Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов между два континента - ще продължим ли напред ?

Започната от e.galabova, Октомври 17, 2018, 01:40:06 PM

« назад - напред »

e.galabova

Доста мислих и днес някак събрах смелост да блокирам неговия телефон да няма достъп до моя.
Слушах много видеа за енергийните връзки и все по-ясно осъзнавам,че аз съм в плен на подобни връзки, които ме държат безпомощна. Не се чувствам добре.
Искам да имам друго усещане за любимия човек, други очаквания, стабилност и сигурност - няма ги сега. Опитвам да се спася, колкото и странно да звучи това, да се спася да не продължавам да пропадам в тази пропаст на чувства, които дори не знам дали са споделени от сърце, а дори да са - няма такава външна изява, която да ме кара да го усещам. Няма действия, които да ми покажат,че има смисъл.И аз не мога да се подложа на още един епизод с него, предвид,че няма изгледи да е по-добре от преди.
@синева, излях си тука всяка емоция, която ме мъчи в този пост, търсеща отговор за себе си, кое е правилно. Би ли ми казала, какво виждаш за развоя на моя любовен живот след това ми действие, ще има ли човек, който да обичам споделено и той да е истински отдаден в отношенията, кога ? Ще успея ли да бъда силна и да не се видя с него, никога повече ?

синева

Цитат на: e.galabova - Ноември 09, 2018, 04:00:44 PM
Доста мислих и днес някак събрах смелост да блокирам неговия телефон да няма достъп до моя.
Слушах много видеа за енергийните връзки и все по-ясно осъзнавам,че аз съм в плен на подобни връзки, които ме държат безпомощна. Не се чувствам добре.
Искам да имам друго усещане за любимия човек, други очаквания, стабилност и сигурност - няма ги сега. Опитвам да се спася, колкото и странно да звучи това, да се спася да не продължавам да пропадам в тази пропаст на чувства, които дори не знам дали са споделени от сърце, а дори да са - няма такава външна изява, която да ме кара да го усещам. Няма действия, които да ми покажат,че има смисъл.И аз не мога да се подложа на още един епизод с него, предвид,че няма изгледи да е по-добре от преди.
@синева, излях си тука всяка емоция, която ме мъчи в този пост, търсеща отговор за себе си, кое е правилно. Би ли ми казала, какво виждаш за развоя на моя любовен живот след това ми действие, ще има ли човек, който да обичам споделено и той да е истински отдаден в отношенията, кога ? Ще успея ли да бъда силна и да не се видя с него, никога повече ?
Наближава декември и доста неща ще разясните в скоро време. Моят съвет е да не се подавате на отчаяние и да се подготвите за празниците. Нямам нищо против темите зе енергйите, но все пак трябва да се внимава с интерпретацията им. Във вашият случай, сте на голямо разстояние един от друг, с малко общи планове, вие сте млада и искате ново развитие в личния живот. Нищо необичайно. Проблемът е, че два човека, които живеят на разстояние се губят малко, тъй като се сблъскват всекидневно с различни действителности. Вземете взаимно решение. Аз вече съм ви дала в предишен пост моята прогноза, но ясновидството не е математика. Каквото и да решите вие, то ще бъде най - доброто за вас.

Gotiniq

@синева , да така е, действително. Но имам и други болежки, знаете ли, като че ли ми става лошо от ядене,сякаш кръвната ми захар играе и не знам вече какво да правя и какво да ям. Страх ме е да не получа диабет. И с липсата на работа още по-зле ставам.

Activis

Пускаш си изследвания при такова съмнение. И преди ти бях казвал, че всичко е на психическа основа

e.galabova

@синева, здравей, от последния ни разговор тук с теб не съм имала комуникация с него. Дори мисля ,че вече е в България, но нямам вест от седмици.
Може ли да ми кажеш как ще се развие ситуацията от 1до 2 седмици като срок ? Ще има ли обаждане от него, среща, вест ? Вече в България ли е ?

синева

Според мен той ще пристигне до 2 -3 дена в България. Малко трудна е за разнищване тази ситуация, но ми излиза, че все пак иска да се свърже с вас, има чувства, но оттам нататък не знам накъде да задълбоча. За характер ми излиза, че обича да пътува и е любознателен, това е логично почти, но после - горделив, малко безгрижен. Би ли ми казала по какви причини или без сте прекъснали връзка ? По - скоро по негова инициатива е това прекъсване. От около 3 седмици някъде ? Излиза, че все пак ще се видите след около седмица.

