Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Некоректно отношение от него

Започната от eli, Октомври 26, 2018, 06:40:29 PM

« назад - напред »

синева

Не знам как да развивам още обща любовна прогноза. Малко ми е трудно. Любовна връзка може да се счита и да си поговориш с влюбен в теб човек без да подозираш. С конкретен човек е все пак по-лесно.

eli

Ами тогава друг път за любовна връзка, ами съквартирантката ми ще останем ли под един покрив с нея или ще трябва да си търся нова квартира, с кой ще живея 2019? Тя е с буква И. Сега си делим разходи, но тя често отсъства и държи квартирата, за да си има място някъде сигурно. Обаче, ако замине завинаги, оставам сама ...

синева

Излиза, че към юли месец ще се преместиш от сегашната квартира. Вероятно е после да живеете заедно с приятелят ти.

eli

Цитат на: синева - Януари 08, 2019, 10:57:38 PM
Излиза, че към юли месец ще се преместиш от сегашната квартира. Вероятно е после да живеете заедно с приятелят ти.

От твоята уста в Божиите уши и дано си намеря приятел до тогава  :), мила.

eli

Цитат на: синева - Януари 07, 2019, 10:01:01 PM
@eli Честита нова година и на теб !
Да, излиза че има охлаждане към тебе. Но пък и възобновяване на връзката. Би ли ми казала дали бяхте заедно по празниците ? Излиза, че все пак сте били малко заедно през този период.

@синева, търси ме днес пак да сме се видели - писа, звъня - аз не отговорих. Не защото не съм искала да отговоря или защото не искам да го видя, а защото искам да се предпазя от още тревога, при положение,че нямаме планове за бъдеще заедно. Мисля, да запазя мълчание до когато мога. Как ще се чувства той от това? Ще доведе ли до някакво решение на отношенията ни ?

синева

@eli засега си мисли., че нямаш възможност да му отговориш ;-) Още не си мисли, че си сърдита. Откъм характер те намира приятна, усмихната. Всъщност той не дава впечатление да е сложен характер.

eli

Цитат на: синева - Януари 10, 2019, 06:04:29 PM
@eli засега си мисли., че нямаш възможност да му отговориш ;-) Още не си мисли, че си сърдита. Откъм характер те намира приятна, усмихната. Всъщност той не дава впечатление да е сложен характер.
Аз обмислях дали да не си кажа всичко негативно, което ми е в главата - но после размислих, не мисля,че ще бъда разбрана.
После мислих да се видя с него - това ще ми донесе поредно разочарование, а и той пак заминава да работи.
Предполагам,че ще осъзнае след няколко дни,че не искам контакт с него и това ще го обърка.
Исках ,ако може да видим дали  "мълчанието " ще доведат неговото съзнание до яснота иска ли финално нещо повече или съм му за забавление в живота?

синева

Цитат на: eli - Януари 10, 2019, 06:10:24 PM
Цитат на: синева - Януари 10, 2019, 06:04:29 PM
@eli засега си мисли., че нямаш възможност да му отговориш ;-) Още не си мисли, че си сърдита. Откъм характер те намира приятна, усмихната. Всъщност той не дава впечатление да е сложен характер.
Аз обмислях дали да не си кажа всичко негативно, което ми е в главата - но после размислих, не мисля,че ще бъда разбрана.
После мислих да се видя с него - това ще ми донесе поредно разочарование, а и той пак заминава да работи.
Предполагам,че ще осъзнае след няколко дни,че не искам контакт с него и това ще го обърка.
Исках ,ако може да видим дали  "мълчанието " ще доведат неговото съзнание до яснота иска ли финално нещо повече или съм му за забавление в живота?
Най-добре ще и да се кара по най-опростеният вариант - всичко ясно казано и разбрано. Може и той да си прави планове в главата и да го е страх да си поговорите, за да не го отблъснеш.

eli

За сега ще замълча, така усещам,че ще е най-правилно. После пак ще мисля как да действам, след известен период.

eli

@синева, аз имах разговор с моя човек. Доста напрегнат, но с добър завършек. Би ли ми казала това което си казахме, бяха лични неща доста откровени за споделени чувства и т.н до какво ниво ще изведе нашите отношения ? Исака ми се да знам ще се случи ли чудо да стаблизираме връзката или не? И в каква посока ...

синева

Eli като че ли почва да размисля по въпроса за по-сериозно обвързване. От време на време е добре да има такива разговори, за да се изяснят взаимните очаквания от връзката.

eli

Цитат на: синева - Януари 28, 2019, 10:05:44 PM
Eli като че ли почва да размисля по въпроса за по-сериозно обвързване. От време на време е добре да има такива разговори, за да се изяснят взаимните очаквания от връзката.
@синева, разговора беше доста сериозен, без планове, но самите неща, които се казаха, не са от ежедневните теми. Искам искрено и дълбоко за мен си да знам да изчакам ли още малко ? И до кога да му дам шанс за последен размисъл ? Може ли това да се види по твоя гледачески метод. Не исакм да си гледам сама, защото е безмислено,не става сама.

синева

@eli засега излиза блокирана ситуацията до към март-април, но ще и полезен в любовен аспект този период на "затишие". Ще трябва търпение.

eli


Elia

Здравекй Синева!Много разочаровано и напрегнато се чувствам от поведението на човек с буква Е .Уш всичко беше наред а цяла седмица никаква вест от него .Толкова да не може да отдели две минути време и да позвъни ,все едно не съществувам...що за поведение е това и защо ?В такива моменти се чудя струва ли си да продължавам да се занимавам с него и ли да му бия шута.Би ли погледнала молята какво се случва или ще се случи между нас ?И аз съм с буква Е .