Промяна новините на форума:



Ако желаете да подкрепите нашата работа, можете да направите дарение. Ще бъдем благодарни за всяка помощ, която можете да направите за да съществува сайта. https://boosty.to/ufoport/donate

Main Menu

Въпрос свързан с работа и любов!

Започната от Reni8, Ноември 29, 2018, 03:02:58 PM

« назад - напред »

Nom

Дано никога не ти се случва, това Синева.Aз исках да доразвия опита си, явно няма да имам възможност. За преподаването на английски език се иска и правоспособност Учител. За съжаление опитах това на различни места, но нищо не стана. Пази се! На мен преводач с английски език ми е само хоби. Благодаря ти от сърце!
Не отговарям на лични съобщения!

Debora

Здравейте@Синева!!!Вьзможно ли Ви е да погледнете за мьж с буквата С.Не го познавам лично.Но ми е интересен.Често ми се случва да го сьнувам и след това да го виждам.Бихте ли ми казали няколко думи за него.Що за човек е.Напоследьк е някьк си различен отнесен .Личи си че има някькьв проблем.

Nom

@синева, моята мечта не е преподаването, моята мечта са позициите който ти споменах, не съм се насочила към преподаване, а и не мога  да съм учител, без образование, без практика, не търся работа на частно, а на трудов договор. 6 години ми е опита, исках да доразвия опита си, да се докажа. За съжаление,  не се интересувам от преподаване, да искам да вдигна сертификата  си на по високо ниво но, не и да съм преподавател, тук се изисква солиден опит който нямам и друга квалификация. Както и да е...
Благодаря, от сърце.
Не отговарям на лични съобщения!

bianka

Здравей @синева, много ще се радвам ако погледнеш какво ме очаква в любовта през 2019г. Ще имам ли сериозна веъзка с мъж, ще заживея ли с мъж с когото да сездадем семейство заедно? Искам и дете, а вече съм на 33г. И ме притеснява това, че времето напредва. Виждам се от време на време с един мъж, Момчил на 33г., но не е нищо сериозно, той ще направи ли нещо за да се задълбочат отношенията ни, да станем истинска двойка? Благодаря!

синева

Цитат на: Debora - Декември 06, 2018, 11:56:54 PM
Здравейте@Синева!!!Вьзможно ли Ви е да погледнете за мьж с буквата С.Не го познавам лично.Но ми е интересен.Често ми се случва да го сьнувам и след това да го виждам.Бихте ли ми казали няколко думи за него.Що за човек е.Напоследьк е някьк си различен отнесен .Личи си че има някькьв проблем.
Здравейте,
изглежда, че С ви счита за бегла позната, а вие сте имала чувства в миналото към него. Сега подсъзнателно сте го изровили от спомените, тъй като желаете да намерите любим човек. Изглежда, че той има малко здравни проблеми. Чувствата му ще прерастнат в приятелски. По характер излиза, че е грижовен, дискретен и няма големи недостатъци. Малко самотен ?

Debora

Благодаря Ви@Синева за отговора! Много малко познавам този човек дори почти никак.Не е човек от миналото ми по скоро от настоящето или бьдещето.Мисля че отговаря на характеристиките изброени от Вас.Той проявяваше видим инерес кьм мен.Виждал ме е на обществени места и се е врьщал по някалко пьти .Намирам го за привлекателен.А и на този етап една приятлска врьзка и една разходка около морето ме устройват.Силните емоции ме изтощават.Имах такава в миналото и не желая подобна.Дали Ви е вьзможно да погледнете нещо за в бьдеще дали се очертава запознанство.

синева

Пак нищо повече от приятелски взаимоотношения. Ще има нещо ново към лятото 2019. Запознанство на публично място. Иначе съм съгласна с теб, че с възрастта хората решават да "се инвестират" по различен начин в сантименталната област. Намерих една готова мисъл - Любовта е хубава, когато дойде в правилното време. 

Debora

Много сте права:-).Всичко с времето си.Ще поживеем и ще видим.С вьзраста ставаме по зрели,наясно сме сьс себе си и знаем какво искаме:-).Весели празнаци от мен!И сбьднати мечти през следващата!

