Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще ми потръгне ли?

Започната от Gotiniq, Ноември 01, 2018, 02:51:03 AM

« назад - напред »

Gotiniq

Здравейте, напоследък имам доста проблеми. Много срамежлив станах, а преди бях много разговорлив пред хора. И не мога да открия любовта. Пък и ме уволниха, вече 6 месеца без работа съм. Ще се решат ли скоро тези проблеми? Дали е от направена магия?

Gotiniq


Mystic

Според мен нямате направена магия ! Трябва да сте по-находчив. Очертава ви се пасивен период, в който трябва да останете насаме със себе си. Това е полезно от гледна точка на това, да осъзнаете вашите минуси и да разберете някои факти за вас, които ви пречат да постигнете желаните успехи.  Аз Ви съветвам, да посрещнете спокойно този период и да направите онова, което се изисква от Вас ! Успокойте се и се отдайте на протичащите се обстоятелства.

синева

Здравейте,
според мен главната пречка е вашата затворена позиция към всичко. И става затворен кръг. С вашите мисли блокирате позитивните неща, защото вие си имате самочувствие, но сте объркан. Направете си лист с всичките качества и подгответе по - добре интервютата. До края на ноември би трябвало да си намерите работа. И оттам наттатък ще можете да погледнете с по - позитивен поглед на другите аспекти от личния ви живот.

Activis

Всичко идва от психиката. Рухнал си психически, от там изпадаш в дупка. Сам трябва да си помогнеш и дя излезеш от това си състояние

Gotiniq

Много ви благодаря и на тримата! Само последен въпрос - трябва ли да седя по-малко в интернет (пристрастен дъм)?

Поздрави! ☺

Activis

Цитат на: Gotiniq - Ноември 07, 2018, 06:29:39 PM
Много ви благодаря и на тримата! Само последен въпрос - трябва ли да седя по-малко в интернет (пристрастен дъм)?

Поздрави! ☺

На днешно време кой не е. И аз дори и на работа телефона ми е пад ръка. Все гледам нещо. То си е като болестно състояние.

синева

Цитат на: Gotiniq - Ноември 07, 2018, 06:29:39 PM
Много ви благодаря и на тримата! Само последен въпрос - трябва ли да седя по-малко в интернет (пристрастен дъм)?

Поздрави! ☺

Да, излиза че сте доста пристастен към Интернет, но не е опасно, като заболяване.

Gotiniq

Благодаря отново! А новата ми работа тук или в чужбина ще е? Все нещо ме тегли навън, но пък не мога да се реша коя държава ме влече повече, харесвам си няколко. Едната особено ме привлича, но там зимите са много студени...

Activis

Ти сам трябва за вземеш решението. Това ще стане, като си направиш съпоставка.

Gotiniq

Благодаря, да така е, но имам нужда някой да ме насочи. Например ако някоя страна твърдо не е зза мен да знам да я избягвам. :)