Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Задайте въпрос на моите Ангелски карти !

Започната от Mystic, Ноември 13, 2018, 02:53:37 PM

« назад - напред »

Tanitka

Мистик,в предишния ми пост когато съм задала въпрос ми отговори,че ще преминем през караници,че раздели с приятеля ми,нищо не казваш за в бъдеще,а в следващия пост пишеш,че съм в лош период и т.н,странна работа

Valy.valy

Благодаря Много,че сте толкова отзивчива!Моят въпрос е ще живеем ли заедно с човека който харесвам и мога да кажа съм влюбенс

Mystic

Цитат на: Tanitka - Ноември 27, 2018, 12:38:40 AM
Мистик,в предишния ми пост когато съм задала въпрос ми отговори,че ще преминем през караници,че раздели с приятеля ми,нищо не казваш за в бъдеще,а в следващия пост пишеш,че съм в лош период и т.н,странна работа
Пиша, нареждайки карти, не си ги измислям. Тогава е излязло така, днес като ти отворих карти излезе така, какво мога да направя ?

zlatina

Цитат на: Mystic - Ноември 26, 2018, 03:11:15 PM
Цитат на: zlatina - Ноември 20, 2018, 03:50:56 AM
Здравей, Mystic. Моят въпрос е: ще станат ли пълноценна връзка отношенията, които поддържам от доста време в интимен план?
Златина, много съжалявам, но този, с когото поддържате интимни отношения не ми изглежда, че иска нещо по-сериозно. За да желае това, трябва да му липсвате. А за да му липсвате, трябва да му дадете време да живее сам. Ако му липсвате, ще усеща тъга, а причината ще му стане по-ясна - че ви обича. Знам, че ще е трудничко, но понякога се налага.
Благодаря, Mystic! Не е много весело предсказанието ти, но ... каквото стане. Има ли друга жена около него? А дали аз ще срещна подходящ партньор?

Activis

Цитат на: Mystic - Ноември 27, 2018, 01:35:35 AM
Цитат на: Tanitka - Ноември 27, 2018, 12:38:40 AM
Мистик,в предишния ми пост когато съм задала въпрос ми отговори,че ще преминем през караници,че раздели с приятеля ми,нищо не казваш за в бъдеще,а в следващия пост пишеш,че съм в лош период и т.н,странна работа
Пиша, нареждайки карти, не си ги измислям. Тогава е излязло така, днес като ти отворих карти излезе така, какво мога да направя ?

То затова не се задават въпроси всеки ден...

Tanitka

Activis,извинявай,но така като гледам ти всеки ден задаваш въпроси...така,че не си човека,който трябва да коментира.Въпроса ми е зададен към ясновидец,не към теб!Виждам,че и на други хора се намесваш

Activis

Тук беше в подкрепа на Мистик. Това са карти. Не излизат еднакви. Да намесвам се, защото повечето хора не четат, какво се пише, а карат машинално. И се товарят хората, а те не са роботи. Трябва да има уважение.  А аз си водя кореспонденция с определен човек в определена тема, която може да се използва и от другите! А и е нормално на два различни въпроса да излезе различно нещо. Не вниквате в отговорите си достатъчно

Tanitka

Добре,ама недей да се намесваш във всяка тема и на всеки човек.Хората се допитват до ясновидци,не до теб

Activis

Цитат на: Tanitka - Ноември 27, 2018, 02:56:20 PM
Добре,ама недей да се намесваш във всяка тема и на всеки човек.Хората се допитват до ясновидци,не до теб
Мога да ти кажа, че на много от тук се въздържам да казвам това, което усещам, защото като получите отговор от "ясновидец" понякога вижданията ми не са по различни от тяхното мнение. Да всеки е тук с проблемите си. Но все пак трябва да бъдем и толерантни. Да понякога отговорите не са удволетворителни, а когато човек е в проблем изникват и още и още въпроси. Нормално е... И незнам дали си чела едно мнение на  ..., което беше много точно отностно тези неща.

Tanitka

Тук не става въпрос за отговорите.Изобщо не искам да си хабя енергията,за да обяснявам..Съветвам те,да св въздържаш ,кой какво питал,че защо питал така,че как му отговорили.Чета много от постовете ти...ми навсякъде се намесваш,когато някой се допита до даден ясновидец

Activis

Все пак това е форум и всеки има право да изразява мнението си. Както аз, ти и всички останали. В случая тук защитих Мистик, защото тя е права в случая

Tanitka

Май не четеш какво ти се пише.Не съм казала нищо против,който и да било ясновидец.Казах,че за два едни и същи въпроси излизат раьлични отговори и от там чивек се обърква.А,самия теб лично съм те чела в теми,в които Ном ти е отговяряла и си казвал, че един път едно кажела,друг път друго..

Activis

Единия въпрос ти е свързан за приятеля ти, а другия е свързан за личния ти живот- бъдеще. Различни са.... Да там нямаше нищо еднакво, там се изказваше мнение според това, което си изложил като теза..

Мон

Здравей! Може ли да погледнеш за човека с които излизам с А. Имам чувства към него,но той показва безразличие към и не знам каква е причината. Не иска да ми каже.  Караме се затова,че му не пука за мен и се е отделечил. Какво излиза на картите.  Може ли да си има друга? Има ли шанс нашта връзка или просто трябва да приключи? Има ли смисъл да се боря за него?

Tanitka

Питала съм каавото ме е интересувало,личния ми живот включва и приятеля ми,т.е питала съм конкретно за него