Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Mystic · 6557

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 735
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Здравейте. Отварям тази тема с цел, да помогна на тези, които имат конретни въпроси за неща от живота, които най-силно ги интересуват. Държа въпросът да е премислен, точен. От сега нека предупредя, че не винаги мога да отговарям на същата минута, или в същия ден. Но когато намеря време да съм тука, на всички въпроси подред ще гледам да дам отговори. Заповядайте ! :)

Активен Teomi

• Мъдрост
    • Публикации: 628
Отговор #1 -: Ноември 13, 2018, 03:07:57 pm
@Mystic ,може ли аз първа?😂Имам само един въпрос.Положителен ,или отрицателен отговор да очаквам от моя приятел относно дете?

Неактивен Хриси.Христова

• Потребител
    • Публикации: 47
Отговор #2 -: Ноември 13, 2018, 03:15:38 pm
Браво,много хубаво,че има хора като вас!Моите уважения към вас и труда ви!Аз искам да попитам личен въпрос.През следващата година дава ли ми се да срещна мъж с който да имам сериозна връзка и отношенията ни да прераснат към брак или поне съвместно съжителство?

Неактивен Мон

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 120
Отговор #3 -: Ноември 13, 2018, 03:20:49 pm
Здравей! Искам да разбера дали с моя приятел с които съм в момента ще имам сериозна връзка?

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2314
  • Бъди себе си!
Отговор #4 -: Ноември 13, 2018, 03:23:01 pm
@Mystic аз моят въпрос го зададох вече. Няма да го повтарям и тук. Надявам се да е разбираем. Благодаря.

Активен Debora

• Мъдрост
    • Публикации: 423
Отговор #5 -: Ноември 13, 2018, 03:23:52 pm
Здравей,Mystic!Моят вьпрос е следният-ще срещна ли любовта на живота си.Харесвам един мьж доста привлекателен за мен,но не се познаваме лично.Мога ли да се надявам на нещо повече?Благодаря ти предварително!!!

Неактивен i7310291717

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 109
Отговор #6 -: Ноември 13, 2018, 03:27:55 pm
Здравейте.И мен ме вълнува само един въпрос.Човека който обичам има ли чуства и как ще се развие връзката ни.Благодаря предварително.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
Отговор #7 -: Ноември 13, 2018, 04:26:35 pm
@Mystic ,може ли аз първа?😂Имам само един въпрос.Положителен ,или отрицателен отговор да очаквам от моя приятел относно дете?
Първата карта е Божествена кутия. Означава, че трябва да си запишеш тревогите в лист и да ги изгориш, казвайки на Бог, да сбъдне желанието ти, тоест да въздейства върху възгледите на приятеля ти. За момента явно той няма такива планове. Втората карта е Защити се.  Около теб може да има завистници и лоши погледи, които могат да си пъхат носа в изборите на твоя партньор, дали да приеме да имате бебе, или не. Трябва да се помолиш и да ви защити Създателя, или да носиш някакъв талисман или амулет. Третата карта е Прережи нишките. Означава, че той преди теб е имал доста несполучливи връзки и с времето в него се е настанил страх и недоверие. Тези първите съвети, които дадох ще помогнат да се оправи и неговото подсъзнателно отношение към тези неща. Няма общо с това, дали желае или не желае бебе от теб, има страх от това, дали ще провърви дълго или пак ще има разочарование. Недоверието му е за това, не за друго. Може би дори той не осъзнава и не знае това, понеже е подсъзнателно. Ако се излекува от страховете си, ще иска да имате бебе, щото те обича,  а на теб ти се пада доста борба.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
Отговор #8 -: Ноември 13, 2018, 04:33:03 pm
Браво,много хубаво,че има хора като вас!Моите уважения към вас и труда ви!Аз искам да попитам личен въпрос.През следващата година дава ли ми се да срещна мъж с който да имам сериозна връзка и отношенията ни да прераснат към брак или поне съвместно съжителство?
Здравейте ! Първата карта е Отмени, изчисти и изтрий. Явно имаш неотменени тревоги и разочарования от миналото и само ако простиш на хората, които са те ранявали и спреш да гледаш негативно на спомените, които имаш, тогава съдбата ще ти изпрати много голяма любов. Втората карта е Кристали.  Носи си розов кварц, планински кристал и други камъни за привличане на любов, ще помогне супер много. Трета карта е Имаш голяма ясновидска дарба. Тази карта открито показва, че отговорите на въпросите, които задаваш и без това ги знаеш. Нужни са малко вяра, кристали и прошка, за да си щастлива много.

