Любов между два континента - ще продължим ли напред ?

e.galabova · 2358

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 66
@e.galabova възможно е утре И. да те потърси. Съвет не може да се дава там, където сърцето трябва да реши.

Не решава само сърцето, от два дни съм супер сантиментална и уязвима. И днес ми попадна един английски сайт където с изчислявах планетите и влиянията за мен лично - всички емоции, които изпитвам бяха описани там и то за дълъг период напред ще са тези влияния. Не знаех как да постъпя и сега не знам, обаче му писах нещо леко така на въпреки, че дава смесени сигнали. И сега не знам дали не обърках всичко за себе си.  Какво изпитва той в момента @синева  и как ще постъпи ?
На мен пак ми се дава, че е влюбен, но е в период на колебание. Може да се чувства объркан. Ти си доста по-чувствителна от него и може да не знае как да реагира. Той явно си мисли, че не си влюбена в него.

@синева, в края на краищата, твоята прогноза бе вярна и в самото начало и след това, той ме обича, но до там. Аз разбирам това, като вид обич към някой към който си пръвързан, но не и обич, която да те мотивира да имаш семейство. Говорихме доста, но не толкова за нас, колкото за неговия живот, от контекста стана напълно ясно,че ние нямаме бъдеще, при него всикчо е един хаос. Затова и не сме отваряли темата за двама ни, сякаш усетихме,че е излишно. Разделихме се приятелски, но определено беше краят, който аз исках да видя, за да продължа напред. От тук нататък не знам, какво ще стане с нашето "приятелство", но поне няма лоши чувства и обида, тъга и малко сълзи, предполагам, ще ми мине скоро. Но усещам, въпреки болката, някаква лекота, която се прокрадва в мен. Много бих искала, да ми направиш прогноза за следващите месеци, ще имам ли лъч светлина в личния живот? Прогнозите ти са наистина точни, макар и с малко времево разминаване на моменти.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@синева, Честита, успешна и благословена 2019 година. Радвам се, че те виждам тук, отново. Надявам се си прочела развоя на събитията и си видяла, че беше права за много неща. Бих се радвала да ми направиш една любовна прогноза за 3-4 месеца и да ми кажеш дали виждаш финал на старата, която до сега ме измъчваше. Не твърдя, че е зад гърба ми, но се надявам да имам светлина напред.

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 840
@синева, Честита, успешна и благословена 2019 година. Радвам се, че те виждам тук, отново. Надявам се си прочела развоя на събитията и си видяла, че беше права за много неща. Бих се радвала да ми направиш една любовна прогноза за 3-4 месеца и да ми кажеш дали виждаш финал на старата, която до сега ме измъчваше. Не твърдя, че е зад гърба ми, но се надявам да имам светлина напред.
Честита нова година и на теб :-) Пожелавам ти да се разяснят нещата при теб в любовен аспект, донякъде с помощта на форума ако е възможно. Благодаря ти сърдечно, че ми даваш подробна обратна връзка за прогнозите,. За мен е важно да знам дали имам познаваемост все пак - за минало, настоящето и бъдещето. От една страна за да подобря метода на прогнозиране. За И. ми се дава, че ще запазите все пак контакт, но няма да се чувате често. Той те обича и ще започва да обмисля варианти за трайно обвързване с тебе. Няма да имаш друга любовна връзка с друг мъж тази година. Извън И. нещата ще са спокойни. Съжалявам за стила ми на изразяване ако не ти допада.  И. планува идване в България за това лято. Към юни.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@синева, разбира се, разчитай на обратна връзка, знам колко е важно. С тази прогноза определено ме шокира нищо не предвещава той да иска да имаме сериозна връзка, виждайки поведението му. Силно се надявам да изчистя всички тревоги в любовен план тази година.

Неактивен синева

• Мъдрост
Той започва да размисля впоследствие разговорът между вас. Все пак още отначало,по спомени излизаше бавно развитие на връзката ви. Не знам защо, но не ми излиза че той ще остане там да живее. До 2 - 3 години.
Все пак ще е добре да не се затваряш в тази прогноза принципно и да си дадеш шанс за нещо ново.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@синева, няма да се затварям в тази прогноза, така ще направя както ме съветваш - представям си,че аз ще срещна някой стойностен човек, с който ще имам хубави и леки отношения, а И. през това време нека си прави планове :) за каквото иска.
 Разочарована съм от него, на моменти съм емпатична и го разбирам, на други имам гняв към него,нямам представа дали тези емоции са поправими, защото са са наслагали много във времето. И дори той да иска да сме заедно - не знам емоционално дали би се получила здрава връзка между нас.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@синева, няма да се затварям в тази прогноза, така ще направя както ме съветваш - представям си,че аз ще срещна някой стойностен човек, с който ще имам хубави и леки отношения, а И. през това време нека си прави планове :) за каквото иска.
 Разочарована съм от него, на моменти съм емпатична и го разбирам, на други имам гняв към него,нямам представа дали тези емоции са поправими, защото са са наслагали много във времето. И дори той да иска да сме заедно - не знам емоционално дали би се получила здрава връзка между нас.
Минават дни, седмици и пак се сетя за него - @синева той още ли е в България, повече не ме е потърсил ? Ще има ли още срещи ако е тук?

