Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще започна ли до месец работа

Започната от Lami, Ноември 10, 2018, 09:17:19 PM

« назад - напред »

Lami

Здравейте днес ме освободиха от работа, ще намеря ли нещо по-добро в близкия месец? К. Г.


Activis


Lami

Много изчерпателен отговор моля някой друг да мк погледне, до края на годината ще започна ли някъде работа и приятеля ми Д. Също? Благодаря  :)

Activis

Цитат на: Kote - Ноември 11, 2018, 03:04:01 PM
Много изчерпателен отговор моля някой друг да мк погледне, до края на годината ще започна ли някъде работа и приятеля ми Д. Също? Благодаря  :)

Отговарям, както вие сте написали... Отново отговора е Не

Lami

Не питам теб, ти и предния път каквото каза не позн така че остави. NOM и Странен ще съм благодарна да чуя вас :))

Activis

Цитат на: Kote - Ноември 11, 2018, 07:21:29 PM
Не питам теб, ти и предния път каквото каза не позн така че остави. NOM и Странен ще съм благодарна да чуя вас :))

Не помня, за какво е ставало въпрос. Беше свързано нещо с работата. Тогава казах, че всичко зависи от теб...и незнам още какво беше.. Явно идейте ти, които смяташе че имаш не са ти свършили работа.. Не си се справила. И ето налице е... Ном я няма вече. Всеки има право да вярва в каквото иска. Не те карам да ми вярваш.

Activis

@Kote виж имаш един сън от октомври края. Там ти казах, че ще имаш проблем с работата....