Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Mystic

Цитат на: malinkarosi - Ноември 16, 2018, 04:32:42 PM
@Mystic Kак ще се развиват отношенията ми през 2019 с момчето в което съм влюбена, оставаме ли заедно ?  Ще се случи ли да живеем заедно в общ дом ?
Ще сте заедно като двойка, но е трудно  в началото на годината още да заживеете заедно. Доколкото картите показват, всичко се свежда до материалния недостиг, в смисъл нямате достатъчни приходи, за да направите разходи. Ще трябва да се работи, да се планира и да се пресметне всичко и мисля, че след август всичко ще се нормализира. Ако проблемът не е паричен, значи пак трябва да се премисли и да се планира съжителството.

Activis

Цитат на: Mystic - Ноември 17, 2018, 05:16:10 PM
Цитат на: Mystic - Ноември 14, 2018, 02:41:49 PM
Цитат на: Tanitka - Ноември 14, 2018, 10:38:10 AM
...,ще ти бъда благодарна да погледеш за отноленията със сегашния ми приятел,имаме ли бъдеще,какво ще е занапред при нас.Благодаря ти предварително
... има собствена тема. Не знам дали тук  в моята чете !
Цитат на: Activis - Ноември 14, 2018, 02:31:53 PM
@Mystic ти вчера каза, че ще бъдем заедно. Поне така показаха картите. Но другото, което ме интересува е дали в действителност сме един за друг. Благодаря
Активис, не мога да кажа, че сте сродни души и че сте напълно един за друг, но самата любов като я има, ще победи и различията и те ще останат без значение. А между вас има любов.

Благодаря Мистик. Но още не мога да се преборя с нея и нейното мнение. Тя смята, също, че не сме един за друг, но знам, че не е точно така. Всичко става с времето, компромиси и още напасване. Но явно не ме обича вече. От тук натам мисля да съдим по чашките с кафе, когато имаш време.

Sun

Здравейте, искам да питам очаква ли ме нещо ново в личен план?

Nom

Здравей Мистик,
Аз искам да попитам твоите карти какво казват, за започване на работа при мен този месец-ноември и следващият месец и последен от годината - декември?
Ще бъда търпелива и ще изчакам реда си за отговор.
Не отговарям на лични съобщения!

Elia

Ако може и на мен едни карти .Въпроса ми е какво развитие предстой в отношенията ни с мъжа с който съм в момента?
Обича ли ме ,държи ли на мен?

alvena

Здравей!Може ли и на мен едни карти?Вьпроса ми е кога ще срещна човека ,с който ще бьдем семейство ?Благодаря!

Roza

Здравей Мистик - интересуваме дали имаме бъдеще като двойка с цел брак с мъж ( сини очи и черна коса с букваМ ),аз съм с буква М ( кафеви очи и коса).Ще ти бъда много благодарна за отговор.

ninom

Цитат на: Mystic - Ноември 17, 2018, 05:10:59 PM
Цитат на: ninom - Ноември 14, 2018, 12:31:48 PM
Здравейте.Човека ,когото обичам има ли чувства към мен и как ще се развие връзката ни.В общ план ще бъдем ли заедно в бъдеще.Благодаря предварително.
Да, ще бъдете заедно още дълго и ще сте в хармония. В личен план проблеми няма да имате.
Излязаха картите Умереност, Кристали и Архангел Рафаил. Всичко е наред.
/.Благодаря Ви от сърце.

ket

Mystic, много благодаря за окуражаващите думи и за отделеното време😊 Желая ти прекрасен неделен ден!
С поздрави,
Ket

jeviba

Ще разбере ли сина ни,че го лъжат и използват?

Мон

Здравей. Искам да попитам дали приятеля ми ще си намери работа, защото е напуснал скоро. Извинявам се,че отново задавам въпрос.Неговите инициали са: А.Л. Знам,че той трябва да зададе въпроса,но той не влиза в този сайт и затова аз го задавам. Надявам се, че ще получа отговор. Много хубава тема сте публикували.

valia 98

Здравей! Завършвам висшето си образование през следващата година, накъде след това- ще бъда ли на работата, за която кандидатствам или пък магистратурата е удачния избор?

Enona


Странен

@Mystic  Моляте, виж и мен какво ме очаква в близкото бъдеще.
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Mari37

Здравейте,ще съм благодарна да погледнете и на мен.
Изневерявали ми с колежката си приятеля ми?
Усещам всичко,но картите не лъжат и се допитвам до тях.Благодаря Ви за създаването на темата,имахме нужда от нея.