Рожден ден

Bruja · 101

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bruja

• Потребител
    • Публикации: 16
-: Януари 12, 2019, 09:41:09 am
Здравейте,днес имам рожден ден(не си прося пожелания), но много бих се радвала да получа прогноза от ясновидците. Най-вече ме интересува ще спре ли къращината в моя живот и ще срещна ли истинската любов.

Активен Saira

• Мъдрост
    • Публикации: 808
Отговор #1 -: Януари 12, 2019, 05:58:16 pm
@Bruja ,Честит Рожден Ден от мен! :)
Пожелавам ти да си здрава и да постигнеш всичко към което се стремиш!
При теб нещата винаги ще стават от "вторият път",както се казва.Два пъти ще започваш едно и' също нещо ,но винаги ще имаш успех накрая,когато вече  дори си се отказала.Добре е в живота си да се пазиш от "ласкатели" и хора,които ти предлагат високи постове в службата или добра кариера,често пъти са с користни подбуди.Бъди по-мнителна и не се доверявай!
Това мога да ти кажа,а другото го знаеш в прогнозата,която ти направих за годината.
Пожелавам ти весел празник!
Поздрави

Неактивен Bruja

• Потребител
    • Публикации: 16
Отговор #2 -: Януари 13, 2019, 11:29:30 am
Благодаря ти за всичко @Saira. Ще пиша като има развитие по някой въпрос. Права си за всичко до тук. Ще гледам да не се отказвам,защото аз като видя,че нещо не става и се предавам. Може би наистина трябва да опитвам докато не стане. Хубав почивен ден ти желая 🌷

Неактивен синева

• Мъдрост
    • Публикации: 679
Отговор #3 -: Януари 14, 2019, 11:55:54 pm
@ Bruja излиза, че сте с добродушен характер, деликатна и чувствителна. Това може да обясни донякъде светоусещането ти и защо така приемате навътре нещата. Не знам какви са проблемите ви, с които се сблъсквате и не искам в никакъв случай да ги омаловажавам. Давам само ориентир  за запитването ви.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2019, SimplePortal