Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Разясняване и по задълбочено констатиране на въпроси

Започната от Activis, Октомври 25, 2018, 10:54:28 AM

« назад - напред »

Nom

Чела съм я и с други имена и за това ми стана интересно. Иначе вероятно си зависи от това на какъв език са картите.
Не отговарям на лични съобщения!

Activis

Цитат на: Nom - Декември 11, 2018, 12:55:19 PM
Чела съм я и с други имена и за това ми стана интересно. Иначе вероятно си зависи от това на какъв език са картите.

Не мисля, че е имало с такова име карта. Има карта, която има това значение

Романтик

Теоми, прочетох накратко твоя нелек живот... и доста ме натъжи. От сърце ти желая да имаш успехи там , където си. Много тежи това за баща ти....натъжи ме това много.
Извини ме,че някога ти се сърдех, когато ми казваше за това момиче. Просто съм бил истински влюбен, аз и сега я обичам....но има неща, които разума говори и казва друго. Не зная защо си мисля,че догодина тя ще ми се обади или ще се върне, и знам ,че не трябва да я приемам обратно.Тя не е моя човек! Защото аз повече не мога да и имам доверието, което съм имал, а любовта която има в мен мога да я дам на момиче, което ще ме обича и то мен така истински , както аз.Това си мисля. Дано да се появи и да си имам истинското семейство,за което съм мечтал винаги. Всъщност в един сън видях как едно момченце ми се катери по гърба, вероятно ще е момченце.
Теоми ,  ... виждате ли това ново за мен момиче, къде ли ще я срещна?

Activis

@Романтик @... повече няма да коментиря в тази тема за съжаление. Ще я срещнеш, когато си готов за нея. В момента не си се освободил още от мислите за тази. Тя няма да се "върне" или ако го направи е да те използва, за нещо и то като отдешник за проблемите й, а незнам невярвам точно това да искаш

Hope6

@Activis, в една от темите пишете, че Вашето момиче живее на 12 км и работи само дневна смяна, а Вие сте на смени?) Ако бях на Ваше място бих я причакала след работа и говорила очи в очи с нея. Не разчитайте на друг да Ви уговори уж случайна среща, а сам си я създайте.

Activis

Цитат на: Hope6 - Декември 11, 2018, 08:12:13 PM
@Activis, в една от темите пишете, че Вашето момиче живее на 12 км и работи само дневна смяна, а Вие сте на смени?) Ако бях на Ваше място бих я причакала след работа и говорила очи в очи с нея. Не разчитайте на друг да Ви уговори уж случайна среща, а сам си я създайте.
Ние работим в едно и също предприятие. Само, че пак сме далече един от друг. А до нейното място нямам достъп. Майка й също работи.., и те си ходят  двете заедно към тях. Няма как да стане това. Не искам да я излагам пред колежките й.. Мога да отида в тях, но не е това начина. Искам, когато я попитам зя среща тя да се съгласи. Не искам да е насилствено. За сега няма изгледи да се съгласи. Пак съм ограничен от към контакти..

Hope6

Не знаех, че срещата с някого го излага, но... Вие си знаете най-добре.
Изпратете й тогава официална покана за среща :) с букет цветя на работното място или направете нещо нестандартно за Вас, което ще я изненада. Това е само идея разбира се...

Романтик

Ами букет цветя не мисля,че помага а и не зная такова нещо тя ДАЛИ ЗАСЛУЖАВА /СПОРЕД МЕН - НЕ/ - трябва да мине време и да не я търси изобщо...Просто тя не заслужава такъв човек - ако дойде при него - добре, ако ли не - тя губи!
Това да те блокира и да те отблокира ми напомня моята ситуация ....един път вземе цветята, един път  - не!
Actavis отдушник няма да и бъда, категорично съм решил,че с нея нямам нищо повече, а ако се върне ще я попитам един въпрос - в качеството на каква идва при мен?Приятелка - не е, гадже - не е такава, ако е служебно - в днешния ден тя няма записан час....това е всичко.Вратата няма да и показвам...

Activis

Цитат на: Hope6 - Декември 11, 2018, 08:45:57 PM
Не знаех, че срещата с някого го излага, но... Вие си знаете най-добре.
Изпратете й тогава официална покана за среща :) с букет цветя на работното място или направете нещо нестандартно за Вас, което ще я изненада. Това е само идея разбира се...
Смисъл не искам да се чувства неудобно, а и аз ще се чувствям неловко. Едно пред майка й, те колежките й ме знаят, нищо , че аз не ги познавам. А и  на работното място няма как, защото е с ограничен достъп.. а тука в този град незная дали правят доставки в други населени места близки. Трябва да се поинтересувам. Но за празниците може и да пратя едни рози

Hope6

Чудесна идея и ... да не забравите да добавите към розите и поканата за среща в началото на годината - можете да подберете интересна картичка, може за майтап и като бизнес покана да го оформите, знам ли..варианти много.

Activis

Цитат на: Hope6 - Декември 11, 2018, 09:10:23 PM
Чудесна идея и ... да не забравите да добавите към розите и поканата за среща в началото на годината - можете да подберете интересна картичка, може за майтап и като бизнес покана да го оформите, знам ли..варианти много.
Със сигурност ще остане изненадана. Както беше на първата ни среща преди време. Но сега ситуацията е различна и незнам , как ще го приеме. За сега ще стоя настрана без да правя опит да влизам в кантакт с нея

Романтик

Правилно Actavis - никкави цветя, рози, картички, мечета - НИЩО, колкото си по-мил и възпитан, толкова по-глупав си в очите им. Мислиш ли ,че имаше малко романтични подаръци при мен- никакъв смисъл, дори не е разбрала с какъв подтекст са

Activis

Тези неща по принцип е хубаво лично, защото така виждаш реакцията на човека отсреща. Виж сега Романтик. При теб е много по- различно. Аз съм живял с това момиче, имали сме доста хубави моменти. Пътувахме често насам натам. Полага ли сме грижи един за друг. Но явно, това, че заживяхме бързо заедно на нея и дойде в повече, защото явно по- трудно се адаптира към това нещо.. Има два варианта на нещата или ще дойде време да се съберем, или това няма да се случи. Това времето ще покаже

mery_j

Здравей Активис! Виждам че си на линия и реших да пиша. Засега не съм искала пари от шефа ми.Вчера поисках реконструктиране на заема ми за да мога по лесно да го върна и получих положителен отговор.Иначе се свързах с Тони,който каза че няма да остави нещата така и ще ми върне парите със сигурност,но в момента е зле финансово.Може ли да погледнеш дали в близко бъдеще се очертава той да ми върне тези пари?

Activis

Здравей. Това е хубаво че си получила положителен отговор. Картите не могат да посочат срок. Но вече казаха, какво е развитието. А ти замисли ли се, че твоят Тони може да блъфира и да ти е замазал очите, като ти е казал, че е зле финансово. Защато ти не си ли зле? Не вярвай много на думите..