Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Mystic

Цитат на: baobao - Ноември 26, 2018, 03:52:34 PM
  Привет, Mystic, благодаря за това че си тук и отделяш от времето си да гледаш на останалите относно техните въпроси. Предварително се извинявам ако въпросът ми е дълъг.

От известно време си имам едно момче на сърце. Много го харесвам, от един и същи клас сме (на 18 години съм). Последна година е, а ние все още не сме си казали почти нищо и не сме имали почти никаква комуникация. Родителите ни се познават и имат общи интереси, което наскоро разбрах. Също така се появиха още някои случайности, които просто не мога да подмина.

Преди няколко години сънувах един сън как казвам на две непознати жени, че това е мъжът за когото ще се омъжа. Бях стъписана дори когато го сънувах и не можах да си повярвам. Единствено наскоро си признах че всъщност изпитвам привличане към него, че един вид ми напомня на нещо мое - далечно обичано.

Мисля си, мечтая си, колко чиста връзка можем да изградим с това момче. Днес става точно един месец откакто чисто съзнателно си признах че всъщност той ме привлича и от тогава не съм спирала да си мисля и да се чудя какво ли ще ми предложи бъдещето, тоест - дали реално ще имам възможността да го опозная и дали сме съвместими.

Някои ще попитат защо не съм го заговорила, защо не съм го потърсила още и така нататък. Това е защото знам много неща за живота му, а едно от тях е че в последните месеци му се случват лоши и тъжни неща...И някак си...Не съм сигурна дали да го насилвам с моите си чувства. Усещам че времето е неподходящо за него и за мен.

  Какво е на път?Какво да очаквам..? Дали въобще ме е забелязал и какво си мисли той за мен? Дори и да не са хубави новини искам да знам какво ще кажат картите...

ПС: Понеже точно докато си публикувах въпроса, изникнаха още много съобщения искам да отговоря на Mystic.
  За твоя въпрос интуитивно виждам перипетии през пролетта на 2019, които ще бъдат неща които засягат и двама ви, но са извън връзката. Виждам го като един последователен наниз от събития.
Второто нещо е че 2019 ще бъде годината, която ще изпита вярността ви един към друг. Не че досега е нямало такива случаи, НО от 2019 ще излезете с краен резултат, отговори на много въпроси и взети решения - тоест ще връзката ще добие нови форми - яснота.
Възможно е да достигнете момент в който ще откриете скритите качества у другия човек.

  Това са най-най първите ми мисли, които ми дойдоха наум. Трябва да бъдете много единни.
Много ти благодаря ! За теб и това момче усещам, че има сходство с моите неща в живота. Също като теб бях и аз, затварях се, не си признавах чувствата, мълчах, първо защото този мъж имаше проблеми, в училище бяхме и ние. Второ, защото се страхувах от отговора му, дали ще ми даде шанс. Нямах самочувствие и това ми влияеше, не бях смела. Страх ме беше, като изпитвам толкова силни чувства, че ще ми каже, че той не ме иска. И мълчах... С години. Сега съм на 27 почти, а бях на 18.  Въпросът ми беше свързан със същия мъж. И както виждаш, нищо с години не се промени кой знае колко. Признах си чувствата преди година, чрез . Той след това почна да ми обръща внимание. Ту игнорираше, ту връзваше разговор и така... И все още не е ясно какво ни очаква. Не искам да допуснеш моята грешка и да закъснееш да му ги признаеш. Като човек, преминал през същото ти го казвам. Знам, че е супер трудно да събереш смелост, толкова, че аз не бях могла, но трябва да можеш. Ти трябва да си по-силна от мен. Колкото време губиш, шансовете на други по-нахални момичета да го грабнат се удвояват. Трябва да те забелязва. Трябва да е наясно, че те има там за него. Само така ще си промени настройката към теб. Ако не смееш лице в лице, пиши му . Все някак не бива да губиш време. Относно картите какво показват, показват успех, ако ти действаш по някакъв начин.

