Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Любов между два континента - ще продължим ли напред ?

Започната от e.galabova, Октомври 17, 2018, 01:40:06 PM

« назад - напред »

e.galabova

Цитат на: синева - Декември 06, 2018, 05:19:33 PM
Излиза, че ще има много излизания, разговори, ще бъдете често заедно, като нормална влюбена двойка. Моят личен съвет е да подобрите начина ви на общуване и двамата, знам че е лесно да се каже, и да се разберете двамата дали имате еднакви дългосрочни планове в сантиментален план. Все пак това е твое право, и това е твоят живот. Иначе ще бъде като преди със съмнения и измъчвания.
За мен ситуацията наистина е някак необичайна и не знам какво ще се случи. И двамата в момента се държим резервирано, но е някакъв напредък,че поне си писахме по1-2 реда. Искам да кажа, @синева огромно благодаря за реалната прогноза, която направи за идването му и за свързването с мен. Супер точно, а все пак ставаше дума за време, дни и т.н От тук занапред ще следя какво ще се случи. Питах те къде според теб ще се видим, защото му бях писала,че бих се видяла с него на вечеря, за да знае, че няма как изведъж да дойде  и всичко да си е по старо му. Не знам, доколко той е осъзнал това. Мислиш,че е имал време да обмисли темата за мен и в момента действително знае ли какво желае ?

синева

Ще имате много разговори, така че ще има развитие. Пази дистанция отначало, това е разбираемо. Кажете каквото имате да си кажете от толкова време очи в очи. И после, вие си решавате.

e.galabova

Здравей @синева, знам, че ми спомена , че ще се видим до седмица с него. Но аз пак съм безкрайно съкрушена. Откакто пристигна един ред не писа за среща, излизал е с кой ли не за три -четири дни, а аз даже не съм просторна със обаждане или съобщение. Защо се държи така ? Какво му става на този човек?

синева


e.galabova

Цитат на: синева - Декември 09, 2018, 11:27:30 PM
Изглежда, че ще има контакт към вторник.

Ще полудея от този човек. Не знам как да реагирам , да се виждаме ли , да го махна от себе си завинаги ли? Глу***!
Даже има рецензия на думата, ама е така. Имам гадна съдба да ми е в живота такъв Идиот!

e.galabova

@синева, няма и дума, няма и следа - вече започнах да се демотивирам за нов контакт с него. Мисля,че има друга жена, такова отношение не показва дори интерес към мен. Какво е положението според теб ?

синева

След като получи съобщението му двамата нещо уговорихте ли сте ? Кога да се чуете отново ?

e.galabova

Цитат на: синева - Декември 11, 2018, 09:30:59 PM
След като получи съобщението му двамата нещо уговорихте ли сте ? Кога да се чуете отново ?
Не, нищо. Аз му казах,че се радвам,че вече е тук - не последва отговор. После не съм писала ,за да не го притискам - все пак от дълъг път. От тогава мина много време, дори не е писал една усмивка. Апартамента му е на 3-4 км от моя, дори не е въпрос на време да се отдели.

синева

Все пак ще е добре да го потърсиш, за да си разясните нещата... Разбира се ако си готова да погледнеш истината в очите в един момент. Прогнозата може и да не е точна, но ти трябва да решиш за себе си дали ще трябва да предизвикаш този разговор, за да може да знаеш после в каква посока да поемеш в сантиментален план.

e.galabova

Може би този разговор не трябва изобщо да бъде проведен, може би, когато нещо не се случва е добро за нас. Нямам повече сили да гоня вятърни мелници, нямам сили. Имам нужда да спра и да се любувам на живота - не да съм в постоянна тревога както сега, това става като психическо състояние - постоянната тревога. Искам @синева , ако имаш време да ми кажеш до Март - Април, даже ми се струва твърде дълъг срока - очаква ли ме любов ?

синева

Цитат на: e.galabova - Декември 11, 2018, 09:54:24 PM
Може би този разговор не трябва изобщо да бъде проведен, може би, когато нещо не се случва е добро за нас. Нямам повече сили да гоня вятърни мелници, нямам сили. Имам нужда да спра и да се любувам на живота - не да съм в постоянна тревога както сега, това става като психическо състояние - постоянната тревога. Искам @синева , ако имаш време да ми кажеш до Март - Април, даже ми се струва твърде дълъг срока - очаква ли ме любов ?
Малко ми е неудобно все пак за обща прогноза, тъй като не уцелих за развитието на взаимоотношенията ти с този мъж. Засега ще продължа с по - конкретни въпроси и ако си подобря познаваемостта ще се опитам да разработя допълнително метода за обща прогноза. Ще се радвам да ти отговоря пак. Ако искаш ми дай буквичката му да съпоставя. Друга идея нямам. Докато той си е тук. Сега си може би малко емоционална заради сегашното му отношение към теб.

e.galabova

Не се притеснявай @синева, ти все пак позна за идването му и че се свърза с мен. Може би ако зададем въпрос, който е конкретен ще излезе истината. Най-точен би бил въпросът -  Какава е истинската причина да не се обажда И. и да бяга от комуникация?

Activis

@e.galabova може би избегва среща, защота, като си замине след това, за него ще бъде неприятно, зашото няма да е отговорил на очакванията ви.

синева

Не искам да те поставям в неудобни или нежелани ситуации, но все пак ми излиза, че той е горделив, малко сърдит. Чака ти пак да се свържеш с него. Не е прекалено зает. Това, че той не ти изпраща даже една думика в отговор нищо не означава все пак. Особено за мъжете.  Ти излизаш, че си чувствителна /медитираш/, честна, с добър характер. Твое си е решението. Не гарантирам резултата, но както и да се получи, поне ще знаеш истината.