e.galabova

Цитат на: синева - Декември 04, 2018, 10:55:12 PM
Според мен той ще пристигне до 2 -3 дена в България. Малко трудна е за разнищване тази ситуация, но ми излиза, че все пак иска да се свърже с вас, има чувства, но оттам нататък не знам накъде да задълбоча. За характер ми излиза, че обича да пътува и е любознателен, това е логично почти, но после - горделив, малко безгрижен. Би ли ми казала по какви причини или без сте прекъснали връзка ? По - скоро по негова инициатива е това прекъсване. От около 3 седмици някъде ? Излиза, че все пак ще се видите след около седмица.
Един ден някак сама се провокирах от неговото отношение, там е било посреднощ ( 7 часа разлика) , при мен ден и нещо по еротично ми писа и аз заявих,че имам нужда от 1,2,3 преди това, за което той ми пише и той млъкна, казах,че ако не може да имаме 1,2,3 да реши сам дали да се видим или не. След няколко дни ми писа,че не исакал да ме наранява. Така,че може да се каже,че за момента решението е негово да приключи. От тогава минаха 3-4 седмици. Повече нищо не знам, последно беше споменал ,че ще си идва по-това време горе долу, но не знаеше дата. Всеки ден го мисля, аз съм на разлино мнение всеки ден, но сърцето ми иска и иска да го види. Според теб има желание да се видим ?

синева

Да, можем да ги навържем нещата. Горделив и не ви търси, малко по безгрижен начин е прекъснал връзката, и сега и вие не го търсите...Той може би не знае как да подхване нещата наново. Дава ми се вие да възстановите комуникацията между вас. Вие решавате, но все пак вие трябва да ги изясните тези неща между вас и сега е идеалният момент с идването му.

e.galabova

За момента не мога да предприема нищо, защото нито знам къде е, нито как да подходя. Предположението ми е,че в някакъв момент той ще ме потърси сам и на мен ще ми омекнат капачките. Всеки ден си мисля как трябва да постъпя, когато това се случи ... сигърно до седмица както ти ми казвап @синева. Може би объркването ни е взаимно, аз твърде много мисля за него, а това няма как да е едностранен процес, когато е така упорито най-често е и от двете страни мисленето. Като болест.

синева

Прогнозата е положителна и се надявам да бъде потвърдена в скоро време.

e.galabova

Благодаря :), ще пиша как са се развили събитията. За съжаление трябва в момента най-първо да намеря начин да се успокоя и да притихнат мислите в главата ми. Опитвам да спортувам и медитирам, до колкото мога, да съм заета постоянно. Лека и спокойна нощ, до скоро :)

e.galabova

@синева, вече има потвърждение на твоята прогноза!!!

Преди малко получих съобщение, че утре тръгва - т.е позна,че идва до 2-3 дни. ( негово утре е наше днес късно вечерта / през нощта)
После - съобщението е доста странно, "утре пътувам, ако искаш да се видим, добре" - звучи все едно,че аз настоявам за това и хайде от него да мине. Може би не знае как ще му реагирам и е предпазлив. Топката е в моето поле. И сега остава най-трудната част - нещо да отговоря в следващите 2-3 часа, за да може да го прочете и да знае, преди да си изкл. телефона за път. А аз не знам как да постъпя, в мен има огромна дилема - не искам да страдам и да се измъчвам. Ето защо ти излезе в картите,че аз ще подновя - защото той не взима инициатива докрай. Има ли вариант да се гледа за избор между 2 възможности: 1) Какво ще се случи, ако го допусна в живота си ? 2) Какво ще се случи ако продължа напред, без да имам повече контакт с него ? - коя е възможност ще ме направи щастлива, кой път е по-добрият за мен.
Много ще съм ти благодарна да разгледаме ситуацията, защото съм разкъсана отвътре и това ми създава огромен стрес.

синева

Дали имаме избор в живота!? Ние това правим постоянно и това после съставлява нашето бъдеще с всичките щастливи и не чак толкова щастливи моменти, за жалост. Какъвто и да е този избор.

e.galabova

@синева, радвам се,че писа тук, точно когато имам известие и от него.
След вчера се държах любезно, казах,че ще се видим на вечеря, когато дойде и му пожелах лек полет и да пише като кацне. Не очаквах да е така изпълнителен - наистина писа, че е кацнал.Аз казах,че това е хубаво и изпратих усмивка. Може ли да ми кажеш какво ще се случи тези дни - къде ще се видим - навън или в къщи , какво ще стане ?

синева

Излиза, че ще има много излизания, разговори, ще бъдете често заедно, като нормална влюбена двойка. Моят личен съвет е да подобрите начина ви на общуване и двамата, знам че е лесно да се каже, и да се разберете двамата дали имате еднакви дългосрочни планове в сантиментален план. Все пак това е твое право, и това е твоят живот. Иначе ще бъде като преди със съмнения и измъчвания.