Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Бъдеще 3-5 години

Започната от e.galabova, Октомври 19, 2018, 02:33:18 PM

« назад - напред »

Ави

@синева. На съпруга ми първата буква от името му започва с буквата А, а на синът ми буквата му е И.

Debora

@Синева,не знаех че правите прогнози за малки деца.Инициалите на моето са С.Е.Л. Добро дете ,но своенравно с характер от бебе.Мисля че е щастливо дете ,но като майка мисля за неговото бьдеще.Имам много планове .Гледам да не му липстват неща,но имам и изисквания кьм него.За прогнозата мога и да почакам...все пак има още 12 години докато навьрши пьлнолетие.:-)

Mystic



@синева  Мъжът, в когото съм влюбена се опита да ме заговори миналата седмица, но аз му бях обидена и се държах хладно и му стана тъжно видях го... Нищо ли няма да се промени според вас ? Той е с буква П, а аз А !

Activis

@Mystic вие жените сте опасна работа. Сега трябва да намериш подход да му се извиниш. Но щом му е станало гадно, не си му безразлична. Успех.

синева

Цитат на: Ави - Ноември 02, 2018, 10:48:39 PM
@синева. На съпруга ми първата буква от името му започва с буквата А, а на синът ми буквата му е И.
С А. излиза, че ви обича и държи на семейството си, както и вие, въпреки вашите притеснения. С И, ситуацията изглежда малко по - сложна, тъй като ми излиза, че не обсъждате достатъчно трудностите в училище. Учителската професия му допада, или поне нещо в тази сфера.

синева

Цитат на: Mystic - Ноември 03, 2018, 12:14:41 AM


@синева  Мъжът, в когото съм влюбена се опита да ме заговори миналата седмица, но аз му бях обидена и се държах хладно и му стана тъжно видях го... Нищо ли няма да се промени според вас ? Той е с буква П, а аз А !
П. не е влюбен във вас, въпреки че ви е намирал за привлекателна, но е верно че е бил засегнат от вашата реакция и това е охладило крехките му чувства към вас. Даже и да му предложите разговор, за да се извините, той ще отклони поканата. Но все пак може и да греша и се опитайте да се свържите с него, за да може да се изясни ситуацията.

Ави

@синева. За буквипката И не само проблеми в учението ами и в къщи. Не слуша не изпълнява и много други неща, а за буквата А щом държи на семейството това означава, че няма друга жена в живота му.

синева

Цитат на: Ави - Ноември 03, 2018, 06:26:36 PM
@синева. За буквипката И не само проблеми в учението ами и в къщи. Не слуша не изпълнява и много други неща, а за буквата А щом държи на семейството това означава, че няма друга жена в живота му.
Да, точно така, Мъжът ви е искрен с вас. Надявам се да имате в скоро време потвърждение покрай празниците. Или поговорете, въпреки че това не е много приятна тема особено ако няма нещо подозрително. Вие решавате.
И. не се разбира много със съучениците и ще е добре да си поговорите за това, тежи му на сърцето. Още отначало ми се дава темата за ученето, а то било за детето. Те много си пазят нещата навътре и после ги избива на " дяволии " . Като получи малко разбиране и оценките ще потръгнат нагоре.

Ави

@синева. Какво потвърждение трябва да получа покрай празниците от А? За И непрекъснато разговарям за училището колко е важно, но той не желае да ме чуе и си право каквото си иска.

bo

@синева може ли да помоля и аз за прогноза?

синева

Цитат на: Ави - Ноември 03, 2018, 07:05:42 PM
@синева. Какво потвърждение трябва да получа покрай празниците от А? За И непрекъснато разговарям за училището колко е важно, но той не желае да ме чуе и си право каквото си иска.
Нищо конкретно, това беше само предположение. Единственото, което мога да кажа е, че на мен прогнозата ми е положителна за искрени чувства от съпруга ви.

kikito

Синева,колко бебчета ще имаме....бременна съм от скоро

zlatina

Цитат на: Странен - Октомври 28, 2018, 12:33:46 PM
Цитат на: zlatina - Октомври 27, 2018, 11:07:11 PM
Може ли и за мен прогноза, 1-2 години напред?
Нужни ли са някакви данни?
Нужно е да не се бърза, когато виждате че не е отговорено на въпроса преди вашия! Данни не са необходими на този сайт.

Не бързах, не знам защо реагирате така СТРАНЕН,?
Моля отново СИНЕВА ако може да ми погледне. Интересува ме прогноза за личен план и любов. Благодаря!