Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Гадаене за работа и личен живот Декември - Юли 2019

Започната от tiny, Ноември 07, 2018, 07:49:08 PM

« назад - напред »

tiny

Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата
Ще успея ли да се развия професионално - по-висока заплата, по-добра работа?
Ще бъда ли щастлива в любовта ?
Ще постигна ли семейно щастие, дава линми се нов дом и забременяване?

Mystic

Странен, какво усещаш за моя любовен живот в бъдеще между декември - юли ? От дълго време съм в този форум и днес интуицията ми, ме накара да те питам тебе, явно има защо. Ще се радвам, ако помогнеш. Поздрави !

Лятно цвете

В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!

tiny

@синева - Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата - ако може да видите :)
Ще успея ли да се развия професионално - по-висока заплата, по-добра работа?
Ще бъда ли щастлива в любовта ?
Ще постигна ли семейно щастие, дава линми се нов дом и забременяване?

синева

Цитат на: tiny - Ноември 08, 2018, 09:51:20 PM
@синева - Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата - ако може да видите :)
Ще успея ли да се развия професионално - по-висока заплата, по-добра работа?
Ще бъда ли щастлива в любовта ?
Ще постигна ли семейно щастие, дава линми се нов дом и забременяване?
В професионален аспект, вашата настояща работа не ви устройва финансово и с началниците е средна хубост. На първо време ще е добре да се подготвите дипломатически, за да пойскате повишение на заплатата, където сте. Излиза ми леко повишение. Но после ще продължите още дълго време, месеци, да търсите и ще намерите нещо доста по - интересно във финансов план.
В любовен план ми излиза, че понастоящем имате нещо като връзка, малко неясно все пак. Дайте ми няколко допълнителни елемента ако желаете да развия темата.

tiny

Цитат на: синева - Ноември 08, 2018, 10:14:33 PM
Цитат на: tiny - Ноември 08, 2018, 09:51:20 PM
@синева - Наближава края на година и само мисли за "какво следва" са ми в главата - ако може да видите :)
Ще успея ли да се развия професионално - по-висока заплата, по-добра работа?
Ще бъда ли щастлива в любовта ?
Ще постигна ли семейно щастие, дава линми се нов дом и забременяване?
В професионален аспект, вашата настояща работа не ви устройва финансово и с началниците е средна хубост. На първо време ще е добре да се подготвите дипломатически, за да пойскате повишение на заплатата, където сте. Излиза ми леко повишение. Но после ще продължите още дълго време, месеци, да търсите и ще намерите нещо доста по - интересно във финансов план.
В любовен план ми излиза, че понастоящем имате нещо като връзка, малко неясно все пак. Дайте ми няколко допълнителни елемента ако желаете да развия темата.

синева

Цитат на: Лятно цвете - Ноември 08, 2018, 07:42:16 PM
В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!
Нищо значително. Вие изглежда, че работите в момента, но не сте доволна от заплатата. Засега изглежда, че това е единственият финансов източник. Към края на годината изглежда, че ще сте по - доволна. Може би да има подарък пари за разниците. 

tiny

Нямам връзка, но имам чувства. Силни чувства и неисгурност в душата. Той е на 39 О., аз на 31 Я. ато оставим настрана това - усещам и силно искам да имам щастлива любов с него или с друг. Искам да знам какво ще се случи за самата мен, Самотна съм.
За работата - всичко е така - недоволна съм, искам ново развитие и ще потърся след празниците.

синева

О не чувства нищо повече към вас от една добра позната. Вие сте влюбена и търсите малко или много нещо сериозно. Изглежда, че няма да има развитие с него. След около 3 месеца изглежда ще има ново начало на нещо в любовен аспект.

Activis

Аз виждам, че сте доста неорентирана спрямо любовта. До колкото си спомням питахте за съвсем друг човек. Сега за втори, но същевременно питате и за 3ти, който не ви е познат още. За предния ви казах, че няма да стане. Сега подкрепям и думите на Синева. Имам чувството, че О. иска по- улегнала жена.. Симпатии на приятелска основа има

Лятно цвете

Цитат на: синева - Ноември 08, 2018, 10:33:01 PM
Цитат на: Лятно цвете - Ноември 08, 2018, 07:42:16 PM
В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!
Нищо значително. Вие изглежда, че работите в момента, но не сте доволна от заплатата. Засега изглежда, че това е единственият финансов източник. Към края на годината изглежда, че ще сте по - доволна. Може би да има подарък пари за разниците.




А по-нанатък? Иначе всичко ,което казахте е напълно вярно, но това не решава въпроса ми!

синева

Цитат на: Лятно цвете - Ноември 09, 2018, 08:24:42 PM
Цитат на: синева - Ноември 08, 2018, 10:33:01 PM
Цитат на: Лятно цвете - Ноември 08, 2018, 07:42:16 PM
В края на годината ми се иска да знам дали финансовото ми положение ще се подобри през посочения период? Страшно много ми са нужни!!!
Нищо значително. Вие изглежда, че работите в момента, но не сте доволна от заплатата. Засега изглежда, че това е единственият финансов източник. Към края на годината изглежда, че ще сте по - доволна. Може би да има подарък пари за разниците.




А по-нанатък? Иначе всичко ,което казахте е напълно вярно, но това не решава въпроса ми!
Изглежда ще трябва да подобрите личното управление на финансовата част. Няма да има повишение от заплата, но не съм задълбочила темата. Явно ще успеете, въпреки че не е много приятно като съвет от гадаенето.

Activis

Потърсете по- доходна работа. Бездействието не води до нищо.

Лятно цвете

Синева, Активен благодаря за отговорите ви и за съветите!

ЦВЕТЕ

Искам и аз да попитам за моята работа. Докога се очертава да съм на тази работа? И кога ще мога да намеря подходяща работа за мен?