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
Мила, @синева, може би не си видяла какво те питах преди два дни. Винаги , когато ти пиша и става някакво развитие - така се случи и този път, той ме потърси, но в 6 сутринта - нали ти бях споменала,че има този отвратителен навик. След толкова време пак неуважително подходи - кой нормален мъж, уважаващ жена,ще я търси след сбирки с приятели в 6 сутринта. Аз реагирах привидно спокойно и му писах,че нямам време и желание за безсмислени сексуални отношения и че начинът и времето по което иска да се виждаме е позорен, че уважавам себе сии това е неприемливо за мен. Може ли да проверим как му се е отразило това и какво ще стане ?

Неактивен синева

• Мъдрост
@е.galabova  излиза, че ще си тръгне до дни за САЩ. Връзката ви ще премине през период на нестабилност в близко време. Надявам се, че нещата ще се изяснят по - конкретно тази година и да поемеш по пътя на взаимността в любовта, която очакваш. Поведението му е доста незряло.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@синева, видяхме се, имахме голяма караница, после последваха извинения от него, сякаш стигна до осъзнаване какво значат нашите отношения за него. Не сме си обещавали нищо конкретно, но накрая преди да тръгне , беше много различно всичко като усещане, като отношения помежду ни. Би ли ми гледала за последно какви са неговите вътрешни чуватва и мисли след нашата последна среща, какво ще се случи? После няма да задавам повече въпроси, ще изчакам да минат няколко месеца поне.

Неактивен синева

• Мъдрост
@e galabova Той изпитва в момента достатъчно силни чувства, за да се замисли за по-сериозно бъдеще с теб. Като че ли ще се видите още 1-2 пъти преди заминаването му.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
@e galabova Той изпитва в момента достатъчно силни чувства, за да се замисли за по-сериозно бъдеще с теб. Като че ли ще се видите още 1-2 пъти преди заминаването му.

Благодаря @синева .., бъдещето е неясно, той замина. Ще чакам просто.

Неактивен синева

• Мъдрост
@е.galabova  излиза, че ще си тръгне до дни за САЩ. Връзката ви ще премине през период на нестабилност в близко време. Надявам се, че нещата ще се изяснят по - конкретно тази година и да поемеш по пътя на взаимността в любовта, която очакваш. Поведението му е доста незряло.
Направо си е до ден заминаването  ;-) До краят на януари значи ще имате още 1 -2 контакта, значи по телефон или скайп.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
Здравей @синева, бихме ли могли да разгледаме един по нестандартен въпрос като експеримент. Гледах новините,че в САЩ е настъпила голяма криза сред държавните служители 800 000 държавни служители са останали без заплати,защото са затвори работни места на Конгреса, прогнозира се,че това може да доведе освен до дестабилизация на американския народ и държава, ами да повлече и криза в световен мащаб. Източник: https://btvnovinite.bg/svetut/darzhavni-sluzhiteli-v-sasht-razprodavat-venchalni-halki-i-bizhuta-za-da-ocelejat.html
И много се замислих, върху следното И. би стоял там, докато има стабилност финанси и перспективи за разтеж, при така направените прогнози САЩ може да се окаже от една от най-желаните страни за живеене, една от най-неизгодните през следващия период.  Бих искала екпериментално да разгледаме, дали И. няма да реши да се върне да живее в България поради икономически причини и промени в следващите до 8 месеца и да напусне окончателно САЩ ? Един вид каква причина на теб ще ти излезе на картите за подобен тип решение,ако той вземе такова? И ще проследим събитията след това с теб.

Неактивен синева

• Мъдрост
Излиза, че И. не успява да се стабилизира там и в една предишна прогноза бях споменала, че по-скоро той би се върнал да живее в България отколкото обратното. Нещо до 2 - 3 години. По икономически причини, заради начина на живот, заради личният живот. За САЩ икономическата ситуация излиза нестабилна итази тенденция ще продъжи до 2022 година, след което ще има период на възход. Малко е общ отговора. Конкретно за държавните служители ще предстой постепенно деблокиране на ситуацията с начало до 1-2 седмици и напълно нормализиране на ситуацията с изплащането на месечните заплати за в началото на март месец. Няма да се стига като че ли до световна криза и фалит на държавата. Можеш да направиш тема ако искаш и да можем всички да пишем прогнози и мнения по по-общи теми. Ще бъде интересно.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal