Некоректно отношение от него

eli · 652

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 679
Отговор #30 -: Януари 08, 2019, 10:28:35 pm
Не знам как да развивам още обща любовна прогноза. Малко ми е трудно. Любовна връзка може да се счита и да си поговориш с влюбен в теб човек без да подозираш. С конкретен човек е все пак по-лесно.

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
    • Публикации: 284
Отговор #31 -: Януари 08, 2019, 10:31:50 pm
Ами тогава друг път за любовна връзка, ами съквартирантката ми ще останем ли под един покрив с нея или ще трябва да си търся нова квартира, с кой ще живея 2019? Тя е с буква И. Сега си делим разходи, но тя често отсъства и държи квартирата, за да си има място някъде сигурно. Обаче, ако замине завинаги, оставам сама ...

Неактивен синева

• Мъдрост
Отговор #32 -: Януари 08, 2019, 10:57:38 pm
Излиза, че към юли месец ще се преместиш от сегашната квартира. Вероятно е после да живеете заедно с приятелят ти.

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
Отговор #33 -: Януари 08, 2019, 11:04:03 pm
Излиза, че към юли месец ще се преместиш от сегашната квартира. Вероятно е после да живеете заедно с приятелят ти.

От твоята уста в Божиите уши и дано си намеря приятел до тогава  :), мила.

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
Отговор #34 -: Януари 10, 2019, 05:41:52 pm
@eli Честита нова година и на теб !
Да, излиза че има охлаждане към тебе. Но пък и възобновяване на връзката. Би ли ми казала дали бяхте заедно по празниците ? Излиза, че все пак сте били малко заедно през този период.

@синева, търси ме днес пак да сме се видели - писа, звъня - аз не отговорих. Не защото не съм искала да отговоря или защото не искам да го видя, а защото искам да се предпазя от още тревога, при положение,че нямаме планове за бъдеще заедно. Мисля, да запазя мълчание до когато мога. Как ще се чувства той от това? Ще доведе ли до някакво решение на отношенията ни ?

Неактивен синева

• Мъдрост
Отговор #35 -: Януари 10, 2019, 06:04:29 pm
@eli засега си мисли., че нямаш възможност да му отговориш ;-) Още не си мисли, че си сърдита. Откъм характер те намира приятна, усмихната. Всъщност той не дава впечатление да е сложен характер.

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
Отговор #36 -: Януари 10, 2019, 06:10:24 pm
@eli засега си мисли., че нямаш възможност да му отговориш ;-) Още не си мисли, че си сърдита. Откъм характер те намира приятна, усмихната. Всъщност той не дава впечатление да е сложен характер.
Аз обмислях дали да не си кажа всичко негативно, което ми е в главата - но после размислих, не мисля,че ще бъда разбрана.
После мислих да се видя с него - това ще ми донесе поредно разочарование, а и той пак заминава да работи.
Предполагам,че ще осъзнае след няколко дни,че не искам контакт с него и това ще го обърка.
Исках ,ако може да видим дали  "мълчанието " ще доведат неговото съзнание до яснота иска ли финално нещо повече или съм му за забавление в живота?

Неактивен синева

• Мъдрост
Отговор #37 -: Януари 10, 2019, 06:21:18 pm
Аз обмислях дали да не си кажа всичко негативно, което ми е в главата - но после размислих, не мисля,че ще бъда разбрана.
После мислих да се видя с него - това ще ми донесе поредно разочарование, а и той пак заминава да работи.
Предполагам,че ще осъзнае след няколко дни,че не искам контакт с него и това ще го обърка.
Исках ,ако може да видим дали  "мълчанието " ще доведат неговото съзнание до яснота иска ли финално нещо повече или съм му за забавление в живота?
Най-добре ще и да се кара по най-опростеният вариант - всичко ясно казано и разбрано. Може и той да си прави планове в главата и да го е страх да си поговорите, за да не го отблъснеш.

Активен eli

• Анализатор на карти
  • Мъдрост
Отговор #38 -: Януари 10, 2019, 06:36:27 pm
За сега ще замълча, така усещам,че ще е най-правилно. После пак ще мисля как да действам, след известен период.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal