират цената висока. Агенцията представя добре апартамента. Към февруари. Успех !

Teomi

Благодаря за отговора.Жилището е ремонтирано наскоро,но квартала е нов и доскоро всяко второ жилище там беше обявено за продан.

Debora

@Teomi,за сьжеление (на продавачите)цените на имотите по морето доста паднаха.Засега търсенето е от страна на руснаци и българи,които желаят да закупят имот като второ жилище.Може да се обърнете към агенция ,която работи с Русия.Добре сте го замислела особено  ако нищо не ви свързва с това жилище.