Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Mystic

Здравейте. Отварям тази тема с цел, да помогна на тези, които имат конретни въпроси за неща от живота, които най-силно ги интересуват. Държа въпросът да е премислен, точен. От сега нека предупредя, че не винаги мога да отговарям на същата минута, или в същия ден. Но когато намеря време да съм тука, на всички въпроси подред ще гледам да дам отговори. Заповядайте ! :)

Teomi

@Mystic ,може ли аз първа?😂Имам само един въпрос.Положителен ,или отрицателен отговор да очаквам от моя приятел относно дете?

Хриси.Христова

Браво,много хубаво,че има хора като вас!Моите уважения към вас и труда ви!Аз искам да попитам личен въпрос.През следващата година дава ли ми се да срещна мъж с който да имам сериозна връзка и отношенията ни да прераснат към брак или поне съвместно съжителство?

Мон

Здравей! Искам да разбера дали с моя приятел с които съм в момента ще имам сериозна връзка?

Activis

@Mystic аз моят въпрос го зададох вече. Няма да го повтарям и тук. Надявам се да е разбираем. Благодаря.

Debora

Здравей,Mystic!Моят вьпрос е следният-ще срещна ли любовта на живота си.Харесвам един мьж доста привлекателен за мен,но не се познаваме лично.Мога ли да се надявам на нещо повече?Благодаря ти предварително!!!

i7310291717

Здравейте.И мен ме вълнува само един въпрос.Човека който обичам има ли чуства и как ще се развие връзката ни.Благодаря предварително.

Mystic

Цитат на: Teomi - Ноември 13, 2018, 03:07:57 PM
@Mystic ,може ли аз първа?😂Имам само един въпрос.Положителен ,или отрицателен отговор да очаквам от моя приятел относно дете?
Първата карта е Божествена кутия. Означава, че трябва да си запишеш тревогите в лист и да ги изгориш, казвайки на Бог, да сбъдне желанието ти, тоест да въздейства върху възгледите на приятеля ти. За момента явно той няма такива планове. Втората карта е Защити се.  Около теб може да има завистници и лоши погледи, които могат да си пъхат носа в изборите на твоя партньор, дали да приеме да имате бебе, или не. Трябва да се помолиш и да ви защити Създателя, или да носиш някакъв талисман или амулет. Третата карта е Прережи нишките. Означава, че той преди теб е имал доста несполучливи връзки и с времето в него се е настанил страх и недоверие. Тези първите съвети, които дадох ще помогнат да се оправи и неговото подсъзнателно отношение към тези неща. Няма общо с това, дали желае или не желае бебе от теб, има страх от това, дали ще провърви дълго или пак ще има разочарование. Недоверието му е за това, не за друго. Може би дори той не осъзнава и не знае това, понеже е подсъзнателно. Ако се излекува от страховете си, ще иска да имате бебе, щото те обича,  а на теб ти се пада доста борба.

Mystic

Цитат на: Хриси.Христова - Ноември 13, 2018, 03:15:38 PM
Браво,много хубаво,че има хора като вас!Моите уважения към вас и труда ви!Аз искам да попитам личен въпрос.През следващата година дава ли ми се да срещна мъж с който да имам сериозна връзка и отношенията ни да прераснат към брак или поне съвместно съжителство?
Здравейте ! Първата карта е Отмени, изчисти и изтрий. Явно имаш неотменени тревоги и разочарования от миналото и само ако простиш на хората, които са те ранявали и спреш да гледаш негативно на спомените, които имаш, тогава съдбата ще ти изпрати много голяма любов. Втората карта е Кристали.  Носи си розов кварц, планински кристал и други камъни за привличане на любов, ще помогне супер много. Трета карта е Имаш голяма ясновидска дарба. Тази карта открито показва, че отговорите на въпросите, които задаваш и без това ги знаеш. Нужни са малко вяра, кристали и прошка, за да си щастлива много.

НЕАКТИВЕН

Здравейте. Моят въпрос е вързан с това дали ще продължи връзката с приятелят ми? Започнахме много да се караме и напоследък не се чувствам комфортно в тази връзка. Несъзнателно започнах да се връщам назад в миналото и да си спомням за предишни връзки и по-конкретно за една.

Mystic

Цитат на: Мон - Ноември 13, 2018, 03:20:49 PM
Здравей! Искам да разбера дали с моя приятел с които съм в момента ще имам сериозна връзка?
Първата карта е Архангел Рафаил. Архангел лечител те подкрепя. Това означава, че животът ти постепенно се подобрява към по-хубаво и да имате сериозна връзка е възможно. Втора карта е Пречисти се. Ти също трябва да си по-смела и готова за такава връзка. И третата карта е Чакра на третото око. И ти имаш ясновидски способности, силна интуиция. Помагай на другите. Така съдбата ще ти се отблагодари с прекрасна връзка.

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 13, 2018, 03:23:01 PM
@Mystic аз моят въпрос го зададох вече. Няма да го повтарям и тук. Надявам се да е разбираем. Благодаря.
Здравей, отворих ти картите и не се учудих от резултата - ще бъдете заедно. Първа карта е Помоли ангелите да ти помогнат, което означава, че трябва да спреш да мислиш песимистично и да се помолиш на Бог с надежда и малко по-спокоен, за да започнат да се случват приятни събития. Втора карта е Визуализирай успеха, подкрепя първата. Трябва да си малко по-оптимистичен. Трябва да повярваш наистина, че нещата ще са хубави. И третата карта е Ти си силен работник на Светлината и затова ще имаш онова, което желаеш.

e.galabova

Здравей, Mystic, ако има време а една карта за мен, с въпрос:
Какво развитие на отношенията ще има през декември месец с мен и мъжа, когото обичам ?

Activis

Цитат на: Mystic - Ноември 13, 2018, 04:48:07 PM
Цитат на: Activis - Ноември 13, 2018, 03:23:01 PM
@Mystic аз моят въпрос го зададох вече. Няма да го повтарям и тук. Надявам се да е разбираем. Благодаря.
Здравей, отворих ти картите и не се учудих от резултата - ще бъдете заедно. Първа карта е Помоли ангелите да ти помогнат, което означава, че трябва да спреш да мислиш песимистично и да се помолиш на Бог с надежда и малко по-спокоен, за да започнат да се случват приятни събития. Втора карта е Визуализирай успеха, подкрепя първата. Трябва да си малко по-оптимистичен. Трябва да повярваш наистина, че нещата ще са хубави. И третата карта е Ти си силен работник на Светлината и затова ще имаш онова, което желаеш.
Дано е така. Благодаря. И в чашката и тук значи има попадения. И при  ..., че още нищо не е приключило. Остава да се изчака

Margarita

Здравейте! Бих искала да попитам ще имам ли сериозна връзка и семейство?