Гадаене за работа и личен живот Декември - Юли 2019

tiny · 250

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tiny

• Потребител
    • Публикации: 14
Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата
Ще успея ли да се развия професионално - по-висока заплата, по-добра работа?
Ще бъда ли щастлива в любовта ?
Ще постигна ли семейно щастие, дава линми се нов дом и забременяване?

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 694
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Странен, какво усещаш за моя любовен живот в бъдеще между декември - юли ? От дълго време съм в този форум и днес интуицията ми, ме накара да те питам тебе, явно има защо. Ще се радвам, ако помогнеш. Поздрави !

Неактивен Лятно цвете

• Потребител
    • Публикации: 30
В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!

Неактивен tiny

• Потребител
@синева - Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата - ако може да видите :)

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 315
@синева - Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата - ако може да видите :)
В професионален аспект, вашата настояща работа не ви устройва финансово и с началниците е средна хубост. На първо време ще е добре да се подготвите дипломатически, за да пойскате повишение на заплатата, където сте. Излиза ми леко повишение. Но после ще продължите още дълго време, месеци, да търсите и ще намерите нещо доста по - интересно във финансов план.
В любовен план ми излиза, че понастоящем имате нещо като връзка, малко неясно все пак. Дайте ми няколко допълнителни елемента ако желаете да развия темата.

Неактивен tiny

• Потребител
В професионален аспект, вашата настояща работа не ви устройва финансово и с началниците е средна хубост. На първо време ще е добре да се подготвите дипломатически, за да пойскате повишение на заплатата, където сте. Излиза ми леко повишение. Но после ще продължите още дълго време, месеци, да търсите и ще намерите нещо доста по - интересно във финансов план.
В любовен план ми излиза, че понастоящем имате нещо като връзка, малко неясно все пак. Дайте ми няколко допълнителни елемента ако желаете да развия темата.

Неактивен синева

• Мъдрост
В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!
Нищо значително. Вие изглежда, че работите в момента, но не сте доволна от заплатата. Засега изглежда, че това е единственият финансов източник. Към края на годината изглежда, че ще сте по - доволна. Може би да има подарък пари за разниците. 

Неактивен tiny

• Потребител
Нямам връзка, но имам чувства. Силни чувства и неисгурност в душата. Той е на 39 О., аз на 31 Я. ато оставим настрана това - усещам и силно искам да имам щастлива любов с него или с друг. Искам да знам какво ще се случи за самата мен, Самотна съм.
За работата - всичко е така - недоволна съм, искам ново развитие и ще потърся след празниците.

Неактивен синева

• Мъдрост
О не чувства нищо повече към вас от една добра позната. Вие сте влюбена и търсите малко или много нещо сериозно. Изглежда, че няма да има развитие с него. След около 3 месеца изглежда ще има ново начало на нещо в любовен аспект.

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 968
  • Бъди себе си!
Аз виждам, че сте доста неорентирана спрямо любовта. До колкото си спомням питахте за съвсем друг човек. Сега за втори, но същевременно питате и за 3ти, който не ви е познат още. За предния ви казах, че няма да стане. Сега подкрепям и думите на Синева. Имам чувството, че О. иска по- улегнала жена.. Симпатии на приятелска основа има

Неактивен Лятно цвете

• Потребител
Нищо значително. Вие изглежда, че работите в момента, но не сте доволна от заплатата. Засега изглежда, че това е единственият финансов източник. Към края на годината изглежда, че ще сте по - доволна. Може би да има подарък пари за разниците.

А по-нанатък? Иначе всичко ,което казахте е напълно вярно, но това не решава въпроса ми!

Неактивен синева

• Мъдрост

А по-нанатък? Иначе всичко ,което казахте е напълно вярно, но това не решава въпроса ми!
Изглежда ще трябва да подобрите личното управление на финансовата част. Няма да има повишение от заплата, но не съм задълбочила темата. Явно ще успеете, въпреки че не е много приятно като съвет от гадаенето.

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 968
  • Бъди себе си!
Потърсете по- доходна работа. Бездействието не води до нищо.

Неактивен Лятно цвете

• Потребител
Синева, Активен благодаря за отговорите ви и за съветите!

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal