Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Mystic

Цитат на: Tanitka - Ноември 14, 2018, 10:38:10 AM
...,ще ти бъда благодарна да погледеш за отноленията със сегашния ми приятел,имаме ли бъдеще,какво ще е занапред при нас.Благодаря ти предварително
... има собствена тема. Не знам дали тук  в моята чете !

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 14, 2018, 02:31:53 PM
@Mystic ти вчера каза, че ще бъдем заедно. Поне така показаха картите. Но другото, което ме интересува е дали в действителност сме един за друг. Благодаря
Ативис, мисля, че достатъчно неща ти писах по въпроса. За разлика от другите ти зададе 2 въпроса, на които отговорих, сега задаваш трети. Дай малко време, де да знам,  да мине определен период и тогава питай. Има и други чакащи и когато имам малко време желая да гледам на хората, които все още не са получили никакъв отговор от мен, разбираш ли ? Въпроси иначе мнооого могат да се зададат, безброй. Това не е грубост моето, а се опитвам да съм искрена и директна, няма защо да премълчавам какво мисля.

Activis

Да, но не бързам. Въпросът си седи. Когато му дойде реда.

Saira

@Mystic ,здравей!Поздравявам те за хубава тема,доста хора имат запитвания и е добре още някой да може да им отговори.Бих искала и аз да се възползвам от възможността и да ми гледаш,тъй като чуждото мнение е безпристрастно,а и твоят способ на гледане е друг.Въпроса ми е-какво показват картите за любовта при мен?
Предварително ти Благодаря!

kalinna

Здравейте :) Бих искала и аз малко помощ от картите - с приятеля ми имаме много трудна връзка, 3-4 дни всичко е наред, след това винаги следват скандали и прекъсване на отношенията... Докато е мил и добър, изведнъж става ужасно лош, подъл и зъл и се държи отвратително...Все едно дуове го обладават... Понякога дори става физически агресивен. Моля, кажете ми има ли изобщо смисъл да се боря за пореден път за него, ще се променят ли нещата около нас?

diavena

   Здравейте, искам да попитам за сина ми- 32 г е., дали ще има приятелка, семейство , деца?

malinkarosi

@Mystic Kак ще се развиват отношенията ми през 2019 с момчето в което съм влюбена, оставаме ли заедно ?  Ще се случи ли да живеем заедно в общ дом ?

Mystic

Цитат на: ket - Ноември 14, 2018, 06:54:56 AM
Здравейте😊преди няколко месеца се запознах по работа с интересен мъж😊привличането е взаимно, струва ми се ... флиртът е чудесен, но и двамата сме много ангажирани, с различни професии ... харесват го и други, въпреки свадливия му характер, та ... ще имам ли връзка с този мъж или както до сега, нещата ще приключат преди да са започнали?
Здравей,  картите посочват, че има шанс за тази връзка, просто трябва да си малко по-настоятелна и смела. Този човек има силно влечение към теб, сега е моментът да се възползваш. И ако го направиш, се очертава дълготрайна връзка.

Mystic

Цитат на: Enona - Ноември 14, 2018, 08:14:16 AM
Мистик, нарочно оставих въпроса така общо зададен, защото видях че на другите излизат напътствия какво да направят. Та и аз така-да получа съвет за цялата ситуация. Конкретен въпрос е - защо са тези вълнения по него? Той имали такива по мен? Очаква ли се в бъдеще нещо да ни свързва? Това са няколко въпроса, но ги пиша за да знаеш какво ме вълнува по темата.
Енона, трите карти, които се появиха, са Сърдечна чакра, Пречисти се и Извисени учители.
Първата гласи : " Ще намериш отговора на въпсроса си в сърцето си. Отвори го, за да даваш и получаваш любов ". Това ми говори, че си недоверчива и леко плаха на тема любов и имаш бариери. За да се случи, трябва да позволиш искрено да се случи нещо между теб и него. Втората карта директно те съветва да се пречистиш от тези съмнения и страхове. Третата карта описва, ако сте заедно, колко хубава двойка ще сте. Заедно ще работите, заедно ще помагате на други, заедно ще сте извисени учители.

Mystic

Цитат на: ninom - Ноември 14, 2018, 12:31:48 PM
Здравейте.Човека ,когото обичам има ли чувства към мен и как ще се развие връзката ни.В общ план ще бъдем ли заедно в бъдеще.Благодаря предварително.
Да, ще бъдете заедно още дълго и ще сте в хармония. В личен план проблеми няма да имате.
Излязаха картите Умереност, Кристали и Архангел Рафаил. Всичко е наред.

