Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Mystic

Цитат на: diavena - Ноември 19, 2018, 03:38:23 PM
Здравей,Mistik    ще съм благодарна на  едно гадаене и за мен.
Аз съм на 28г, тъмна  коса ,кафяви очи ,палко пълна ,среден ръст,светъл тен.Дали ще имаме дете с моя приятел?Той е  28 г, едър,малко пълен, светъл тен, пъстри очи, висок
Да, ще имате. Просто е въпрос на време. Опитите трябва да са чести и ще имате красиво бебче.

Mystic

Цитат на: zlatina - Ноември 20, 2018, 03:50:56 AM
Здравей, Mystic. Моят въпрос е: ще станат ли пълноценна връзка отношенията, които поддържам от доста време в интимен план?
Златина, много съжалявам, но този, с когото поддържате интимни отношения не ми изглежда, че иска нещо по-сериозно. За да желае това, трябва да му липсвате. А за да му липсвате, трябва да му дадете време да живее сам. Ако му липсвате, ще усеща тъга, а причината ще му стане по-ясна - че ви обича. Знам, че ще е трудничко, но понякога се налага.

Mystic

Цитат на: Tanitka - Ноември 20, 2018, 11:48:57 AM
И аз бих желала да задам въпрос,ще бъдем ли с приятеля ми за в бъдеще.Благодаря
Очертават се спорове, кавги и кратка раздяла. Депресии, мъки. Но след това ще се сдобрите и ще продължите.

Mystic

Цитат на: Vesi - Ноември 22, 2018, 12:02:33 AM
Как ще се развият отношенията ни с П.Н за напред и дали има сериозни намерения към мен ?
Той има сериозни намерения към вас, просто още ви анализира, тества, пробва. Изглежда, че човекът трудно се доверява на други. Като е сигурен, че може да ви се довери, това ще доведе до предложение за брак.

Mystic

Цитат на: aspetrova - Ноември 22, 2018, 01:02:20 PM
Здравейте! И аз имам едно въпросче.... Моя приятел не спира да ходи в дискотеката и не ми казва.. Това колко ще продължи? И той ли е  човека за който ще се омъжа?
Той е временен, Петрова. Просто не е човекът, от когото имате нужда. Вие сте по-сериозна в отношенията, а той още недоизживял младостта си момче. Вие сте по-зряла. Трябва да се освободите от това, за да дойде по-прекрасна връзка с по-сериозен мъж.

malinkarosi

Цитат на: Mystic - Ноември 17, 2018, 05:33:52 PM
Цитат на: malinkarosi - Ноември 16, 2018, 04:32:42 PM
@Mystic Kак ще се развиват отношенията ми през 2019 с момчето в което съм влюбена, оставаме ли заедно ?  Ще се случи ли да живеем заедно в общ дом ?
Ще сте заедно като двойка, но е трудно  в началото на годината още да заживеете заедно. Доколкото картите показват, всичко се свежда до материалния недостиг, в смисъл нямате достатъчни приходи, за да направите разходи. Ще трябва да се работи, да се планира и да се пресметне всичко и мисля, че след август всичко ще се нормализира. Ако проблемът не е паричен, значи пак трябва да се премисли и да се планира съжителството.

@Mystic мисля,че се рзделихме с него - може ли да ми кажеш какво ме очаква сега в любовта и каква е причината той да се отдръпне ?

Mystic

Цитат на: bibi986 - Ноември 22, 2018, 03:48:49 PM
Здравей Мистик!
Искам да попитам да ли се очаква някаква положителна промяна за мен в бъдеще в личният ми живот?
Да, новата година и за вас пристига с нови приключения. Ще имате много хубави моменти, които даже не сте подозирали. Просто се облегнете и изчакайте. Само ще трябва да внимавате да не допускате стари грешки с новите хора.

Mystic

Цитат на: malinkarosi - Ноември 26, 2018, 03:17:45 PM
Цитат на: Mystic - Ноември 17, 2018, 05:33:52 PM
Цитат на: malinkarosi - Ноември 16, 2018, 04:32:42 PM
@Mystic Kак ще се развиват отношенията ми през 2019 с момчето в което съм влюбена, оставаме ли заедно ?  Ще се случи ли да живеем заедно в общ дом ?
Ще сте заедно като двойка, но е трудно  в началото на годината още да заживеете заедно. Доколкото картите показват, всичко се свежда до материалния недостиг, в смисъл нямате достатъчни приходи, за да направите разходи. Ще трябва да се работи, да се планира и да се пресметне всичко и мисля, че след август всичко ще се нормализира. Ако проблемът не е паричен, значи пак трябва да се премисли и да се планира съжителството.

@Mystic мисля,че се рзделихме с него - може ли да ми кажеш какво ме очаква сега в любовта и каква е причината той да се отдръпне ?
Не сте се разделили все още. Временна караница е само. Има периоди в живота на хората, които им изглеждат като приключени категорично. И догодина ще сте заедно.

Mystic

Цитат на: Tanitka - Ноември 22, 2018, 11:35:14 PM
Здравей,Мистик,бих искала да попитам какво се очертава за в бъдеще в личния ми живот?Благодаря предварително
Тантика, в личния живот в близко бъдеще нещата са в застой. Дадено ви е време да анализирате себе си и духовността си от съдбата. Като се запознаете реално със себе си, приемайки всяка една ваша черта, без поводи, причини и самозалъгвания, като се сдобрите с всички ваши качества и се обичате за това, което сте, ще дойде принцът на белия кон, който ще ви обича поради същата причина - за това, че това сте Вие.

