Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Ще намеря ли помещение до края на месеца?

Започната от Gravitations, Ноември 13, 2018, 12:51:05 PM

« назад - напред »

Gravitations

Здравейте на всички, не съм влизала от месеци, но си имах собствените размишления и препятствия. Благодарение на НОМ, разбрах и човек отговорен за мъките ми и влошеното състояние на бизнеса ми.

Разбрах и че в помещението, където се намирам е негативно самото то, и за това не ми върви, бях решила да се махам така или инъче, но все нямаше подходящо такова.

Имам две запитвания:

1.Ще съумея ли да намеря парите нужни ми да си платя закъснелите наеми?

2. Ще намеря ли помещение до края на тази седмица или поне до месеца, безпроблемно ли ще се изнеса?

Здравето ми е разклатено, рухнах последния месец, ходих да ми баят за стреса....Сега гледам да съм спокойна, защото вече съм на ръба.Разбрах че е и пръскано пред магазина ми за лошо, и знам кой е човека. Усещам, че ако се махна от това помещение и въобще улицата, ще ми тръгнат нещата.

Благодаря предварително, успешен ден на всички!


Activis


Gravitations

Благодаря ти за отговора, прав си наистина изглежда много трудно (и така както съм го написала)....Но това ще е прашинка в сравнение с това през което съм минала.

Успешен ден ти пожелавам и много усмивки!