Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Снощи сънувах бебе пак !

Започната от Mystic, Ноември 26, 2018, 04:29:21 PM

« назад - напред »

Mystic

Снощи пак сънувах бебе, че го държа и бях убедена, че днес в селото ще има погребение... Така и стана. Винаги е било така. Това е толкова тъжно, предварително да съм уведомена, че един човек ще затвори очи ...  Защо все аз бивам информирана за това ? Така или иначе няма с какво и как да помогна, търся смисъл просто...

Activis

Имаш пророческа дарба. Просто си избрана. Пророческите сънове не при всеки ги има рядкост е. Имам една позната, тя има, но има към близки хора. И ми е разказвала, че е сънувала, какво и как ще мине дадено събитие... малко е плашещо. Но пък пророческите сънове, когато са свързани с теб и семейството могат да предпазят

Mystic

Цитат на: Activis - Ноември 26, 2018, 04:34:27 PM
Имаш пророческа дарба. Просто си избрана. Пророческите сънове не при всеки ги има рядкост е. Имам една позната, тя има, но има към близки хора. И ми е разказвала, че е сънувала, какво и как ще мине дадено събитие... малко е плашещо. Но пък пророческите сънове, когато са свързани с теб и семейството могат да предпазят
При мен е обратното. Свързано с моето семейство не сънувам пророчески сънища. Само с непознати, или отдалече познати. Не знам защо... И да случвало ми се е, да сънувам събития до всички детайли и да се случва абсолютно същото в реалността следващия ден. но с други хора, в техни животи.  Предвиждам и големи събития, като атаки, тероризми.. Пак не са свързани с мен.  Свързано с мен съм сънувала само края на света, всичко още помня, гледката, почви, превърнали са се в пустини, глад, липса на зеленина, червено небе. Няколко човека, които са оцелели от избухването на вулкан или бомба там не съм сигурна, но гладът ги убива и тях.. И аз се виждам там. Вървим изморени, в търсене на надежда, почти падащи от безсилие... Но не знам за коя година се отнася. И дълбоко се надявам, да е само кошмар, който без да се реализира да мине.

Activis

Интересно. А пробвала ли си да придотвратиш дадено събитие, ако е лошо за определения човек. И по някакъв начин да го спасиш така да се каже. Аз лично понякога сънувам супер реалистично, и знам, че когато се събудя и стана от леглото да търся нещо, знам, че този сън ми подсказва, какво ще ми се случи. И на няколко пъти е излизало наяве....

Nom

@Mystic пази от предатели около теб и в приятелските ти кръгове дори в семейството. Съня не го тълкувам като смърт, а по скоро че някой ще се опита да те предаде, но ще имаш добри приятели които ще ти помогнат това да не се случи.
Не отговарям на лични съобщения!