Mystic

Цитат на: bianka - Ноември 14, 2018, 02:06:10 PM
Здравейте, въпросът ми е ще имам ли скоро сериозна връзка с мъж с когото да създадем семейство заедно? Благодаря Ви!
Значи, трудно е това да се осъществи в момента. Имате други задачи и неща за вършене. За да се случи това, ще трябва да предприемете пътуване, в което ще се запознаете. Обаче трябва да е дълго пътуване, било то по екскурзия или друго. Но няма как да излезете в такова за момента и ще изчакате още до лятото. Лятото ако отидете някиъде за почивка, повреме на пътуването, или почивката ще срещнете вашия човек. И ще сключите  брак.

Mystic

Цитат на: Mystic - Ноември 14, 2018, 02:41:49 PM
Цитат на: Tanitka - Ноември 14, 2018, 10:38:10 AM
...,ще ти бъда благодарна да погледеш за отноленията със сегашния ми приятел,имаме ли бъдеще,какво ще е занапред при нас.Благодаря ти предварително
... има собствена тема. Не знам дали тук  в моята чете !
Цитат на: Activis - Ноември 14, 2018, 02:31:53 PM
@Mystic ти вчера каза, че ще бъдем заедно. Поне така показаха картите. Но другото, което ме интересува е дали в действителност сме един за друг. Благодаря
Активис, не мога да кажа, че сте сродни души и че сте напълно един за друг, но самата любов като я има, ще победи и различията и те ще останат без значение. А между вас има любов.

Mystic

Цитат на: ... - Ноември 14, 2018, 07:06:59 PM
@Mystic ,здравей!Поздравявам те за хубава тема,доста хора имат запитвания и е добре още някой да може да им отговори.Бих искала и аз да се възползвам от възможността и да ми гледаш,тъй като чуждото мнение е безпристрастно,а и твоят способ на гледане е друг.Въпроса ми е-какво показват картите за любовта при мен?
Предварително ти Благодаря!
Здравей,  ... ! Радвам се, да имам възможност и аз да ти гледам и помогна.  Така, относно въпроса ти картите показват, че трябва да мислиш положително за любовта, защото от теб зависи това напълно. Първата карта гласи точно това и е Коренна чакра. Втората карта е Чакра на третото око, тъй че си интуитивна личност. Ти самата си любов. Знаеш реално какво представлява тя във всичките и форми. И третата карта е Гърлена чакра, която ми говори, че има някой, към когото си привлечена, но все още се колебаеш, дали е само харесване. Можеш да му го кажеш това директно и да очакваш неговия отговор за негови чувства. Ако няма такъв, трябва на себе си да кажеш, че искаш любов и любим човек. Едно е да го кажеш, друго е осъзнавайки и сърдечно желаейки на глас да го поискаш от Бог - със сигурност ще го имаш.

Mystic

Цитат на: kalinna - Ноември 15, 2018, 11:46:10 AM
Здравейте :) Бих искала и аз малко помощ от картите - с приятеля ми имаме много трудна връзка, 3-4 дни всичко е наред, след това винаги следват скандали и прекъсване на отношенията... Докато е мил и добър, изведнъж става ужасно лош, подъл и зъл и се държи отвратително...Все едно дуове го обладават... Понякога дори става физически агресивен. Моля, кажете ми има ли изобщо смисъл да се боря за пореден път за него, ще се променят ли нещата около нас?
Картите съветват, да намерите по-подходящ човек за любов. Този човек не е онзи, който искате да ви прави щастлива. Той има агресивен характер и умение да манипулира, щом става дума да се извини. Не трябва да позволявате да ви мачка. Излезе картата Изтрий, отмени, заедно със Защити се, Причисти се. Ясно е показано, че трябва да почвате нова страниця с друг човек, с когото обаче бихте били по-щастлива. Много съжалявам за резултата. Знам, че никак не е приятно, но... Усещам и разочарованието, което ще имате, докато четете това, но се налага за ваше добро. Животът не е онова, което трябва да живеем оцелявайки, трудно. А да намерим баланса между трудно и лесно. Осъзнайте собствената си цена, заслужавате много повече от човек като него.

Mystic

Цитат на: diavena - Ноември 16, 2018, 02:53:47 PM
   Здравейте, искам да попитам за сина ми- 32 г е., дали ще има приятелка, семейство , деца?
Ще има да, но не можем да посочваме време. Ще ги има, картите са положителни.