Снощи сънувах бебе пак !

Mystic · 80

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 731
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
-: Ноември 26, 2018, 04:29:21 pm
Снощи пак сънувах бебе, че го държа и бях убедена, че днес в селото ще има погребение... Така и стана. Винаги е било така. Това е толкова тъжно, предварително да съм уведомена, че един човек ще затвори очи ...  Защо все аз бивам информирана за това ? Така или иначе няма с какво и как да помогна, търся смисъл просто...

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 1308
  • Бъди себе си!
Отговор #1 -: Ноември 26, 2018, 04:34:27 pm
Имаш пророческа дарба. Просто си избрана. Пророческите сънове не при всеки ги има рядкост е. Имам една позната, тя има, но има към близки хора. И ми е разказвала, че е сънувала, какво и как ще мине дадено събитие... малко е плашещо. Но пък пророческите сънове, когато са свързани с теб и семейството могат да предпазят

Неактивен Mystic

• Мъдрост
    • Публикации: 731
  • Това, че гледаш, смяташ, че виждаш !
Отговор #2 -: Ноември 26, 2018, 07:31:04 pm
Имаш пророческа дарба. Просто си избрана. Пророческите сънове не при всеки ги има рядкост е. Имам една позната, тя има, но има към близки хора. И ми е разказвала, че е сънувала, какво и как ще мине дадено събитие... малко е плашещо. Но пък пророческите сънове, когато са свързани с теб и семейството могат да предпазят
При мен е обратното. Свързано с моето семейство не сънувам пророчески сънища. Само с непознати, или отдалече познати. Не знам защо... И да случвало ми се е, да сънувам събития до всички детайли и да се случва абсолютно същото в реалността следващия ден. но с други хора, в техни животи.  Предвиждам и големи събития, като атаки, тероризми.. Пак не са свързани с мен.  Свързано с мен съм сънувала само края на света, всичко още помня, гледката, почви, превърнали са се в пустини, глад, липса на зеленина, червено небе. Няколко човека, които са оцелели от избухването на вулкан или бомба там не съм сигурна, но гладът ги убива и тях.. И аз се виждам там. Вървим изморени, в търсене на надежда, почти падащи от безсилие... Но не знам за коя година се отнася. И дълбоко се надявам, да е само кошмар, който без да се реализира да мине.

Активен Activis

• Мъдрост
    • Публикации: 1308
  • Бъди себе си!
Отговор #3 -: Ноември 27, 2018, 12:43:40 pm
Интересно. А пробвала ли си да придотвратиш дадено събитие, ако е лошо за определения човек. И по някакъв начин да го спасиш така да се каже. Аз лично понякога сънувам супер реалистично, и знам, че когато се събудя и стана от леглото да търся нещо, знам, че този сън ми подсказва, какво ще ми се случи. И на няколко пъти е излизало наяве....

Неактивен Nom

• Парапсихолог
    • Публикации: 9036
Отговор #4 -: Ноември 27, 2018, 02:43:35 pm
@Mystic пази от предатели около теб и в приятелските ти кръгове дори в семейството. Съня не го тълкувам като смърт, а по скоро че някой ще се опита да те предаде, но ще имаш добри приятели които ще ти помогнат това да не се случи.

SimplePortal 2.3.7 © 2008-2018, SimplePortal