синева

И на теб! Само приятни емоции и добра реализация !

синева

Цитат на: bianka - Декември 08, 2018, 11:12:13 AM
Здравей @синева, много ще се радвам ако погледнеш какво ме очаква в любовта през 2019г. Ще имам ли сериозна веъзка с мъж, ще заживея ли с мъж с когото да сездадем семейство заедно? Искам и дете, а вече съм на 33г. И ме притеснява това, че времето напредва. Виждам се от време на време с един мъж, Момчил на 33г., но не е нищо сериозно, той ще направи ли нещо за да се задълбочат отношенията ни, да станем истинска двойка? Благодаря!
Изглежда, че Момчил има чувства към вас, но все пак липсва добра комуникация между вас, както и общи съвместни планове за изграждане на семейство. Както казвате, вие вече искате нещо конструктивно и сте готова да обърнете страницата и това поражда неразбиране от негова страна. Излизат и малко проблеми с близките свързани с тази връзка. Излиза, че след този период на размисъл връзката няма да се развие по желаният начин. Вие сте и малко и изморена да се борите за нея. Вероятно ще има ново позитивно начало в сантиментален план към април 2019. Познанство чрез общи познати или приятели. 

Tanitka

Синева,може ли да погледнеш за мен, бях задала въпрос за работата ми,ще бъда ли още на това място и за личния ми живот,бих искала да знам имаме ли бъдеще с приятеля ми като двойка .Благодаря,предварително

синева

Цитат на: Tanitka - Декември 09, 2018, 10:01:18 PM
Синева,може ли да погледнеш за мен, бях задала въпрос за работата ми,ще бъда ли още на това място и за личния ми живот,бих искала да знам имаме ли бъдеще с приятеля ми като двойка .Благодаря,предварително
Здравейте,
излиза, че на настоящата позиция сте от скоро време - 2-3 месеца, но условията на работа и финансово не са задоволителни. Търсите си нова работа от време на време, не е спешно. Изглежда, че ще започнете на ново място след около 5 - 6 месеца / април 2019/.

Tanitka

Благодаря,Синева.А,за приятеля ми може ли да погледнеш,ще бъдем ли занапред заедно?.Благодаря,предварително

синева

Цитат на: Tanitka - Декември 10, 2018, 01:02:57 AM
Благодаря,Синева.А,за приятеля ми може ли да погледнеш,ще бъдем ли занапред заедно?.Благодаря,предварително
Изглежда, че и двамата си правите дългосрочни планове - съвместен живот, женитба, деца, но няма много разговори по темата засега. Ще има съвместен живот към есента на 2019.

bianka

Цитат на: синева - Декември 08, 2018, 11:18:03 PM
Цитат на: bianka - Декември 08, 2018, 11:12:13 AM
Здравей @синева, много ще се радвам ако погледнеш какво ме очаква в любовта през 2019г. Ще имам ли сериозна веъзка с мъж, ще заживея ли с мъж с когото да сездадем семейство заедно? Искам и дете, а вече съм на 33г. И ме притеснява това, че времето напредва. Виждам се от време на време с един мъж, Момчил на 33г., но не е нищо сериозно, той ще направи ли нещо за да се задълбочат отношенията ни, да станем истинска двойка? Благодаря!
Изглежда, че Момчил има чувства към вас, но все пак липсва добра комуникация между вас, както и общи съвместни планове за изграждане на семейство. Както казвате, вие вече искате нещо конструктивно и сте готова да обърнете страницата и това поражда неразбиране от негова страна. Излизат и малко проблеми с близките свързани с тази връзка. Излиза, че след този период на размисъл връзката няма да се развие по желаният начин. Вие сте и малко и изморена да се борите за нея. Вероятно ще има ново позитивно начало в сантиментален план към април 2019. Познанство чрез общи познати или приятели.
Здравей @синева, вчера Момчил ми каза , че ще заминава да живее и работи в Благоевград, което е на 300км далеч от тук. Не знам подробности, ще се видим и ще ми каже повече, но той ще остане ли там за постоянно или ще се върне отново във Велико Търново? Там ще му хареса ли и това ли е краят на отношенията ни? Благодаря!