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 26, 2018, 03:50:11 PM
Мистик аз мисля, че бях изразил и моето мнение някъде по твоя въпрос. Но не помня в коя тема беше. За момента нещата ще са така в сегашното положение. Незнам защо усещам, че за тази твоя любов има много борба. Ти си добър човек и заслужаваш да усетиш това щастие, от което имаш нужда и да ти се сбъдне мечтата, а именно да си с този чавек, въпреки трудностите пред вас
Благодаря ти, Ативис !

Activis

Винаги за теб. Аз също съм благодарен, че ми помагаш. Аз влязох пак в контакт с нея. Отначало нямаше караници, вчера се скарахме през деня и има доста тежки думи, но после разговора беше по- мек след това. Незнам тя каза, че не би се върнала и други неща, но незнам това нарочно ли го каза или така е решила оканчателно. Аз продължавам да вярвам, че може да се съберем, но това зависи от нея, аз направих, каквото можах

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 26, 2018, 04:21:11 PM
Винаги за теб. Аз също съм благодарен, че ми помагаш. Аз влязох пак в контакт с нея. Отначало нямаше караници, вчера се скарахме през деня и има доста тежки думи, но после разговора беше по- мек след това. Незнам тя каза, че не би се върнала и други неща, но незнам това нарочно ли го каза или така е решила оканчателно. Аз продължавам да вярвам, че може да се съберем, но това зависи от нея, аз направих, каквото можах
Най-накрая да се вземем с теб и да приключим с това търсене на разбиране от любимите ни хора ! :D :D :D

Activis

Разсмя ме. Незнам защо така ни се е паднало да страдаме. Знаеш ли тя подвърди неща от картите ти. Каза, че не мисли, че сме един за друг, че не си пасваме. Повече ме е яд, защото тези неща стават с компромиси и време. А времето беше супер малко. Не даде възможност да се наредят нещата. Но нали знаеш, че това примерно като всичко върви отначало гладко..дори с години, пак не е гаранция. В петък ще кача чаша. Надявам се да си тук тогава. Благодаря

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 26, 2018, 04:28:58 PM
Разсмя ме. Незнам защо така ни се е паднало да страдаме. Знаеш ли тя подвърди неща от картите ти. Каза, че не мисли, че сме един за друг, че не си пасваме. Повече ме е яд, защото тези неща стават с компромиси и време. А времето беше супер малко. Не даде възможност да се наредят нещата. Но нали знаеш, че това примерно като всичко върви отначало гладко..дори с години, пак не е гаранция. В петък ще кача чаша. Надявам се да си тук тогава. Благодаря
Разбира се, като имам време ще ти гледам. Пошегувах се преди малко, да знаеш. Липсва чувство за хумор в този форум, трябва да има и позитивна атмосфера. Всичко е прекалено сериозно и пълно с мъка. Затова от време на време демонстрирам чувство за хумор, дано и другите се потрудят. :)

Activis

Е да за мен е ясно, че е шега. Но тук всичко се е вдървило. Но имаш дарба. Картите ти не излъгаха. Незнам само дали ще познаят дали ще се съберем. Тя се дърпа, но колкото и да ме игнорира пак влизаме в контакт. Лошото, че може да обича друг човек и да не иска моята любов..

Debora

Здравей, Mystic!Нямам дарба да гледам но имам усещания за хората.Ти си много топло момиче и сьм сигурна че ще имаш доста почитатели от които можеш да избереш този който ти е най близък на сърцето.Такива момичета  като теб са рядкост в наше време.

