Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Как ще се развият отношенията ни?

Започната от Vesi, Ноември 03, 2018, 11:16:01 AM

« назад - напред »

Sun


Cvete

Здравей @Синева!
Явно съм се заблудила в намеренията на този човек, наистина вярвах, че ива сериозни намерения да се обвърже с мен. Остава ми да се надявам, че някога ще срещна мъж, който да ме оцени по достойнство.
Но сега друго ме притеснява. Днес официално ми съобщиха, че ми внасят предложение за дисциплинарно производство, което заплашва атестациите ми за несменяемост и ранг. Можеш ли да видиш как ще се развие проверката, кой и защо толкова амбициозно се опитва да ми трови живота?

синева

Цитат на: Cvete - Ноември 07, 2018, 04:25:29 PM
Здравей @Синева!
Явно съм се заблудила в намеренията на този човек, наистина вярвах, че ива сериозни намерения да се обвърже с мен. Остава ми да се надявам, че някога ще срещна мъж, който да ме оцени по достойнство.
Но сега друго ме притеснява. Днес официално ми съобщиха, че ми внасят предложение за дисциплинарно производство, което заплашва атестациите ми за несменяемост и ранг. Можеш ли да видиш как ще се развие проверката, кой и защо толкова амбициозно се опитва да ми трови живота?
Здравей цвете,
още веднъж проверката излиза с нещо като средна оценка, но все пак атестацията ще я получите. Вие явно сте компетентна, но оценката няма да е на висотата на реалността. Успех и силно се надявам да е положителен отговора. За началниците ми излиза, че ви оценяват за професионализма, но личностно нещата са по - трудни. Не мога да описвам хора. Евентуално с буквичка ще мога да ви кажа нещо повече.
А за Т също се надявам нещата да вземат положителен развой.

Cvete

Здравейте @Синева!
Хората, които ме притесняват са с имена с букви Я., Г., М., Д. и В.
Производството пред етичната камисия е различно от атестацията, но при последната се отчита дали има наложени наказания. За това мисля, че решиха да направят първото, за да саботират добрите резултати от статистическите данни.
С Т се видяхме. Мисля, че мина добре и се уговорихме да се видим и говорим за отношенията си. От това, което е споделил с наши общи приятели установявам, че е решил, че не е подходящ за мен като образование, професия, материални възможности и че не би могъл да ми предложи нищо. Според мен ниската му самооценка е следствие на проблемните отношения по време на брака с бившата му съпруга.

синева

Цитат на: Cvete - Ноември 08, 2018, 01:45:19 PM
Здравейте @Синева!
Хората, които ме притесняват са с имена с букви Я., Г., М., Д. и В.
Производството пред етичната камисия е различно от атестацията, но при последната се отчита дали има наложени наказания. За това мисля, че решиха да направят първото, за да саботират добрите резултати от статистическите данни.
С Т се видяхме. Мисля, че мина добре и се уговорихме да се видим и говорим за отношенията си. От това, което е споделил с наши общи приятели установявам, че е решил, че не е подходящ за мен като образование, професия, материални възможности и че не би могъл да ми предложи нищо. Според мен ниската му самооценка е следствие на проблемните отношения по време на брака с бившата му съпруга.
База за размишление, но ми излезе следното заключение с буквичките -
Д ви оценява, характер и професионално
Я и В ми изглеждат най - враждебно настроени, най - вече В
Г и М ви ценяват професионално, но не по характер, нямат намерение да ви навредят
За подобряване на отношенията, трудна работа, ми излиза голяма неутралност, в смисъл, че позицйите са фиксирани трайно йерархично и личностно. Запазете дистанцията и продължавайте със същата тактика, професионализъм. Ще има съвсем малка забележка за наказание вследствие на производството на етичната комисия. Атестацията ще я получите. Това е от мене. Желая ви успех !

katq_6

Здравей Синева,може ли и аз да те попитам ?От няколко месеца си пиша с един мъж,който ми казва ,че иска сериозна връзка с мен,чужденец е и живее в друг град.Да му вярвам ли,не смея  да се срещна с него!Дали е искрен ,нещо ме съмнява.

синева

Цитат на: katq_6 - Ноември 08, 2018, 09:06:43 PM
Здравей Синева,може ли и аз да те попитам ?От няколко месеца си пиша с един мъж,който ми казва ,че иска сериозна връзка с мен,чужденец е и живее в друг град.Да му вярвам ли,не смея  да се срещна с него!Дали е искрен ,нещо ме съмнява.
На мен ми изглеждат много несериозни намеренията му, даже бих ви препоръчала да прекратите всякакви взаимоотношения с него. Поразучете още малко за него.

katq_6


Activis

Няма смисъл от такава връзка. За вас е по- добре да се откажете. Ако е имал толко голямо желание да ви види няма да чака с месеци.

Cvete

Благодаря Ви @Синева!
Действително всички проблеми в службата идват от В, необяснимо злобен човек, който е нещо като секретар на Я, но невероятно много я подвежда. Такива интриги и злонамерени клюки сътворява, че вече никой на никого няма доверие. Службата ни е в конфликт с всички други служби, с които имаме съприкосновение. Старите служители казват, че никога не е имало такива лоши отношения и се е работело много леко и с удоволствие.

синева

Цитат на: Cvete - Ноември 09, 2018, 12:39:20 PM
Благодаря Ви @Синева!
Действително всички проблеми в службата идват от В, необяснимо злобен човек, който е нещо като секретар на Я, но невероятно много я подвежда. Такива интриги и злонамерени клюки сътворява, че вече никой на никого няма доверие. Службата ни е в конфликт с всички други служби, с които имаме съприкосновение. Старите служители казват, че никога не е имало такива лоши отношения и се е работело много леко и с удоволствие.
Благодаря за отговора. Стискам палци за атестацията.

Margarita

Здравейте!
От 8 години общувам виртуално с един мъж К. Той също ми е познат. Не се сближаваме. Тази година през май месец се видяхме за първи път. Често сме си писали, но той изглежда срамежлив и предпочита да комуникира с мен чрез интернет. Твърдеше, че ме харесва като повече от приятелка. Изведнъж спря да ме търси. Не му вярвам, а и не го харесвам. Как ще се развият отношенията ни?

Tanitka

Здравейте!Бих искала да попитам за развитието на отношенията с моя приятел.Напоследък имаме проблеми,държи се студено и колкото и да се опитвам да разбера поведението му,немога
Държа на него,знам че и той на мен.Ако може да погледнете ще се оправят ли нещата между нас,дали има някаква външна намеса,друга жена или и аз незнам.Благодаря предварително

Activis

Цитат на: Margarita - Ноември 11, 2018, 07:34:22 AM
Здравейте!
От 8 години общувам виртуално с един мъж К. Той също ми е познат. Не се сближаваме. Тази година през май месец се видяхме за първи път. Често сме си писали, но той изглежда срамежлив и предпочита да комуникира с мен чрез интернет. Твърдеше, че ме харесва като повече от приятелка. Изведнъж спря да ме търси. Не му вярвам, а и не го харесвам. Как ще се развият отношенията ни?

Никак. Не се надявай

Teomi

@Маргарита,след като не го харесваш самата ти,за какво ти е да имаш отношения с него?