Неактивен Wood Nymph

• Мъдрост
    • Публикации: 386
Отговор #9 -: Ноември 13, 2018, 04:35:38 pm
Здравейте. Моят въпрос е вързан с това дали ще продължи връзката с приятелят ми? Започнахме много да се караме и напоследък не се чувствам комфортно в тази връзка. Несъзнателно започнах да се връщам назад в миналото и да си спомням за предишни връзки и по-конкретно за една.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
Отговор #10 -: Ноември 13, 2018, 04:37:32 pm
Здравей! Искам да разбера дали с моя приятел с които съм в момента ще имам сериозна връзка?
Първата карта е Архангел Рафаил. Архангел лечител те подкрепя. Това означава, че животът ти постепенно се подобрява към по-хубаво и да имате сериозна връзка е възможно. Втора карта е Пречисти се. Ти също трябва да си по-смела и готова за такава връзка. И третата карта е Чакра на третото око. И ти имаш ясновидски способности, силна интуиция. Помагай на другите. Така съдбата ще ти се отблагодари с прекрасна връзка.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
Отговор #11 -: Ноември 13, 2018, 04:48:07 pm
@Mystic аз моят въпрос го зададох вече. Няма да го повтарям и тук. Надявам се да е разбираем. Благодаря.
Здравей, отворих ти картите и не се учудих от резултата - ще бъдете заедно. Първа карта е Помоли ангелите да ти помогнат, което означава, че трябва да спреш да мислиш песимистично и да се помолиш на Бог с надежда и малко по-спокоен, за да започнат да се случват приятни събития. Втора карта е Визуализирай успеха, подкрепя първата. Трябва да си малко по-оптимистичен. Трябва да повярваш наистина, че нещата ще са хубави. И третата карта е Ти си силен работник на Светлината и затова ще имаш онова, което желаеш.

Неактивен e.galabova

• Интуиция
  • **
    • Публикации: 66
Отговор #12 -: Ноември 13, 2018, 04:50:22 pm
Здравей, Mystic, ако има време а една карта за мен, с въпрос:
Какво развитие на отношенията ще има през декември месец с мен и мъжа, когото обичам ?

Активен Activis

• Парапсихолог
    • Публикации: 2314
  • Бъди себе си!
Отговор #13 -: Ноември 13, 2018, 05:00:37 pm
Здравей, отворих ти картите и не се учудих от резултата - ще бъдете заедно. Първа карта е Помоли ангелите да ти помогнат, което означава, че трябва да спреш да мислиш песимистично и да се помолиш на Бог с надежда и малко по-спокоен, за да започнат да се случват приятни събития. Втора карта е Визуализирай успеха, подкрепя първата. Трябва да си малко по-оптимистичен. Трябва да повярваш наистина, че нещата ще са хубави. И третата карта е Ти си силен работник на Светлината и затова ще имаш онова, което желаеш.
Дано е така. Благодаря. И в чашката и тук значи има попадения. И при Саира, че още нищо не е приключило. Остава да се изчака

Неактивен Margarita

• Мъдрост
    • Публикации: 861
Отговор #14 -: Ноември 13, 2018, 05:26:11 pm
Здравейте! Бих искала да попитам ще имам ли сериозна връзка и семейство?

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal