Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Сънувах майка му .

Започната от съни, Ноември 24, 2018, 11:34:45 PM

« назад - напред »

съни

Сънувах майката на момчето което харесвам. Видях се с него и говорихме, а в това време дойде майка му, разхождайки куче. Поиска да отида с нея, за да й правя компания. Каза ми, че й е приятно с мен и ще се радва да я придружа на пътуването й.
В реалния живот не се познаваме, не сме говорили, не сме се виждали дори. Какво означава това ?

Nom

В реалния живот ще се запознаеш с тази жена по инициатива на приятеля ти. Кучето което тя разхожда е твоят приятел, а тя също ще иска да станете приятели. Вначалото може да не ти хареса тази жена, но сред това ще свикнеш с нея. Тя ще поиска да сe запознае с теб, в началото ти няма да искаш, но приятеля ти ще те убеди.
Не отговарям на лични съобщения!

съни

@Nom  , много се радвам да те видя отново тук :))
Благодаря ти, наистина не познавам грам тази жена и не знам какво да очаквам.

Activis

Сънят не се отнася за запознаване с тази жена. Сънят показва, че твой близък човек трябва да се пази здравословно. Пази се отнеразбирателство в семейството и от хора, които ти имат зъб така да се каже. В живота изпитваш някакви трудности. Това е, което аз мога да кажа