Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Колко ембриона са се захванали- 1 или 2?

Започната от ely313, Октомври 19, 2018, 05:09:13 PM

« назад - напред »

ely313

Бременна съм в самото начало на 7ма седмица :-). Колко ембриона са се захванали- 1 или 2?

Ще ме видят на ехограф за пръв път чак след няколко седмици, а с партньорът ми сме много нетърпеливи да научим :-)

Благодаря предварително!

Activis

Това си е чисто лекарски въпрос. Радвайте се, че сте успели. Ще научите, когато трябва. Бъдете терпеливи.

ely313

Ясно, страхувате се от проверка и то в сравнително скоро време.
Интересно въпроси от рода на "колко деца ще имам?" дали също са лекарски?
На тях е отговаряно...


e.galabova

Имате най-голямата радост на сърцето си. Не споделяйте, не питайте, само тихо се наслаждавайте, щастието обича тишината, благодарете и мислете за идващото бебе или две. Аз не съм гледач, само исках да акцентирам, че фокусът в този момент би било добре да е в щастието и тихата наслада от него. На бременни жени знам, че не трябва да се гледа, така съм чувала. Вие решете сама. Лека бременност.


Препоръчвам прекрасна книга за бременни:
http://iztok-zapad.eu/books/book/1909

Saira

@ely313 ,честита радост и на двамата!
Според мен ще са близначета,дано не греша?!
Пази се много !
Поздрави! :)

Activis

Ако е имало във вашия род близнаци, то те се предават през поколение. Успех! Едно , две няма значение това. Важното всичко да е наред.

ely313


Activis


ely313

Цитат на: Activis - Ноември 11, 2018, 05:47:01 PM
Цитат на: ely313 - Ноември 11, 2018, 05:42:15 PM
Едно е.

Казах ви, че ще научите сама отговора. Успех


Извинявам се, но то беше ясно, че все някога ще науча отговора! За каквото и да се питат ясновидците, все ще се разбере накрая и без да се питат! Защо ли хората питат тогава? Хммм, може би защото искат да знаят ПО-РАНО, отколкото биха научили сами...
Да не би нещо да съм се объркала, ще се радвам да ми обясните?

ely313

Цитат на: ... - Октомври 19, 2018, 08:10:13 PM
@ely313 ,честита радост и на двамата!
Според мен ще са близначета,дано не греша?!
Пази се много !
Поздрави! :)

Благодаря! Искаше ми се да са близначета (щеше да е по-добре за тях), но и едно е огромен успех!

Saira

@ely313 ,много се радвам за теб! Пази се много!
За мен ти се дават две деца,не мога да кажа дали ще са близнаци ,или сед това ще имаш още едно,но твърдо си мисля за две!...но няма значение :)
Бъдете здрави всички вкъщи и се пази от гриповете!
Поздрави!