Mystic

Цитат на: Debora - Ноември 26, 2018, 05:24:57 PM
Здравей, Mystic!Нямам дарба да гледам но имам усещания за хората.Ти си много топло момиче и сьм сигурна че ще имаш доста почитатели от които можеш да избереш този който ти е най близък на сърцето.Такива момичета  като теб са рядкост в наше време.
Благодаря ти, много ! Да, така е, има мъже, които желаят моето внимание, проблемът е там, че това сърце друг не допуска... Веднъж влюбило се в един, с години само него си знае. Това е проблемът, който няма начин как да се промени. :/

Margarita

Здравейте!
Започнах да търся друга работа. Настоящата не върви добре. Имам въпрос към картите Ви: Ще си намеря ли по-добра работа за в бъдеще?
Много благодаря!

bibi986

Цитат на: Mystic - Ноември 26, 2018, 03:19:23 PM
Цитат на: bibi986 - Ноември 22, 2018, 03:48:49 PM
Здравей Мистик!
Искам да попитам да ли се очаква някаква положителна промяна за мен в бъдеще в личният ми живот?
Да, новата година и за вас пристига с нови приключения. Ще имате много хубави моменти, които даже не сте подозирали. Просто се облегнете и изчакайте. Само ще трябва да внимавате да не допускате стари грешки с новите хора.
Благодаря за отговора Mystic.
Може ли да ми кажеш тези приключения в личния живот ли ще бъдат или в работата? Тази година живота ми беше пълна каша и от лошо ставаше все по лошо. И тези грешки какви са? Вижда ли се бебе другата година? И ако да то от човека с който съм сега или от друг?

eli

Здравей @Mystic  - би ли ми направила прогноза с картите ти, как ще се развият отношенията ми с човекът за който си мисля напоследък?

sunshai

Благодаря Мистик но ако може да ми кажеш той ли ще поиска да се върне защото в момента аз искам той да се върне но той не иска и по телефона не говори с мен.Благодаря ти

Странен

Цитат на: Mystic - Ноември 26, 2018, 02:49:59 PM
Цитат на: Странен - Ноември 18, 2018, 10:30:03 PM
@Mystic  Моляте, виж и мен какво ме очаква в близкото бъдеще.
Трябва ми конкретен въпрос, Странен. Трябва да споменеш въпрос, към който да търсим отговора. Картите така събития в близко бъдеще не показват, показват отговора на даден въпрос, след това събитията по въпроса. Така зададен, не мога да свържа с нищо, щото не мога да знам картите за коя сфера дават положителни отговори и за коя отрицателни - било то любов, работа, късмет и прочие. Така ако ти гледам, ще ги омеша и няма да имаш категорично правилен отговор.
Конкретния ми въпрос е ще стана ли някога нормален човек отново...
Психолог, коуч, трансперсонален психолог

Roza

Цитат на: Mystic - Ноември 26, 2018, 02:38:47 PM
Цитат на: Roza - Ноември 17, 2018, 08:53:31 PM
Здравей Мистик - интересуваме дали имаме бъдеще като двойка с цел брак с мъж ( сини очи и черна коса с букваМ ),аз съм с буква М ( кафеви очи и коса).Ще ти бъда много благодарна за отговор.
Картите показват, че имате предпятствия. Има неща, които застават по пътя ви. Всичко оказва влияние. Егото на въпросния мъж, една друга жена, която бди около вас, Вашите вътрешни съмнения около това и прочие. Ще има шанс ако се оттървете от съмненията и окажете любов с действия към въпросния мъж. Кажете му всичко, което таите в себе си и ще се получи. За да не се влияе от други хора, трябва да ви има пълно доверие.
[/quote

Mystic- препятствия колкото си искаш. Ние сме от скоро, но след друго все се случва нещо. Незнам какво да направя тъй като тои направи тежка катастрофа,в болница писа ми че е претърпял и сега нямам връзка т.к тел.му са изключени и на скайпа ме блокираха. За жената има такава или сестра му която не ме зачете че се интересувам от брат й които е в болница тъй като нейната най добра приятелка беше приятелка на въпросният мъж,които е остави заради мен или същата бившата.Сега незнам какво става дали ще ми звънне и защо ме блокира някои/тои или сестра му тъй като в нея беше тел./.Ти може ли нещо да ми кажеш по този въпрос или да се отказвам от него.