Mystic

Цитат на: sunshai - Ноември 23, 2018, 04:26:39 PM
Здравей Мистик ако може да отвориш картите и за мен.Предварително благодаря.Въпроса ми е ще бъдем ли отново заедно с приятеля ми с който имахме 5 годишна връзка и с който от почти 2 месеца сме разделени.Неговото име започва с буквата И.Благодаря
Картите не дават особено голям шанс, понеже неговата роля във вашия живот е приключила. Ще има връщания, липси, желания за общо бъдеще, но всичко ще е на откъси, пред периоди. И това накрая ще ви омръзне да е така. Иде време за нови предизвикателства с нови хора. Промяната не може да се спре.

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 26, 2018, 11:18:39 AM
Цитат на: diavena - Ноември 26, 2018, 11:12:38 AM
       Здравейте, зададох по -горе въпрос , но няма отговор все още.  Ще се радвам   ако  отговорите.

Както виждате на никой не е отговорено, защото Мистик не е влизала. Не е нужно да давате зор. И четете , какво се пише от хората, които гледат!!!
Благодаря ти, Активис !

malinkarosi

Цитат на: Mystic - Ноември 26, 2018, 03:21:02 PM
Цитат на: malinkarosi - Ноември 26, 2018, 03:17:45 PM
Цитат на: Mystic - Ноември 17, 2018, 05:33:52 PM
Цитат на: malinkarosi - Ноември 16, 2018, 04:32:42 PM
@Mystic Kак ще се развиват отношенията ми през 2019 с момчето в което съм влюбена, оставаме ли заедно ?  Ще се случи ли да живеем заедно в общ дом ?
Ще сте заедно като двойка, но е трудно  в началото на годината още да заживеете заедно. Доколкото картите показват, всичко се свежда до материалния недостиг, в смисъл нямате достатъчни приходи, за да направите разходи. Ще трябва да се работи, да се планира и да се пресметне всичко и мисля, че след август всичко ще се нормализира. Ако проблемът не е паричен, значи пак трябва да се премисли и да се планира съжителството.

@Mystic мисля,че се рзделихме с него - може ли да ми кажеш какво ме очаква сега в любовта и каква е причината той да се отдръпне ?
Не сте се разделили все още. Временна караница е само. Има периоди в живота на хората, които им изглеждат като приключени категорично. И догодина ще сте заедно.

Благодаря мило момиче... аз просто съм тъжна - нямам сили да се занимавам с човек, който не е готов на всичко за мен. А той ми показва,че не е ...

Mystic

Сегаа, време е и аз да ви питам на всички, които умеете да гадаете, било то на карти, на Таро, без значение. Какво бъдеще се очертава през новата 2019 год. за мен и моят любим мъж ? Ще има ли промяна в отношенията ни към по-добро ? Ще се радвам на различни гадателски мнения, за да мога да сверявам доколко си пасват с истинските случки.  ... ми беше гледала, на която от сърце и благодаря ! Сега желая и вие да се опитате, използвайки най-важното средство - интуицията ви. Като четете тези редове, много е важно какво се появява в мислите ви ей така от нищото - това е интуиция. Очаквам Ви ! :)

Activis

Мистик аз мисля, че бях изразил и моето мнение някъде по твоя въпрос. Но не помня в коя тема беше. За момента нещата ще са така в сегашното положение. Незнам защо усещам, че за тази твоя любов има много борба. Ти си добър човек и заслужаваш да усетиш това щастие, от което имаш нужда и да ти се сбъдне мечтата, а именно да си с този чавек, въпреки трудностите пред вас

baobao

  Привет, Mystic, благодаря за това че си тук и отделяш от времето си да гледаш на останалите относно техните въпроси. Предварително се извинявам ако въпросът ми е дълъг.

От известно време си имам едно момче на сърце. Много го харесвам, от един и същи клас сме (на 18 години съм). Последна година е, а ние все още не сме си казали почти нищо и не сме имали почти никаква комуникация. Родителите ни се познават и имат общи интереси, което наскоро разбрах. Също така се появиха още някои случайности, които просто не мога да подмина.

Преди няколко години сънувах един сън как казвам на две непознати жени, че това е мъжът за когото ще се омъжа. Бях стъписана дори когато го сънувах и не можах да си повярвам. Единствено наскоро си признах че всъщност изпитвам привличане към него, че един вид ми напомня на нещо мое - далечно обичано.

Мисля си, мечтая си, колко чиста връзка можем да изградим с това момче. Днес става точно един месец откакто чисто съзнателно си признах че всъщност той ме привлича и от тогава не съм спирала да си мисля и да се чудя какво ли ще ми предложи бъдещето, тоест - дали реално ще имам възможността да го опозная и дали сме съвместими.

Някои ще попитат защо не съм го заговорила, защо не съм го потърсила още и така нататък. Това е защото знам много неща за живота му, а едно от тях е че в последните месеци му се случват лоши и тъжни неща...И някак си...Не съм сигурна дали да го насилвам с моите си чувства. Усещам че времето е неподходящо за него и за мен.

  Какво е на път?Какво да очаквам..? Дали въобще ме е забелязал и какво си мисли той за мен? Дори и да не са хубави новини искам да знам какво ще кажат картите...

ПС: Понеже точно докато си публикувах въпроса, изникнаха още много съобщения искам да отговоря на Mystic.
  За твоя въпрос интуитивно виждам перипетии през пролетта на 2019, които ще бъдат неща които засягат и двама ви, но са извън връзката. Виждам го като един последователен наниз от събития.
Второто нещо е че 2019 ще бъде годината, която ще изпита вярността ви един към друг. Не че досега е нямало такива случаи, НО от 2019 ще излезете с краен резултат, отговори на много въпроси и взети решения - тоест ще връзката ще добие нови форми - яснота.
Възможно е да достигнете момент в който ще откриете скритите качества у другия човек.

  Това са най-най първите ми мисли, които ми дойдоха наум. Трябва да бъдете много единни.